Sari la conținut

Madalina-0721061681


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare dragi colegi!

 

Astazi, dupa Sfintele Sarbatori aveam un chef nebun sa trag pe cosor o "noutate".Zis si facut ,intrat pe net,selectionat mai multe anunturi,dau cautare pe google cu nr. de telefon si aleg urmatorul anunt din anuntultelefonic.ro/matrimoniale femei:

Tanara,23 ani ,bruneta, finuta,manierata.Ofer companie domnilor generosi daca doresti o experienta unica in compania mea nu ezita sa ma suni.Exclus romi ,nu raspund la nr ascuns si privat.0721061681-Madalina ID# 31324

Sunat dupa ora pranzului,fiind liber si nelinistit ,la numarul din anunt si dupa mai multe tentative intr- un final mi-a raspuns la telefon mi-a dat toate detaliile ,serviciile prestate,tarif,locatia si in 15 min eram la usa ei.Zona este B.C.R.-Gh. Doja,mai exact langa clinica Panacea,sunat la interfon urcat la etaj ,deschis usa o tipa slabuta,in jur de 22-23 ani,1,60 m,45kg,bruneta ,sani mici nr.1,simpatica la fata,pistruiata,imbracata cu pantaloni,tricou si sutien pe ea si s-a prezentat Madalina.Cum prima impresie nu m-a dat pe spate,am ales sa stau doar o finalizare O.N.cu C.I.M. la 60 ron.dar nu mai mult de 15 min.

 

Si acum notele:

ASPECT: 6- este skiny,tate mici,nr.1 cu sfarcuri erectile si in plus fire de par in jurul mameloanelor,un pic deranjant la limba,un tatuaj mare pe gamba stanga.

LOCATIE: 7 - este singura in locatie,este o garsoniera ingrijita,era curatenie ,dar in baie erau 2 prosoape care erau folosite de toti ,cred ,ca emanau un miros suspect,avea si doua geluri de dus

ORAL : 7- cu indulgenta ,se ajuta de maini,nu acorda atentie si zonelor adiacente,are tentative de D.T. si accepta finalizare orala

NORMAL : nu am incercat

G.F.E.: 7- fata este la inceput,zice ea ,isi da silinta,te saruta,face si F.K.daca vrei,dar este cam timida si vorbeste daca o intrebi tu ceva si te atentioneaza cu timpul ramas.

HALATUL: 60 ron O.N. + C.I.M. max. 15 min,100 ron-30 min O.N.+ N.P. Sau 150 ron -1ora.

PROGRAM : zilnic intre orele 11-20,inclusiv S+D,

 

La 60 ron se merita,zice ca este in bransa de 3 saptamani,are timp sa invete,insa parerea mea este ca nu merita 100 ron ptr. 30 min.Acum fiecare cu gusturile lui,iar celor ce le plac tipele slim se merita sa incerce.

 

O seara buna va urez!

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator marian 06
Reputație: 0

si eu vizitat domnisoara.confirm cel spuse de colegu.la mine oralul mi s aparut super bun .nu se uita la ceas si banii i am dat la sf.o recomand.bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

si eu vizitat domnisoara.confirm cel spuse de colegu.la mine oralul mi s aparut super bun .nu se uita la ceas si banii i am dat la sf.o recomand.bafta

colegu' daca tot o lauzi atat de ce nu ne povestesti experienta ta cu Madalina printr-o recenzie?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

salutare,

 

Stiu ca am vizitat domnisoara, a practicat doar pentru moment, sa lasat undeva pe la sfarsitul lui aprilie din ce a spus a fost doar o perioada de timp un motiv mai complicat la mijloc pe scurt pentru a strange o suma de bani. A spus ca rupe cartela dupa ce trec cele 4 zile atunci cand am fost si nu a doreste sa mai revina. Mentinez ca nu a vrut sa lase un alt contact.

 

ciocane tari  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...