Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
http://www.anuntul.r...n_3161021Pozele sunt reale, in realitate arata mai bine, craci misto, cur misto, sani ok, poate un pic lasati. Foarte deschisa si comunicativa si chiar amuzanta. 200 RON (ora/2 fin). Doar la client. Oral ok, neprotejat (in fctie de igiena). Nu accepta finalizare orala dar se poate fenta ca sa zic asa. Normal ok. Din discutie, pe viitor, pretul se poate negocia la 150 RON (daca ai fost deja odata cu ea), pret care include si deplasarea ei (adica taxiul).Per ansamblu foarte ok tipa, tinerica, frumusica, moldoveanca (e din Galati).Eu unul v-o recomand.
Link spre comentariu
http://www.anuntul.ro/anunt/ANDRA_sunt_exact_ceea_ce_iti_doresti_plina_de_pasiune_si_soapte_fierbinti._Atin_3161021Pozele sunt reale' date=' in realitate arata mai bine, craci misto, cur misto, sani ok, poate un pic lasati. Foarte deschisa si comunicativa si chiar amuzanta. 200 RON (ora/2 fin). Doar la client. Oral ok, neprotejat (in fctie de igiena). Nu accepta finalizare orala dar se poate fenta ca sa zic asa. Normal ok. Din discutie, pe viitor, pretul se poate negocia la 150 RON (daca ai fost deja odata cu ea), pret care include si deplasarea ei (adica taxiul).Per ansamblu foarte ok tipa, tinerica, frumusica, moldoveanca (e din Galati).Eu unul v-o recomand.[/quote']Salut bampi,Te rog da-ne mai multe amanunte - la fata cum e, ce ochi are, ce inaltime, ce varsta si daca e fata din pozele de mai jos? Cum se comporta, e grabita or no?Mersi

post-2950-133409699451_thumb.jpg

post-2950-133409699452_thumb.jpg

post-2950-133409699452_thumb.jpg

post-2950-133409699453_thumb.jpg

post-2950-133409699454_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

Salut...Inaltime in jur de 1,70m. E draguta per ansamablu ca sa zic, foarte comunicativa si amabila. Deloc grabita, ii place sa stea de vorba, sa povesteasca. Se implica, deschisa la propuneri. Daca retin bine are ochii verzi, are un accent misto (tipa e din Bacau). Cur misto, craci mici, sanii asa si asa, poate un pic lasati. Pozele sunt reale, ale ei, insa arata mai bine in realitate decat in pozele alea.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
@sweed29 in primul post zici ca e din galati ' date=' in ultimul ca e din bacau ! de unde e paa la urma? si doar la domiciliul clientului presteaza?[/quote']Bai sincer nu mai retin, galati, bacau, tot moldoveanca e. Da, asa s-a exprimat, ca nu are momentan locatie si ca vine doar la domiciliul clientului sau la hotel. Zicea ca-si cauta apartament de inchiriat la momentul la care am vorbit eu cu ea. Suna si intreab-o, poate si-a gasit si locatie intre timp.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
bai deci eu o sun de azi dimineata continuu si nu dau de ea.. asa ocupata sa fie?
Nu stiu ce sa zic, poate doarme :D, poate are telefonu pe silent, poate si-a schimbat numarul cu toate ca zicea ca-l pastreaza si nu-l schimba... Mai incearca. Bafta!
Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

deacuma mai spre sfarsitul saptamanii sper sa ajung sa o caut din nou... ca la mine in timpul saptamanii e mai complicat cu timpul... si nu sunt genul sa ma duc sa dau o "pedala" de control si sa plec in 20 min ...

Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

ce mai stiti curvarilor de fata asta? mai lucreaza... tot am incercat weekendul asta sa dau de ea si nimic.. cand il are inchis.. cand nu raspunde... a mai ajuns cineva pe la ea... si-a schimbat cumva nr de tel? ce mai stiti de ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mareane, n-ai ambitie daca nu iei forumul de la coada la cap!

Daca esti cuminte te ajut si eu, ridicam toate topicurile moarte si sa vezi apoi up-uri a la milagros de la toate fetele/ cei care le ajuta, ca sa iasa la suprafata.

Ce zici pisic, am face trafic suficient?

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Mareane, n-ai ambitie daca nu iei forumul de la coada la cap!

Daca esti cuminte te ajut si eu, ridicam toate topicurile moarte si sa vezi apoi up-uri a la milagros de la toate fetele/ cei care le ajuta, ca sa iasa la suprafata.

Ce zici pisic, am face trafic suficient?

Sunt cuminte..........promit.....

 

Motanu' ce parere are ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...