Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

Salut am venit pe forum sa va spun ca Diva.anita.cluj nu o mai fute nici dracu e o hoața care mi-a furat porondul am întâlnit o la Oradea.Intra pe forum și urmărește clienții pentru ca are o aplicație pe tel care ai spune cine ești și intra la profilul tău de fb și ați creează probleme. Aveți mare grija la hotoaica ăsta mi-a furat 40 miloane în bani bani vechi vorbesc.Am cautat-o la adresa dar nu mai era .Se folosește de fete de pe net și de anumite poze ale acestora care le ia de pe Facebook așa a făcut cu multe.Mă pusă sa sun la fiecare anunț sa le trag teapa la fete făcând proramare. Ea nu face bani dacă nu se baga în seama prin anumite metode ce fac rău anumitor persoane. Sunt dezamăgit aveți grija ca aceasta hotoaica urata și grasa fura

Link spre comentariu

Pisicuts,sa iei masuri!!!Acest cont nou creat  este al MILFEI ARAD!!Poate reusesti sa o banezi sau vezi tu....Ataca psihopata din nou sub alt pseudonim... :laugh2 

Link spre comentariu

Salut, n-am stiut unde sa postez intrebarea asta. Am fost mai demult la doua fete si nu mai gasesc telefonul. Aveau locatia in blocul cu Raiffeisen din rondul de la Alba Iulia, la ultimul etaj. Una era blonda iar cealalta bruneta. Daca poate cineva sa imi dea un ajutor apreciez.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...