Sari la conținut

0756622610


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Servus dragilor, putine emoții pentru ca este primul post facut de mine, sunt de ceva vreme pe sit dar mereu am stat in spate si am cules munca colegilor mei de brazla care au cotizat cu detalieri. Imi cer scuze in primul rând daca am omis ceva sau daca am uitat ceva

 

Putin mai devreme a plecat din camera mea de hotel Edina, fata care a răspuns la numărul din titlu.

Cum in orașul Satu Mare cererea este foarte mare si oferta este extrem de restrânsă m-am înarmat cu răbdare si am început sa sun, si sa sun din nou si nimic. Cand nu mai credeam ca am șanse suna telefonul, ghici cine Edina si imi spune ce oferă cum oferă si cat este renumeratia ei. 100 de lei nr oral si normal protejat - 150 oral neprotejat si normal protejat. Am întrebat de o ora dar a sărit calul mult 300 lei, am zis huuu iar ea imediat ca 250 de lei ultimul pret, probabil scade la 200 de lei.

Zis si facut, ii cer sa vad ceva poze si imi da direct Facebook si daca ma hotărăsc sa o sun. Wow așa de direct ce a ajuns si Facebook din ziua de astăzi... In fine intru la ea pe profil vad ceva poze, e trecut ca e maritata copil pana mea,sun din nou sa imi confirme ca este ea si dupa bla bla ii dau hotelul unde sa vina si începe show-ul dupa ce imi zice ca in 15-20 de minute maxim ajunge. Trece 40 de minute deja începeam sa ma consolez cu idea de tapa, deja ziceam așa se intampla cu fetele care nu au postări pozitive sau ... Dar zic sa mai sun odată si ce credeti? Răspunde își cere scuze si spune ca ajunge in 2 minute. Zic ok hai dar mai trec 20 de minute deja eram cu ideea consolata cand bate la ușa.

O invit înăuntru imi place ce vad pe gustul meu zic da e ok, o întreb daca dorește ceva de consumat imi zice cola ok. La aspect nu este wow, nu întorci capul dupa ea pe strada, dar coafata pusă pe bigudiuri bruneta exact cum doream zic merge 150 merita. Se vede ca are copil ca in solduri are ceva acumulări si un pic de burtica dar compensează cu sâni superbi. Fumam o tigare mai discutam savuram sucul si incalec calul oferindu-i tariful pe noptieră. Ea se dezbracă si trecem la acțiune. Incepe cu Mângâierile pe căpitanul meu iar eu atunci ii cer fara manuta iar ea se conformează, ma joc cu sâni ei bag un pic degetul la vuvuzeaua sa vad daca sunt mirosuri suspecte, nimic deranjant si dam incontinuare pana cand căpitanul e de pus pe fapte mari atunci desface un durex de la ea din Geanta montează si sare la călărie, se mișcare din fund spectacol, fara graba ii place se joaca cu mine si ma face dupa câteva minute sa cad la datorie, dar ea nu se operate si se mișcare incontinuare pana cand o dau eu la o parte. In gând zic 150 de lei investiți strategic, bine, nu imi pare rău. Nu sa grăbit deloc nu a fost cu gândul la a fugi repede pentru ca dupa act am mai stat la o tigare bă încă una si mia arată ca in Satu Mare sunt mult mai multe fete decât știm noi.

 

Concluzi

Locatia a fost la mine la hotel deci fara nota, contul de Facebook nu il postez pentru intimitate si pentru ca este împotriva regulamentului.

Tarif 150 de lei, am ales oral neprotejat si normal protejat si bine am facut ca executa bine oralul așa ca o notez cu 8

Aspect 7 imi plac sâni ei sunt mărimea 2 dar nu sunt lăsați in schimb depuneți la celulita, la fata dragutza coafura ok, dantura ok,rujata, deci nota 7 daca ar da din celulita sigur ar fi 8, 9 se da la colega ei.

Acțiune fara graba Mângâierile bla bla bla mulțumit 8-9

Atitudine 3-4 aici depunctez pentru ca de doua ori a dat o un timp si nu a respectat ( sa scuzat ca sa întâlnit cu cineva si)... Odată se înțelege a doua oară nu.

Igiena 9 mirosea frumos piele catifelata parfumata

Gfe : 9 face si sărută extrem de plăcut, bravo ei.

Raport/Pret/Calitate: merita sa încerci sigur nu iti vei pierde bani, daca respecta programările este perfect

 

Concluzie finala: Servicii modeste, corp daca este lucrat se merita sa ii treci mai des pragru pret. Eu unul mai revin cand mai ajung prin Satu mare ca sa fac un trio cu ea si cu colega ei.

 

P.s. Scuze daca am omis ceva încă odată

 

Si cum spune cineva care il simpatizez ciocane tari

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

...

Aspect 7 imi plac sâni ei sunt mărimea 2 dar nu sunt lăsați in schimb depuneți la celulita, la fata dragutza coafura ok, dantura ok,rujata, deci nota 7 daca ar da din celulita sigur ar fi 8, 9 se da la colega ei.

...

Concluzie finala: Servicii modeste, corp daca este lucrat se merita sa ii treci mai des pragru pret. Eu unul mai revin cand mai ajung prin Satu mare ca sa fac un trio cu ea si cu colega ei.

 

 

Cine e colega? Ai amintit de ea doar la final.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Harrypoker77 dupa act am stat la suc la o vrajeala si am văzut ca are 5-7 colege faine plăcute pe Facebook care spune ca activează ca ea. Una dintre ele mia picat cu tronc, iar peste 2-3 sapt revin cum a fost cu ambele 250 RON RON ora cu amândouă.

Btw sincer cum a fost postarea mea doar tu esti Platinum Member.

Stima

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Harrypoker77 dupa act am stat la suc la o vrajeala si am văzut ca are 5-7 colege faine plăcute pe Facebook care spune ca activează ca ea. Una dintre ele mia picat cu tronc, iar peste 2-3 sapt revin cum a fost cu ambele 250 RON RON ora cu amândouă.

Btw sincer cum a fost postarea mea doar tu esti Platinum Member.

Stima

 

Recenzia e buna, minunata chiar pentru prima recenzie a ta.

Amanunte care lipsesc sunt serviciile "speciale" cautate de multi futaci, printre care CIM si Anal Deasemenea, n-ai precizat (cu aproximatie bineinteles) inaltimea fetei. Unii colegi de pe forum poate ar vrea sa stie daca e mititica sau inaltuta. E foarte important si apectul asta.

 

Mi-ar face placere sa ma cauti pe YM, id-ul il iei din pagina mea de profil. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Harrypoker77 dupa act am stat la suc la o vrajeala si am văzut ca are 5-7 colege faine plăcute pe Facebook care spune ca activează ca ea. Una dintre ele mia picat cu tronc, iar peste 2-3 sapt revin cum a fost cu ambele 250 RON RON ora cu amândouă.

Btw sincer cum a fost postarea mea doar tu esti Platinum Member.

Stima

Ti-as fi dator si recunoscător dacă ai putea să-mi lasi pe adresa de email profilul ei: [email protected]

Link spre comentariu
  • Oras:sm
  • Oras:sm

Servus dragilor, putine emoții pentru ca este primul post facut de mine, sunt de ceva vreme pe sit dar mereu am stat in spate si am cules munca colegilor mei de brazla care au cotizat cu detalieri. Imi cer scuze in primul rând daca am omis ceva sau daca am uitat ceva

Putin mai devreme a plecat din camera mea de hotel Edina, fata care a răspuns la numărul din titlu.

Cum in orașul Satu Mare cererea este foarte mare si oferta este extrem de restrânsă m-am înarmat cu răbdare si am început sa sun, si sa sun din nou si nimic. Cand nu mai credeam ca am șanse suna telefonul, ghici cine Edina si imi spune ce oferă cum oferă si cat este renumeratia ei. 100 de lei nr oral si normal protejat - 150 oral neprotejat si normal protejat. Am întrebat de o ora dar a sărit calul mult 300 lei, am zis huuu iar ea imediat ca 250 de lei ultimul pret, probabil scade la 200 de lei.

Zis si facut, ii cer sa vad ceva poze si imi da direct Facebook si daca ma hotărăsc sa o sun. Wow așa de direct ce a ajuns si Facebook din ziua de astăzi... In fine intru la ea pe profil vad ceva poze, e trecut ca e maritata copil pana mea,sun din nou sa imi confirme ca este ea si dupa bla bla ii dau hotelul unde sa vina si începe show-ul dupa ce imi zice ca in 15-20 de minute maxim ajunge. Trece 40 de minute deja începeam sa ma consolez cu idea de tapa, deja ziceam așa se intampla cu fetele care nu au postări pozitive sau ... Dar zic sa mai sun odată si ce credeti? Răspunde își cere scuze si spune ca ajunge in 2 minute. Zic ok hai dar mai trec 20 de minute deja eram cu ideea consolata cand bate la ușa.

O invit înăuntru imi place ce vad pe gustul meu zic da e ok, o întreb daca dorește ceva de consumat imi zice cola ok. La aspect nu este wow, nu întorci capul dupa ea pe strada, dar coafata pusă pe bigudiuri bruneta exact cum doream zic merge 150 merita. Se vede ca are copil ca in solduri are ceva acumulări si un pic de burtica dar compensează cu sâni superbi. Fumam o tigare mai discutam savuram sucul si incalec calul oferindu-i tariful pe noptieră. Ea se dezbracă si trecem la acțiune. Incepe cu Mângâierile pe căpitanul meu iar eu atunci ii cer fara manuta iar ea se conformează, ma joc cu sâni ei bag un pic degetul la vuvuzeaua sa vad daca sunt mirosuri suspecte, nimic deranjant si dam incontinuare pana cand căpitanul e de pus pe fapte mari atunci desface un durex de la ea din Geanta montează si sare la călărie, se mișcare din fund spectacol, fara graba ii place se joaca cu mine si ma face dupa câteva minute sa cad la datorie, dar ea nu se operate si se mișcare incontinuare pana cand o dau eu la o parte. In gând zic 150 de lei investiți strategic, bine, nu imi pare rău. Nu sa grăbit deloc nu a fost cu gândul la a fugi repede pentru ca dupa act am mai stat la o tigare bă încă una si mia arată ca in Satu Mare sunt mult mai multe fete decât știm noi.

Concluzi

Locatia a fost la mine la hotel deci fara nota, contul de Facebook nu il postez pentru intimitate si pentru ca este împotriva regulamentului.

Tarif 150 de lei, am ales oral neprotejat si normal protejat si bine am facut ca executa bine oralul așa ca o notez cu 8

Aspect 7 imi plac sâni ei sunt mărimea 2 dar nu sunt lăsați in schimb depuneți la celulita, la fata dragutza coafura ok, dantura ok,rujata, deci nota 7 daca ar da din celulita sigur ar fi 8, 9 se da la colega ei.

Acțiune fara graba Mângâierile bla bla bla mulțumit 8-9

Atitudine 3-4 aici depunctez pentru ca de doua ori a dat o un timp si nu a respectat ( sa scuzat ca sa întâlnit cu cineva si)... Odată se înțelege a doua oară nu.

Igiena 9 mirosea frumos piele catifelata parfumata

Gfe : 9 face si sărută extrem de plăcut, bravo ei.

Raport/Pret/Calitate: merita sa încerci sigur nu iti vei pierde bani, daca respecta programările este perfect

Concluzie finala: Servicii modeste, corp daca este lucrat se merita sa ii treci mai des pragru pret. Eu unul mai revin cand mai ajung prin Satu mare ca sa fac un trio cu ea si cu colega ei.

P.s. Scuze daca am omis ceva încă odată

Si cum spune cineva care il simpatizez ciocane tari

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Servus dragilor, putine emoții pentru ca este primul post facut de mine, sunt de ceva vreme pe sit dar mereu am stat in spate si am cules munca colegilor mei de brazla care au cotizat cu detalieri. Imi cer scuze in primul rând daca am omis ceva sau daca am uitat ceva

 

Putin mai devreme a plecat din camera mea de hotel Edina, fata care a răspuns la numărul din titlu.

Cum in orașul Satu Mare cererea este foarte mare si oferta este extrem de restrânsă m-am înarmat cu răbdare si am început sa sun, si sa sun din nou si nimic. Cand nu mai credeam ca am șanse suna telefonul, ghici cine Edina si imi spune ce oferă cum oferă si cat este renumeratia ei. 100 de lei nr oral si normal protejat - 150 oral neprotejat si normal protejat. Am întrebat de o ora dar a sărit calul mult 300 lei, am zis huuu iar ea imediat ca 250 de lei ultimul pret, probabil scade la 200 de lei.

Zis si facut, ii cer sa vad ceva poze si imi da direct Facebook si daca ma hotărăsc sa o sun. Wow așa de direct ce a ajuns si Facebook din ziua de astăzi... In fine intru la ea pe profil vad ceva poze, e trecut ca e maritata copil pana mea,sun din nou sa imi confirme ca este ea si dupa bla bla ii dau hotelul unde sa vina si începe show-ul dupa ce imi zice ca in 15-20 de minute maxim ajunge. Trece 40 de minute deja începeam sa ma consolez cu idea de tapa, deja ziceam așa se intampla cu fetele care nu au postări pozitive sau ... Dar zic sa mai sun odată si ce credeti? Răspunde își cere scuze si spune ca ajunge in 2 minute. Zic ok hai dar mai trec 20 de minute deja eram cu ideea consolata cand bate la ușa.

O invit înăuntru imi place ce vad pe gustul meu zic da e ok, o întreb daca dorește ceva de consumat imi zice cola ok. La aspect nu este wow, nu întorci capul dupa ea pe strada, dar coafata pusă pe bigudiuri bruneta exact cum doream zic merge 150 merita. Se vede ca are copil ca in solduri are ceva acumulări si un pic de burtica dar compensează cu sâni superbi. Fumam o tigare mai discutam savuram sucul si incalec calul oferindu-i tariful pe noptieră. Ea se dezbracă si trecem la acțiune. Incepe cu Mângâierile pe căpitanul meu iar eu atunci ii cer fara manuta iar ea se conformează, ma joc cu sâni ei bag un pic degetul la vuvuzeaua sa vad daca sunt mirosuri suspecte, nimic deranjant si dam incontinuare pana cand căpitanul e de pus pe fapte mari atunci desface un durex de la ea din Geanta montează si sare la călărie, se mișcare din fund spectacol, fara graba ii place se joaca cu mine si ma face dupa câteva minute sa cad la datorie, dar ea nu se operate si se mișcare incontinuare pana cand o dau eu la o parte. In gând zic 150 de lei investiți strategic, bine, nu imi pare rău. Nu sa grăbit deloc nu a fost cu gândul la a fugi repede pentru ca dupa act am mai stat la o tigare bă încă una si mia arată ca in Satu Mare sunt mult mai multe fete decât știm noi.

 

Concluzi

Locatia a fost la mine la hotel deci fara nota, contul de Facebook nu il postez pentru intimitate si pentru ca este împotriva regulamentului.

Tarif 150 de lei, am ales oral neprotejat si normal protejat si bine am facut ca executa bine oralul așa ca o notez cu 8

Aspect 7 imi plac sâni ei sunt mărimea 2 dar nu sunt lăsați in schimb depuneți la celulita, la fata dragutza coafura ok, dantura ok,rujata, deci nota 7 daca ar da din celulita sigur ar fi 8, 9 se da la colega ei.

Acțiune fara graba Mângâierile bla bla bla mulțumit 8-9

Atitudine 3-4 aici depunctez pentru ca de doua ori a dat o un timp si nu a respectat ( sa scuzat ca sa întâlnit cu cineva si)... Odată se înțelege a doua oară nu.

Igiena 9 mirosea frumos piele catifelata parfumata

Gfe : 9 face si sărută extrem de plăcut, bravo ei.

Raport/Pret/Calitate: merita sa încerci sigur nu iti vei pierde bani, daca respecta programările este perfect

 

Concluzie finala: Servicii modeste, corp daca este lucrat se merita sa ii treci mai des pragru pret. Eu unul mai revin cand mai ajung prin Satu mare ca sa fac un trio cu ea si cu colega ei.

 

P.s. Scuze daca am omis ceva încă odată

 

Si cum spune cineva care il simpatizez ciocane tari

lasa-mi si mie te rog adresa ei de facebook ady20710

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Iar a inceput sindromul Facebook....nebunesc :(. Cu ce va ajuta un id de facebook? Ce realizati cu ea? Va uitati la poza? Ca de mers la ea nu o sa mergeti nici unul...voi sunteti doar privitori de poze!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Stimate Mihai89, 

 

Am fost cu domnisoara....am sunat vineri , ne-am intalnit in carpati 2. A urcat la mine in masina si am mers la un loc stiut de ea. Domnisoara e draguta la fata, bruneta ,par lung, ceva kg in plus la solduri , sani frumosi . Ce m-a dranjat era atitudinea , parea putin cu nasul pe sus. A inceput cu un OP cam rapid , s-a dezbracat in masina moment in care m-a lovit un miros cam urat dintre picioruse. Am terminat repede la NP , am fumat o tigara pana s-a imbracat si dus am fost. Parerea mea e ca la 100 de RON se poate gasi ceva mai bun. Nu voi mai reveni. 

 

Note: corp : 8 

OP : 8

NP : 6 

Atitudine : 7

Pret: 100 RON 10 minute , un numar OP + NP .

 

Concluzie : de marcat o data . 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stimate Mihai89, 

 

Am fost cu domnisoara....am sunat vineri , ne-am intalnit in carpati 2. A urcat la mine in masina si am mers la un loc stiut de ea. Domnisoara e draguta la fata, bruneta ,par lung, ceva kg in plus la solduri , sani frumosi . Ce m-a dranjat era atitudinea , parea putin cu nasul pe sus. A inceput cu un OP cam rapid , s-a dezbracat in masina moment in care m-a lovit un miros cam urat dintre picioruse. Am terminat repede la NP , am fumat o tigara pana s-a imbracat si dus am fost. Parerea mea e ca la 100 de RON se poate gasi ceva mai bun. Nu voi mai reveni. 

 

Note: corp : 8 

OP : 8

NP : 6 

Atitudine : 7

Pret: 100 RON 10 minute , un numar OP + NP .

 

Concluzie : de marcat o data . 

Eu nu am avut parte de mirosuri ciudate, din contra chiar mirosea ok, ea a spus ca venea de acasa si a fost ok.

Nu inteleg de ce ai dat nota 6 la NP?!?!?! Este alegerea ta, dar daca ai scăpat in 10 minute cred ca a fost ok. Din postările altora am inteles ca atunci cand evita anumite poziții sau face nazuri, sau se uita la ceas sau te grăbește depunctezi.

 

Btw recomand data viitoare sa iei o camera la hotel si daca simti mirosuri sa ii soliciti un dus, la mine nu a fost cazul pentru ca mirosea bine.2 eu daca nu sunt sigur si imi da un damf nasol nu mai continui prefer sa pierd decât sa dau in alta parte sau ramân decât la oral protejat.3 recomandane si noua ceva mai bun la 100 de lei

Ciocane tari, ma inclin stima

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Stimate Mihai89, 

 

Am fost cu domnisoara....am sunat vineri , ne-am intalnit in carpati 2. A urcat la mine in masina si am mers la un loc stiut de ea. Domnisoara e draguta la fata, bruneta ,par lung, ceva kg in plus la solduri , sani frumosi . Ce m-a dranjat era atitudinea , parea putin cu nasul pe sus. A inceput cu un OP cam rapid , s-a dezbracat in masina moment in care m-a lovit un miros cam urat dintre picioruse. Am terminat repede la NP , am fumat o tigara pana s-a imbracat si dus am fost. Parerea mea e ca la 100 de RON se poate gasi ceva mai bun. Nu voi mai reveni. 

 

Note: corp : 8 

OP : 8

NP : 6 

Atitudine : 7

Pret: 100 RON 10 minute , un numar OP + NP .

 

Concluzie : de marcat o data . 

Multumesc Danut121 pentru recenzie...din pacate mie inca nu mi-a raspuns la telefon, fac referire la nr de tel din titlu al domnisoarei Edina.

Concluzie...Edina este ok dar prietena ei NU.

 

Succes!

Link spre comentariu
  • Oras:Here and there.... Prin zonă
  • Oras:Here and there.... Prin zonă

Buna sa va fie inima precum va este cautatura.

Vin si eu cu o recenzie - cea mai prima - sper sa fiu coerent in descriere. Manat de curiozitate... 
Din prima recenzie am dedus ca trebuie sa ma inarmez cu rabdare. Asadar, avand timp, sun la numarul din topic si nu raspunde. Dar dupa nici un minut suna de pe numarul respectiv Edina. Intreb de oferta, mi se precizeaza preturile deja indicate cadem de acord... deci lansez comanda ferma, la domiciliul propriu. Mi se precizeaza un timp cuprins undeva intre 30 - 45 minute, accept, dau adresa si imi vad de ale mele pana la apelul pentru a deschide.

Trec 60 minute, nimic. Scriu mesaj si inteb daca oferta mai e valabila. Mi se raspunde prompt ca da, in prox 30 minute. No problem zic, imi continui treaba. 
Dupa inca 45 minute in care ma gandeam daca sa scriu mesajul de anulare a comenzii sau nu, suna Edina. Ii spun la ce numar sa urce, etajul. Ca un domn ce ma aflu, deschid usa sa nu cumva sa nimereasca prin curti vecine (marea majoritate a vecinilor sunt numai buni de sectia de geriatrie) si sa trebuiasca sa urle pe la urechi pe jumatate surde ce numar cauta. Ma rog, isi face aparitia pe scari, intra, se prezinta Alina si ma pupa.
So far so good ar zice un preten mutat in New York, da' el nu e aci asadar zic un bine si sa vad ce urmeaza.

Intram in camera, ocupam un loc (ea unul, eu unul, normal), o servesc cu un juice (nu juis, ca ala vine mai incolo - slaba poanta da' nu mai am chef sa sterg) si povestim una alta. Ce sa va spun?
Fatuca nu are mai mult de 25-27, mica la inaltime (chiar si comparativ cu mine care nu-s o namila de om, am 1,72) undeva la 1,60 max 1,65, bruneta, dantura relativ ok (incisivii se incaleca), plinuta, fund maricel, burtica, colacei. Ce mai toate accesoriile unei vieti sedentare de mamica. Evident ca nu am intrebat-o despre viata personala, faptul cu mamica l-am dedus dintr-o conversatie pe care a avut-o in secunda in care ne-am asezat sa discutam, inainte de actiune, dupa care si-a inchis telefonul complet.Copilul este si explicatia pentru intarzieri. Din aceeasi convorbire am dedus ca a cautat o bona pentru copil pana rezolva harjoana cu subsemnatul.

Intreb de servicii si aflu urmatoarele: OP + NP = 100/1 Finalizare , ON + NP = 150/1 Finalizare.

Nu am intrebat de tarif orar sau de 2 finalizari, nu am fost curios de mai mult de 30 minute (cu atat mai mult cu cat era prima intalnire).

Dar nu se leaga de timp! Asadar timpul nu conteaza. Cat te tin franele.

Purcedem catre camera a doua unde se lafaie pe jos o ditai salteau (patul l-am aruncat acu ceva vreme din motive de deranj acustic exagerat. Pana si eu, care dorm greu, ma trezeam noapte la cat de tare scartaia, cand ma intorceam de pe o parte pe alta). Aci fiecare isi vede de dezbracatul lui, isi pregateste elementul protector si hai sa incepem. Incepem cu un ON cu ea in genunchi pe saltea, subsemnatul in picioare. La inceput si cu mana, apoi dupa ce a intrat in ritm, a lasat mainile de o parte si da-i sa sune. Frumos, fara graba, voluptos as zice. Deja micul meu print ii batea in cerul gurii asadar intreb daca ma pot intinde si daca accepta acelasi tratament. Accepta cu placere, trece baiatul la sondarea terenului, miros frumos, curat, usor impadurita zona, dar nu deranjant. Cand deja ma batea printisorul pe umar zic hai sa ii dam caciulita, sa nu raceasca si sa il ducem in casa. OK, pune fata caciula si incepem cu un misionar (din cate mi-am dat seama, e una din pozitiile care ii place, gemea usor), trecem la un lady on top pentru ca la un moment dat sa ma intebe daca nu vreau un cutu-cutu. Baiatul de acord, fata se intoarce, se muleaza in jurul micului print (ca gatul de sticla in jurul dopului) si ajungem la finalizare (se pare ca si aceasta pozitie ii place).

Spalat, imbracat, povestit inca un pic, pupic de la revedere si plecat (chemat taxi inte timp).

Cam asta fu dragii mosului si acu' daca nu va este cu suparare am sa incep sa dau note (doar am fost membru al juriului):
1. Locatie - sunt indulgent cu mine si azi nu imi dau nota.

2. Modalitate de contact - telefon, numarul din topic. Nu am intrebat nici de YM nici de FB sau orice alta modalitate. Nota maxima care o pot acorda este 4/5 (daca nu eram cu program lejer, anulam de la inceput).

Daca preciza de la inceput ca intarzie pentru ca trebuie sa gaseasca o bona, sau fixa intalnirea in 2 ore punctam mai mult.

3. Descriere - asadar undeva la 1,60 - 1,65, bruneta, fata comuna, gura relativ ok, tinuta casual, parfumata, spalata. Grasuta (undeva la 60Kg, masurata la ochi, dar s-ar putea sa gresesc din cauza dioptriilor :D), sanii undeva intre 1 si 2 (mai mult spre 2), relativ fermi, sfarcuri frumoase, burtica, colacei, fund mare pentru inaltimea respectiva. Nota undeva la 7 (+/-).

3a. GFE - Dezghetata, vorbeste ambele limbi, comunicativa, nu timida. Din pacate in timpul actiunii propriu-zise, nu a raspuns la tentativele de GFE, cu exceptia unor mangaieri sporadice, asadar la acest capitol, in ciuda deschiderii catre conversatie nu pot puncta mai mult de 6 (cu indulgenta).

3b. Servicii - Pentru servicii, nota per total, cumulat: ON (acceptabil) + NP misionar (se implica, se misca, isi da silinta, e loc si de mai mult) + LOT (idem) + Dogy (idem) = 7. (depunctarea vine mai ales de la OP, restul este cum ar zice englezul average).

In final am ales varianta de 150 (ON + NP), avand in vedere ca micul print sufera daca e alintat cu caciulita pe cap.

Ca si concluzie:
Daca aveti drum prin oras si va cazati la hotel, aveti niste bani de care vreti sa scapati imbinand utilul cu placutul, nu sunteti pretentiosi, un kinda fast fuck de 30 de minute va e suficient, o recomand, cu conditia ca in momentul contactarii sa ii spuneti din start cu cel putin 2 ore mai mult decat ora la care va ganditi ca ati vrea sa inceapa distractia. Astfel ii dati timp sa isi rezolve toate cele si sa ajunga la voi.
* pentru faptul ca si-a inchis telefonul.

Ce nu are rost sa cautati: CIM, COB, COF, ANAL!

Daca am uitat ceva sa fiti gingasi cu mine si sa ma iertati de scapari, ca mi-s emotionat (doar scriu prima recenzie, ce dreq).

In rest vant din pupa (nu am scris altceva, asadar ati citit bine) si vasliti cu spor.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Here and there.... Prin zonă
  • Oras:Here and there.... Prin zonă

Am uitat sa precizez un lucru: Nu sunt un as la estimarea varstei, asadar s-ar putea ca fatuca sa fie cu varsta mai jos de 25 (sincer n-am idee)!

Iar parerile sunt strict personale, pe cat se poate de obiective - raportat la gusturile proprii - si pot sau nu sa fie utilizate ca punct de referinta (coroborate cu celelalte recenzii) pentru o aventura de scurta durata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...