Sari la conținut

Antonia 0732657834


Postări Recomandate

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

regina diminetii e ciorba de burta, hai sa fim seriosi.

nu te lua dupa georgi si gabi, termenul de regina noptii nici la puscarie nu se mai foloseste, e depasit de vreme , 

regina noptii ramine. te prinde bine,altfel il inlocuim cu liliaca noptii sau vampira nocturna.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

ok, asa ramane, dar cu pozele ce facem???? sa nu imi zici ca ai uitat de ele, pup

regina diminetii e ciorba de burta, hai sa fim seriosi.

nu te lua dupa georgi si gabi, termenul de regina noptii nici la puscarie nu se mai foloseste, e depasit de vreme , 

regina noptii ramine. te prinde bine,altfel il inlocuim cu liliaca noptii sau vampira nocturna.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

programul meu incepe zilnic la ora 10 sau 11 si se incheie noaptea pe la ora 2sau 3, in weekend incerc sa stau mai mult pe timp de noapte  ofer masaj, sex oral si sex normal la pretul de 100 ron o finalizare si 200 ron ora la mine acasa  , fac si deplasari

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

Fara suparare dar pozele alea marca obectiv mi se par niste porcarii , facute "artistic" in stilul interbelic probabil , in loc sa ma excite m-apuca nostalgia si depresia cand ma uit la ele  :angry  

si mie ,tot fara suparare imi place numele tau.spune multe despre tine.data viitoare poate in loc de poze voi baga niste manele sa te mai inveselesti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...