Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:Luna
  • Oras:Luna

150 jumatate de ora 200 ora in zorilor 

buna,

Anal ? oral ? normal ? ideea este sa ne oferi cat mai multe detalii pentru a nu face 10 reply-uri in care sa verifice fiecare ceva.

Vezi ca au fetele pe forum destule modele de prezentare servicii.

 

O zi frumoasa va doresc !

Link spre comentariu

Buna, sunt Rares, am 50 de ani, 175 cm inaltime, casatorit, am aflat ca pe acest site sunt fete nemofturoase si baieti binevoitori. Incerc sa am o noua experienta pentru a imbunatati relatia conjugala. Pentru inceput voi trece in revista recenziile sa -mi fac o parere si apoi functie de recomandari, doresc sa cunosc fete minunate, dragastoase, reale. Va multumesc pentru incredere si sa auzim numai de bine. 

Link spre comentariu
Vizitator kuzuvandrol
Reputație: 0

Salut. Am 27 de ani, sunt din Bucuresti. Caut o relatie de genul DDLG (Daddy Dom Little Girl), daca sunt fete tinere, majore dar nu trecute de 20 de ani, care vor sa aiba o experienta cu mine jucand rolul de taticul lor dominant. As dori submisie totala si cat mai multa pasiune si dedicare in caz ca exista vreo doritoare. O seara cat mai faina! Fir intins!

Link spre comentariu

Buna seara tuturor😊Sunt Deea si imi face mare placere sa ma alatur voua.Fac parte din echipa Jokeru Massage cel mai nou salon de masaj erotic din Bucuresti unde va asteptam cu drag atunci cand aveti nevoie sa va relaxati.😊😊Va voi raspunde la orice intrebare adresata va pup si seara placuta sa aveti😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...