Sari la conținut

unguroaica-0733549515


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

exact... ea este... cand am ajuns eu in locatie era cu ma-sa... ii facea de mancare :))) .... tipa parea bine proportionata, tsatse cur, la fata nu era draguta, insa nici urata, eu zic ca e fata din poze.... dar nu stiu de ce aveam eu impresia ca dupa ce o sa se dezbrace o sa inceapa sa atarne.... am refuzato, insa sar putea sa ii mai fac o vizita.... tipa incerca sa fie amabila.... cand am refuzato mia zis ca pozele sunt reale.... iam zis ca o cred insa nu e genul meu pentru ca nici nu pot sa zic ca nu imi placea sa sa pot sa ii zic direct ca nu imi place....  cred ca si ambientul ma facut oarecum sa refuz cand am intrat pe usa si masa era acolo cu oala de fierbea ciorba cred si mirosea numai a mancare... abur pe acolo.... am ajuns pana in camera de lucru unde ma condus ea..... era cat de cat ok pentru un futai, vopsita in 2 culori, o saltea pe jos niste lumanarele si o lumina difuza de la niste spoturi... ea era imbracata in negru cu niste colanti si un maieu.... cred ca si pe telegraf este o poza cu aceasta costumatie....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

cred ca era ma-sa ca semanau asa un pic.... am intrat si era cu spatele... si eu de acolo "Opa avem si o colega" si cand s-a intors se vedea ca e mai invarsta dar era subtirica chiar buna si mi-a zis tipa asta de care vorbim noi aici ca ea nu are treaba...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

cred ca era ma-sa ca semanau asa un pic.... am intrat si era cu spatele... si eu de acolo "Opa avem si o colega" si cand s-a intors se vedea ca e mai invarsta dar era subtirica chiar buna si mi-a zis tipa asta de care vorbim noi aici ca ea nu are treaba...

Știam eu de ce mi place de tine ! :)))))))))))

Sincer am ras cu lacrimi imaginandu mi toată faza dupa povestirile tale!

Neaparat tre sa ne dai un deznodamant!:)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

treaba e ca nam ramas... cred ca oarecum imi si mirosea putin a fast fuck, desi incerca sa fie amabila, parca atunci mam gandit un pic ca dupa ca ii dau banii ma trezesc cu mii de comentarii... poate mai ii dau o sansa pentru ca imbracata arata la fel de bine ca in poze...

Link spre comentariu

Locatia asta e o fosta locatie de-a lui Roxy Trocadero cei cu state vechi stiu despre ce vorbesc, undeva la parter pe partea cu Casa de cultura mai jos de Papa Bun

 

@ gyo and johnny,

 

fata a fost colega cu cele 2 fete recenzate de mine in fosta locatie a lui roxy. intr-adevar, in unele din poze ea apare in locatia de la parter, insa a stat putin timp acolo si s-a mutat in locatia precizata de johnny, unde sta singura. sau ma rog, atunci cand nu e bucatareasa prin preajma sa faca ciorba!

 

asa ca amandoi aveti dreptate!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu

cred ca era ma-sa ca semanau asa un pic.... am intrat si era cu spatele... si eu de acolo "Opa avem si o colega" si cand s-a intors se vedea ca e mai invarsta dar era subtirica chiar buna si mi-a zis tipa asta de care vorbim noi aici ca ea nu are treaba...

cre' ca ai nimerit la ALL INCLUSIVE, lipsea tac'su sa repare patu', jesus chrysler man am ras si am sughitat 30 min dupa ce am citit  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Doar ce am fost la ea si pot spune ca este o fata foarte amabila, este din Brasov, s-a introdus ca find Izabela, la corb este destul de buna, bine proportionata, sani medii, fund slabut, micut dar dragut.

 

Locatie: Langa Papa Buna, pe Lapusneanu, vizavi de papa bun la o scara de acolo

GFE: 8 spre 9 , fata se comporta super, la un moment dat chiar am inceput sa cred ca imi fut iubita nu orice dameza de pe aici, cu mangaieri, cu pupaturi pe gat, cu maini pe fund

Oral: mediocru, poate pentru ca eu sunt mai pretentios si nu imi place protejat cum ea a facut, cred ca daca insistam sa faca fara facea

Normal: 9, nu a comentat despre nimic, chiar am avut o conversatie placuta inainte, si chiar si in timpul actului printre gafaituri, chiar s-a udat si i-a placut, imi tot zicea ca eu o sa o rup etc VA RECOMAND POZITIA CAPRA daca mergeti la ea, se misca bine, adica se implica , nu sta ca o balega, chiar se misca, si se misca bine

 

Apartamentul este putin uratel, cu mocheta pe jos, mobila veche si chiar urata, baia este hmm, acceptabila, nu am vazut sa aibe gel de dush sau altele,dar poti sa iti faci treaba acolo, nu este penibila sau saiti provoace greata cum am vazut la altelte.

 

Halatul: 100 de lei nr.

 

Per ansamblu tipa este super OK, vorbeste putin pe nas, si este cred de etnie, dar este foarte tare,  insa si faptul ca i-am vorbit frumos, ca i-am fost pe plac si ca am doar 19 ani si ea m-a intrebat daca am 17 desi i-am precizat ca ajung cu masina :)), o sa mai revin la ea, poate chiar ma abonez pentru faptul ca m-am simtit ca si cand as face dragoste nu sex :)). Acum eu nuam cine stie ce experienta cu ele, poate am fost putin subiectiv , insa cred ca orice recenzie este bine venita.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...