Sari la conținut

Mesaj de intampinare pentru membrii noi


Postări Recomandate

Buna, si bine v-am gasit.

Numele meu, este Melisa Alexandra, am varsta de 20 de ani, si locuiesc in Buzau. 

Am intrat din intamplare pe acest site, unde am gasit cateva tutoriale, care chiar mi-au fost de folos, si, am zis sa incerc si restul continutului.

Hobby-urile mele, sunt, iesitul afara, desenatul,ascultatul muzicii, si nu in ultimul rand Designul. Da, imi place Designul Virtual (Photoshop).

Pentru cel/cea care doreste mai multe informatii, imi puteti lasa un PM pe forum, multumesc, si bine v-am gasit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe langa pat
  • Oras:Pe langa pat

Buna, si bine v-am gasit.

Numele meu, este Melisa Alexandra, am varsta de 20 de ani, si locuiesc in Buzau.

Am intrat din intamplare pe acest site, unde am gasit cateva tutoriale, care chiar mi-au fost de folos, si, am zis sa incerc si restul continutului.

Hobby-urile mele, sunt, iesitul afara, desenatul,ascultatul muzicii, si nu in ultimul rand Designul. Da, imi place Designul Virtual (Photoshop).

Pentru cel/cea care doreste mai multe informatii, imi puteti lasa un PM pe forum, multumesc, si bine v-am gasit.

Sexul, eventual cel platit, pe unde se afla in lista hobby-urilor?
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Buna, si bine v-am gasit.

Numele meu, este Melisa Alexandra, am varsta de 20 de ani, si locuiesc in Buzau. 

Am intrat din intamplare pe acest site, unde am gasit cateva tutoriale, care chiar mi-au fost de folos, si, am zis sa incerc si restul continutului.

Hobby-urile mele, sunt, iesitul afara, desenatul,ascultatul muzicii, si nu in ultimul rand Designul. Da, imi place Designul Virtual (Photoshop).

Pentru cel/cea care doreste mai multe informatii, imi puteti lasa un PM pe forum, multumesc, si bine v-am gasit.

AM VREA SA TE CONTACTAM PE PM!!!DAR NU SE POATE!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...