Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

COLEGA de apartament pentru companie intima. Aspect fizic placut, experienta nu este obligatorie. Varsta peste 18 ani, program la alegere, posibil cazare. Comision 50%, cer si ofer max seriozitate, castiguri bune; 18 Aug 14:50

Bucuresti
 

http://stor1.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/4/1/28181131.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vazut aceste poze pe numarul 0733.723.325. Luat de pe anuntul.ro (nu pot posta anuntul ca la reactualizare nu mai apare). dar o aveam "in lista". Sunat de mai multe ori, nu mi-a raspuns niciodata. De sambata are telefonul inchis.

 

Adina, 21 ani, roscata, alba, slim, sani mici,Titan (Auchan), 80 lei-1 finalizare.

 

 

post-84421-0-84683600-1411286031_thumb.jpgpost-84421-0-57084700-1411286037_thumb.jpgpost-84421-0-35231200-1411286049_thumb.jpgpost-84421-0-23158600-1411286054_thumb.jpgpost-84421-0-23158600-1411286054_thumb.jpgpost-84421-0-30839900-1411286081_thumb.jpgpost-84421-0-00379200-1411286075_thumb.jpgpost-84421-0-81114400-1411286067_thumb.jpgpost-84421-0-54889800-1411286061_thumb.jpgpost-84421-0-23158600-1411286054_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,
Am fost si eu la Monica.
Locatia pe strada Petre Ionescu, curat la baie si in camera, prosoape la alegere.
Am platit 60 de lei pentru o finalizare.
Monica are o fata comuna , dar sanii mari.
A facut oral neprotejat destul de bun, dar fara atentie la zonele adiacente.
Docila la pozitii, nu comenteaza, am finalizat doggy style.
Mai demult era colega cu Andreea  ( 0730.345.057 ), care atunci cand am fost eu nu era disponibila,  dupa cum mi-a zis   Monica.

De remarcat ca pozele din postul de mai sus sunt ale Alinei (0721.964.205), care mai nou activeaza si ea in aceeasi locatie.

Numai bine!

  • Like 4
Link spre comentariu

Am fost la Roxana anul trecut. Dupa poze mi s-a parut cea mai buna din cuib. Am sunat la numarul ei din anunt.

M-a ghidat spre locatie, undeva in zona Titan, 1 decembrie pe o straduta secundara.

 

 

Fata este ok la fata si arata destul de bine la corp, sanii sunt mici dar compenseaza cu un fund frumos, as spune ca este chiar punctul ei forte. Mi s-a parut totusi ca are o problema cu dantura.

La actiune se implica si geme frumos, mi-a placut per total.

 

Corp: 8

Fata: 8

Oral: 7

Normal: 8

 

120 lei/h

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am sunat ieri  pt. prima oara vazand ultimul set de poze de pe publi24.ro , zice ca nu are program fix apoi o sun din nou cand sunt in zona si nu imi raspunde.

zic sa beau o bere  apoi o sun din nou si zice ca peste o ora ar fi libera.

 

Stabilisem inainte ca accepta 69,cu finalizare corporala dar ce sa faci,n-a fost sa fie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe la inceputul lui august am ajuns si eu la Monica. Am sunat-o, am stabilit o intalnire.

Serviciile ei sunt OP/ON, normal (60 finalizarea) si anal (80 finalizarea).

Presupunand ca e greu cu parcarea am lasat masina la Billa Titan, am mers spre strada Plutonier Petre Ionescu (pe care sta), si am sunat-o iar. Posibil sa se fi gasit loc de parcare (desi Billa e la doar cateva minute de mers pe jos), si am incurcat-o putin ca veneam din partea cealalta (ea sta aproape de Bulevardul 1 Decembrie).

Blocul ei era in renovare atunci.

In fine, intru, facem cunostinta. Ea este grasuta si cu sanii mari- dupa cum se vede si din fotografii - la vreo 30-35 de ani.

Stam putin de vorba, si ma cer la dus. Imi spune ca trebuie sa platesc inainte (nu stiu daca face asa de obicei sau doar la clientii noi). Eu alesesem o ora de total, asa ca trebuia sa dau 160, dar nu aveam schimbat. Ii dau 200 si ii spun ca nu am schimbat, si ca vorbim dupa dus (nu imi place sa ii cer explicit sa dea rest). Ea si-a dus repede banii pe altundeva.

Ies de la dus (si credeam ca ma asteapta cu restul).

Mai vorbim noi, trecem la oral (am ales neprotejat). Si-a dat interesul, dar fiindca insista cam mult ma deranja uneori. La fiecare 10 secunde incerca un DT de o secunda, ceea ce ii provoca reflexul faringian (adica ii venea sa verse). Dupa cum spuneam, si-a dat interesul, dar era prea intens (de altfel am avut parca au si ramas niste urme , daca imi aduc bine aminte).

Mi-am dat drumul repede.

Mai discutam despre diverse chestii (politica, clientii ei). Ne apucam de treaba. Dupa un pic de oral (parca am vrut protejat), imi sugereaza sa trec la normal. Schimbam noi, mi se pare ca am facut doar misionar. Dupa niste minute, cer eu anal.

Cand intru mi-a cerut sa o iau incet. Din fericire, odata intrat nu au mai fost restrictii. Anal tot misionar am facut. Mai trece vremea... mai continuam. Pana la urma ma intreaba (spre suprinderea mea) daca simt ca imi dau drumul in anal si poate ca ar fi bine sa trecem la oral. Si... trecem. Nu am reusit sa termin a doua oara (zi grea inceputa devreme si canicula, dar nu puteam lipsi de acasa in alta zi).

Asta e... poate ca eu puteam fi intr-o forma mai buna, ea mai inspirata...

Merg iar la dus, ma imbrac... ea nu spunea nimic de restul de la banii dati la inceput. Fiind totusi vorba de 40 de lei, si sesiunea nefiind asa memorabila, ii aduc aminte ca am dat in plus, i-am spus ca nu am avut schimbat... dar astept rest. S-a uitat cel putin mirata (nu as zice chiar suparata), s-a dus sa imi aduca restul, i-am multumit, ne-am luat la revedere si am plecat.

Locatie: 8. E ok, metroul e relativ aproape, baia era dotata cu consumabile.

Infatisare: 7. Monica e grasuta, cu sanii mari, si e relativ tanara.

GFE: 7.

Oral: 6 (Cam prea tare cu dintii)

Normal: 7

Servicii: ON/OP, NP, AP

Cadou: 60 - finalizarea O+N, 80 - total.

Program: nu mai stiu

De revenit si recomandat: nu sunt sigur. Eu nu am avut parte de cele mai bune servicii, dar nici pretul nu era mare, asa ca e o solutie pentru cine e in zona. Nu mi-a placut insa faptul ca nu a pomenit de rest pana nu am zis eu (a uitat, a crezut ca i-am lasat ei... nu stiu), dar mi l-a dat cand am cerut.

  • Like 2
Link spre comentariu

 

Pe la inceputul lui august am ajuns si eu la Monica. Am sunat-o, am stabilit o intalnire.

Serviciile ei sunt OP/ON, normal (60 finalizarea) si anal (80 finalizarea).

Presupunand ca e greu cu parcarea am lasat masina la Billa Titan, am mers spre strada Plutonier Petre Ionescu (pe care sta), si am sunat-o iar. Posibil sa se fi gasit loc de parcare (desi Billa e la doar cateva minute de mers pe jos), si am incurcat-o putin ca veneam din partea cealalta (ea sta aproape de Bulevardul 1 Decembrie).

Blocul ei era in renovare atunci.

In fine, intru, facem cunostinta. Ea este grasuta si cu sanii mari- dupa cum se vede si din fotografii - la vreo 30-35 de ani.

Stam putin de vorba, si ma cer la dus. Imi spune ca trebuie sa platesc inainte (nu stiu daca face asa de obicei sau doar la clientii noi). Eu alesesem o ora de total, asa ca trebuia sa dau 160, dar nu aveam schimbat. Ii dau 200 si ii spun ca nu am schimbat, si ca vorbim dupa dus (nu imi place sa ii cer explicit sa dea rest). Ea si-a dus repede banii pe altundeva.

Ies de la dus (si credeam ca ma asteapta cu restul).

Mai vorbim noi, trecem la oral (am ales neprotejat). Si-a dat interesul, dar fiindca insista cam mult ma deranja uneori. La fiecare 10 secunde incerca un DT de o secunda, ceea ce ii provoca reflexul faringian (adica ii venea sa verse). Dupa cum spuneam, si-a dat interesul, dar era prea intens (de altfel am avut parca au si ramas niste urme , daca imi aduc bine aminte).

Mi-am dat drumul repede.

Mai discutam despre diverse chestii (politica, clientii ei). Ne apucam de treaba. Dupa un pic de oral (parca am vrut protejat), imi sugereaza sa trec la normal. Schimbam noi, mi se pare ca am facut doar misionar. Dupa niste minute, cer eu anal.

Cand intru mi-a cerut sa o iau incet. Din fericire, odata intrat nu au mai fost restrictii. Anal tot misionar am facut. Mai trece vremea... mai continuam. Pana la urma ma intreaba (spre suprinderea mea) daca simt ca imi dau drumul in anal si poate ca ar fi bine sa trecem la oral. Si... trecem. Nu am reusit sa termin a doua oara (zi grea inceputa devreme si canicula, dar nu puteam lipsi de acasa in alta zi).

Asta e... poate ca eu puteam fi intr-o forma mai buna, ea mai inspirata...

Merg iar la dus, ma imbrac... ea nu spunea nimic de restul de la banii dati la inceput. Fiind totusi vorba de 40 de lei, si sesiunea nefiind asa memorabila, ii aduc aminte ca am dat in plus, i-am spus ca nu am avut schimbat... dar astept rest. S-a uitat cel putin mirata (nu as zice chiar suparata), s-a dus sa imi aduca restul, i-am multumit, ne-am luat la revedere si am plecat.

Locatie: 8. E ok, metroul e relativ aproape, baia era dotata cu consumabile.

Infatisare: 7. Monica e grasuta, cu sanii mari, si e relativ tanara.

GFE: 7.

Oral: 6 (Cam prea tare cu dintii)

Normal: 7

Servicii: ON/OP, NP, AP

Cadou: 60 - finalizarea O+N, 80 - total.

Program: nu mai stiu

De revenit si recomandat: nu sunt sigur. Eu nu am avut parte de cele mai bune servicii, dar nici pretul nu era mare, asa ca e o solutie pentru cine e in zona. Nu mi-a placut insa faptul ca nu a pomenit de rest pana nu am zis eu (a uitat, a crezut ca i-am lasat ei... nu stiu), dar mi l-a dat cand am cerut.[/quote

Felicitari pt recenzie!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am postat recenzia pe topicul ei nou cu numărul 0721493806

 

Rog în continuare un moderator să unească cele două topice (acesta și cel referit de mine în postarea anterioară):

https://nimfomane.com/forum/topic/127089-0721493806andra-34-de-ani/

 

De asemeni, deduc (dar nu am fost personal) că aceeași Andra este cea din topicul:

https://nimfomane.com/forum/topic/43951-0735119672-titan-poarta-4/

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...