Sari la conținut

Postări Recomandate

Silvia 29 ani, APETISANTA, speciala si deosebita, ma adresez domnilor care doresc sa cunoasca o adevarata profesionista in arta sexului, satisfactie garantata. locatie centrala, pozele reale 26 Sep 13:44 0721.709.269 post-3238-133409699379_thumb.jpgpost-3238-13340969938_thumb.jpgpost-3238-133409699381_thumb.jpgpost-3238-133409699383_thumb.jpgpost-3238-133409699384_thumb.jpgApartamentul ei era bine mobilat confortabil. Zona era ok pe timp de zi nu as garanta pe timp de noapte.Nu prea poti sa iti dai seama de inaltimea ei reala tocurile ei sunt atat de inalte, sunt pe post de picioroange.Per total, o forma foarte voluptoasa si feminine, sani plini, cupa B, naturali, cu sfarcuri super. Fata m-a primit chiar ea la usa, imbracata intrun negljgee alb de plasa si tocuri.M-a sarutat rapid si m-a invitat in dormitorul frumos decorat si curat. Totul era curat si gata de actiune. Am incheiat afacerea si a mers sa raspunda la telefon in timp ce eu ma faceam confortabil.BBBJ, cu protectie, doggy apoi BBBJ din nou, CIM.Este foarte entuziasta. Nu este grabita, dar este greu sa te abtii cu toata incitarea pe care o genereaza. Nu am fost grabit, dar nici nu a fost o vizita pe indelete. Pe deplin satisfacatoare.Tratati-o ca pe o doamna este o piatra pretioasa.

  • Like 1
Link spre comentariu
Silvia 29 ani' date=' APETISANTA, speciala si deosebita, ma adresez domnilor care doresc sa cunoasca o adevarata profesionista in arta sexului, satisfactie garantata. locatie centrala, pozele reale 26 Sep 13:44 0721.709.269 Apartamentul ei era bine mobilat confortabil. Zona era ok pe timp de zi nu as garanta pe timp de noapte.Nu prea poti sa iti dai seama de inaltimea ei reala tocurile ei sunt atat de inalte, sunt pe post de picioroange.Per total, o forma foarte voluptoasa si feminine, sani plini, cupa B, naturali, cu sfarcuri super. Fata m-a primit chiar ea la usa, imbracata intrun negljgee alb de plasa si tocuri.M-a sarutat rapid si m-a invitat in dormitorul frumos decorat si curat. Totul era curat si gata de actiune. Am incheiat afacerea si a mers sa raspunda la telefon in timp ce eu ma faceam confortabil.BBBJ, cu protectie, doggy apoi BBBJ din nou, CIM.Este foarte entuziasta. Nu este grabita, dar este greu sa te abtii cu toata incitarea pe care o genereaza. Nu am fost grabit, dar nici nu a fost o vizita pe indelete. Pe deplin satisfacatoare.Tratati-o ca pe o doamna este o piatra pretioasa.[/quote']sal, da si tu informatii complete. Unde are locatia? Care este tariful ? Cum se comporta? E draguta la fata? Locuieste singura? multumesc
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
Postul pare pulbicitate clara... Iar succesiunea actiunilor' date=' cum bine spune JackBlack este cel putin ciudata... De ce ar face totul protejat ca sa ii ejaculezi apoi in gura nu inteleg...[/quote']Tocmai din acest motiv am intrebat si astept un raspuns lamuritor...
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Cred ca acest numar de telefon nu mai este valabil. E inchis de ceva vreme si a disparut si de pe AT anuntul respectiv. Stie cineva noul ei numar ?M-as duce eu s-o probez si apoi fac recenzia aici. :)

Link spre comentariu

Cred ca acest numar de telefon nu mai este valabil. E inchis de ceva vreme si a disparut si de pe AT anuntul respectiv. Stie cineva noul ei numar ?M-as duce eu s-o probez si apoi fac recenzia aici. :P
am fost eu la ea cand statea la unirii undeva pe langa dacia nu mai stiu exact era cu inca o tipadaca stie cineva noul ei numar as fi incantat sa o mai vizitez 1 data
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...