Sari la conținut

caut colega


Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Pe unul singur dintre ei il cunosc personal (Old George) si nu cred ca avea intentii macabre :)  Plus ca ma invitau intr-un loc care mie imi e cunoscut (gasesc iesirea de urgenta, in caz de nevoie)   :)

N-au ce sa impresarieze la catelul meu, ca e si mascul... eu alcool nu consum... zic ca suntem in siguranta! 

 

Acum serios... eu stiu sigur un "peste" pe forum iar despre altul am o banuiala... amandoi sunt destul de scumpi la vorba, nu prea ies in evidenta... Pe Old George il cunosc si nu e calcan, iar despre xoxo nu stiu mai nimic, dar mi-ar fi greu sa cred ca este :)

 ........................................

   Old jiji, nu-i tantalau..dar miroase de la 250 Km distanta, nu a peshte/zarzavagiu cu dubita, ci a proxenet(art 329 cod penal)... dar faptul ca astea 3 sageti  penibile :jerkoff  : Xoxo Xanax, sfantu onanie, melteanu filozof cu 8 clase sunt atat de cretini, nu-i va scapa de faptul ca in viitorul apropiat  sa-si peshteasca/poshteasca sapunul la dushuri in bulau.

 

 Sarbatori fericite!  :138x  :hihat

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

   Ai mai zmardoiule electronic :jerkoff , chiar asa de rau te-ai suparat?... io cu cine ma mai joc?  :cry2 ... cand dadeai/dadeati teroare la fete/randunici de 45 de kile, te simteai bine, nuu? Las ca trece, fa si tu un masaj :jerkoff​  si-o sa-ti treca.   :beex2

Link spre comentariu
  • Oras:in cer
  • Oras:in cer

   Ai mai zmardoiule electronic :jerkoff , chiar asa de rau te-ai suparat?... io cu cine ma mai joc?  :cry2 ... cand dadeai/dadeati teroare la fete/randunici de 45 de kile, te simteai bine, nuu? Las ca trece, fa si tu un masaj :jerkoff​  si-o sa-ti treca.   :beex2

Cahhhh :blushing2

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Beli-ne-ai MELU....acu` de Paste :pope

 Te salut si pe tine, nea sfantu' onanie. :hihat

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

Sarbatori fericite si tie!!!  :138x

Cui, mie sau lu' sfantu' onanie  :jerkoff ?  :thinking

 

Ms la fel, cheers . :cocktail

Link spre comentariu
  • Oras:a place between here and there
  • Oras:a place between here and there

Bre marinare,tu nu ești un prost banal,ci tatăl lor;onania pe mare te-a. damblagit iremediabil,nici un regiment de fete nu te mai pot salva.O dai și în bulangeala,ai tu sechelele tale de la atâta stat pe mare in compania masculilor.Ti-am mai spus ca-ti port compasiune,chiar am vărsat o lacrimă,așa sa stii.

Tu straduieste-te mult,sigur ai sa-mi mai smulgi niste lacrimi.

Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

   Nu stiu daca-ti vine sa crezi, dar sa stii ca si matale, mai ganditoru' de la Crevedia, atunci cand iti vad avatarul/muianu'  :onloo   online p-acilea, imi smulgi cateva lacrimi   :jerkoff de  fericire.

 

  Sarbatori fericite!   :hihat

Link spre comentariu

  • Oras:Hotel
  • Oras:Hotel

sunt Niko, am 24 de ani. Cer si ofer ,seriozitate si discretie... Igiena este foarte importanta. te astept sa ma conctezi la nr telefon 0769097354 sau poti sa dai mesj pe wapp  pentru a ne cunoaste mai bine si pentru a petrece cateva momente impreuna. Nu accept persoane in stare de ebrietate/ si cu bile!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...