Jump to content

Cristina - 0748511576


Se3ker

Recommended Posts

  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Posted

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/cristina-fata-noua/efg6f580d02877h7ddif9fg1g3i9f583.html

Salutare!Vizitat doamna sau domnisoara Cristina si ce pot spune e ca am rămas placut surprins.Foarte sociabila,chiar m-am simțit ok in prezenta ei dar asta poate fi subiectiv.

Prestează on in functie de igiena cu finalizare contra cost,np,anal nu,150 cu 300h.

Ma poftit înăuntru, am cerut permisiunea pentru o igienizare la care mi sa adus prosop curat fara sa cer,stiu ca e un lucru normal dar din păcate întâlnești tot mai rar asta,dupa igienizare am fost rugat sa o aștept sa faca si ea același lucru,văzând asta am optat pentru 1h in care nu m-am simțit grăbit deloc,oral bun susținut cu tente de deep dar fara atenție la oo,normalul bun se simte bine.Per total o experienta reușită si am sa revin cu drag de câte ori o sa am ocazia.Poate alt coleg care a mai fost la ea poate detalia mai bine,nu am înclinațiile necesare 😅 dar sper ca esențialul l-am spus

Va salut si nu iertați nimic 🤣!

  • Like 1
  • Proffmod changed the title to Cristina - 0748511576
  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Posted

Mulțumesc, căutătorule pentru recenzie!

Am fost și eu, confirm recenzia ta.

În plus, aș adăuga:

-cim extra este 50

-mai este și o colegă  (https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/te-astept-la-mine/ihi6ii77e9i1778h2443f46ii414h89f.html)în locație (Greva de la...)

-o observație, în baie nu sunt articole de igienizare (apă de gură, spirt, gel antibacterian, etc.). Doar un șampon diluat.

Este de revenit, poate încercat și colega, dar am să merg dotat cu de ale mele...


  • Oras:Focșani
  • Oras:Focșani
Posted
Acum 2 ore, Gogu5 a spus:

Mulțumesc, căutătorule pentru recenzie!

Am fost și eu, confirm recenzia ta.

În plus, aș adăuga:

-cim extra este 50

-mai este și o colegă  (https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/te-astept-la-mine/ihi6ii77e9i1778h2443f46ii414h89f.html)în locație (Greva de la...)

-o observație, în baie nu sunt articole de igienizare (apă de gură, spirt, gel antibacterian, etc.). Doar un șampon diluat.

Este de revenit, poate încercat și colega, dar am să merg dotat cu de ale mele...

Mulțumesc pentru completări,stiam ca o sa omit anumite amănunte 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.