Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Buna seara dragii mei ma aflu in Pitesti....pentru cei care vor un pic de relaxare.....0773925094 Elly

 

 

Buna seara dragii mei ma aflu in Pitesti....pentru cei care vor un pic de relaxare.....0773925094 Elly .....de maine dimi de la 09:00 pana la ora 21:00....mai multe detalii la tel ...pwpici

rubrica "anunturi o gasesti aici : http://nimfomane.com/forum/forum/329-anunturi/

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

pentru baietii care sunt din Bucuresti sau care sunt in trecere prin Bucuresti sunt disponibila de la ora 09:00 pana la ora 22:00

 

ca si servicii :  -o finalizare oral 50ron ;

 

                      - o finalizare oral normal 100ron ;

 

                      - pe ora 150ron cate finalizari se pot

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti , Constanta
  • Oras:Bucuresti , Constanta

pentru baietii care sunt din Bucuresti sau care sunt in trecere prin Bucuresti sunt disponibila de la ora 09:00 pana la ora 22:00

 

ca si servicii :  -o finalizare oral 50ron ;

 

                      - o finalizare oral normal 100ron ;

 

                      - pe ora 150ron cate finalizari se pot

ai locatie?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

pentru baietii care sunt din Bucuresti sau care sunt in trecere prin Bucuresti de maine sunt disponibila de la ora 09:00 pana la ora 22:00

 

ca si servicii :  -o finalizare oral 50ron ;

 

                      - o finalizare oral normal 100ron ;

 

                      - pe ora 150ron cate finalizari

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

ai locatie?

Nu are locatie, nu vezi ca umbla fleaura, ba la Sibiu, ba la Tg. Jiu, ba la Bucuresti. Nu are nici clienti, de-aia e asa de disperata si posteaza pe unde apuca  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Cu toate ca sunt cativa care i-au explicat ca aici nu e sectiune de anunturi, dar fata nu pricepe

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu are locatie, nu vezi ca umbla fleaura, ba la Sibiu, ba la Tg. Jiu, ba la Bucuresti. Nu are nici clienti, de-aia e asa de disperata si posteaza pe unde apuca  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Cu toate ca sunt cativa care i-au explicat ca aici nu e sectiune de anunturi, dar fata nu pricepe

Pe bune?...eu postez unde sunt dragutule ...si clienti...am nu-mi duce tu grija....si ce nu stii mai bine nu vorbii mai bine vorbeste pentru tine nu pentru mine k nu am nevoie sa vorbesti pentru mine...iar in ceea ce priveste sa postez la anunturi acolo nu-mi da sa pot posta acolo nu stiu dc nu ma lasa ....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...