Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:Printre straini
  • Oras:Printre straini

Buna seara all !

Sunt Didi, cu o varsta care pare sa fie doar a cartii de identitate nu si a mea   :laugh2

Din pacate va citesc dintr-o alta tara, fapt care face ca activitatea mea de scriitor sa fie aproape nula...experientele mele nu v-ar ajuta cu nimic..insa chiar si asa va citesc cu mare placere dat fiind faptul ca 1 data pe an revin in tara ptr un scurt concediu, iar experientele voastre sunt extrem de utile.

Asadar spor la scrieri si nu fiti zgarciti in detalieri..orice amanunt conteaza :138x  

Link spre comentariu
  • Oras:CTA
  • Oras:CTA

Buna ma numesc Andreea am 21 de ani te astept la mine daca ai vrea sa ne cunoastem mai bine ....                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Oral neprotejat < >  Sex normal protejat                                                                                                                                                                          FINALIZARE : 70 RON                                                                                                                                                                                                       ORA : 150 RON                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          NR TELEFON : 0769853491  te astept daca ai vrea sa ai cateva momente placute cu mine ..... va pup :* :* :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...