Sari la conținut

taierea mielului 'versus' foamea in glanda


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

asa ai facut si tu?

 

 

Sincer?am incercat sa ma rezum la un singur cont(nu am reusit in totalitate deci mi-am facut un altu') si cica m-au albastrit.Incearca si tu asta...nu-ti mai deschide conturi noi,in fiecare saptamana! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Esti singur de paste,si trist?Mergi la Auchan,ia niste peste,cateva legume,o sticla de vin alb si asteapta seara,sa te ingalbenesti...atunci iti voi trimite un PM cu o reteta "jmechera",de peste la cuptor! :)

 

 

 

Post Scriptum: nu uita sa treci si pe la un sex shop(la Romana sunt destule),si cumpara o gonflabila...vei avea nevoie de companie,dupa masa copioasa pe care o vei servi! :)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

teau albastrit? cine a facuto?

Daca ai auzit de albastru de metil... cumperi din farmacie pui putin in gat si pe langa faptul ca scapi de durerile de gat dupa un timp te faci albastru si pe Nimfomane, (sau nu)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ciorane,interventia ta o asteptam,cu mare interes! :)

Se poate inchide topicul! :)

 

 

 

 

Post Scriptum :) :pastele sunt bune bune...carbohidrati,bulangerii,eleganta! :)...de asta traiesc italienii,majoritatea dintre ei, aproximativ 180 de ani! :)

Din pacate la noi sarbatorile inseamna mancare pe nasaturate, multi compenseaza ce nu au avut in tinerete cand nu se gasea nimic ( pe vremea raposatului). Putin sunt cei ce sarbatoresc sarbatoarea in sine si nu desfriul (culinar)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...