Sari la conținut

Magdalena 36 ani - 0758 758 614


Postări Recomandate

Te astept sa ma descoperi mai vedem dupaia   Finalizare pe corp, finalizare in gura, 69, sex oral fara prezervativ, sex normal ; pitesti ,trivale    

 

Nr. telefon : 0758758614

Program: 09:00 - 20:00

Orasul : Pitesti

 

Tarif : 80 ron / ora

Locatia : zona Trivale

Serviciile : sex oral si sex normal  .

Aspect fizic : 36 de ani , 1.60 m , 60 kg , par blond scurt ochi caprui.

  http://eroticchat.in/magdalena35

post-5079-0-74836300-1398204356_thumb.jpg

post-5079-0-41879800-1398204364_thumb.jpg

post-5079-0-99368200-1398204371_thumb.jpg

post-5079-0-66325500-1398204385_thumb.jpg

post-5079-0-11580900-1398204395_thumb.jpg

post-5079-0-45867400-1398204405_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

am fost la ea ieri, am contactat-o la nr de telefon de mai sus, am fost indrumat sa ajung in trivale la piata de la primul complex, unde am revenit cu un tel si in 5 min. a venit la masina duduia. Pozele sunt ale ei, face sex total pretul include 2 finalizari pe durata unei ore la hotel, deoarec nu are locatie. Oralul il face neprtotejat dar fara CIM, iar restul se face protejat. Am plecat cuea la Montecarlo, unde am platit camera dupa care am urcat in camera unde am facut dus si a inceput cu un oral cam slabut dar incearca sa te multumeasca, fara deep, dupa care am continuat cu un normal scurt, finalizand in balonas. Nr 2 a decurs cam in acelasi coordonate, dar aici pot spune ca normalul a fost mai lung, s-a umezit natural avand si orgasm vizibil am incercat si anal si aici ii face placere, dar mi-a placut mai mult la normal unde am si fianlizat. Ce mi-a placut la ea este ca sta in orice pozitie o pui si nu comenteaza. Note:

- oral 7 dar cu indulgenta;

- normal 9, se misca bine si ii place;

-anal 8 nu am incercat prea mult mi-a placit mai mult normalul

- halatul 80 RON plus camera 30.

Sa auzim de bine!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare

 

ACum vre-o luna am gasit anuntul pe site love69. Am contactat pe mesaj apoi mi-a dat nr de telefon si id de mess. Am tot conversat noi de toate si am hotarata de prima data doar sa ne vedem sa ne cunoastem. Am fost ne-am cunoscut doar pentru ca nu putea ea mai mult si a ramas pentru altadata. Dupa o saptamana am contactato si am programat intalnirea dupa discutii pe mess zilnice si telefon, am stabilit ca mergem in masina nu hotel si doar un nr cu 50 rn ca asa doream.   :) am stabilit un numar combinat oral cu normal> A inceput cu un oral bunicel, dar cam atinge cu dinti... un us...linge obiectul muncii frumusel, lins oute :) lins pe cel mic pe cap  :). Apoi i-am spus sa pune prezervativul si sa trecem la normal . S-a conformat s-a dezbracat a pus prezervativul si am pus-o pe spate si am penetrat lent ...masat sani...apoi mai dur..apoi am puso capra cum am si finalizat.

 

Locatia Trivale: acolo locuieste cu sotul si fetita

Pret : 50 combinat numarul , la oral tendinte de deep, la normal pentru mine a fost placut cat de cat dar are de pizdoc nu gluma

Prestatie : normal si oral

Igiena : fara mirosuri

 

Note:

Oral : 7.5 cam atinge cu dintii si freaca cam mult cu mana (triseaza)

Normal: 8 e destul de uzata :)

Anal: face dar nu am incercat inca

Program: ziua intre 9-16 cand sotul e la serv si fetitza la gradinita, si seara dupa ce vine sotul sa stea cu fetitza.

Pret : 80 Ron Ora sex total 50 Ron 30 de minute :) sau numarul

 

O sa revin cu recenzie dupa ce o sa o vizitez din nou

 

Recomand ca si discretie in lipsa de altceva!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

buna dimineata,

 

sunat in aceasta dimineata pentru programare si intalnire si supriza rasunde pe un ton care te face sa fugi ,ii spun ca vreau sa ne intilnim la pensine cora intr-o ora su incepe ca ia nu iese din pitesti ca este departe ca altceva nui propun in pitesti dupa care imi spune ca ea nu este la piata si imi trage o injuratura de neamuri si inchide telefonul,nu recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: danaserban747
  • Oras:pitesti
  • Telefon: danaserban747
  • Oras:pitesti

NU MAI SCRIETI CE NU TREBUIE DUPA CE SUNTETI PROSTI MAI SI SCRIETI CE NU TREBUIE MAI DUCETI SI OAMENI IN EROARE SCRIETI CE NU TREBUIE , 80 DE RONI ORA SEX TOTAL , NORMAL PROTEJAT , ORAL SI ANAL NEPROTEJAT   0758758614

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

...eu nu cred ca s-a inteles bine, ma rog, cred ca doamna in cauza nu s-a exprimat cum trebuie, mai ales dupa fraza de mai sus, care este o lectie de GRAMATICA PURA...

...suma respectiva cred ca o datoreaza dansa, noua, ca semn de respect si recunostinta, pentru faptul ca poate o viziteaza vreunul dintre noi...

...vai de noi daca am ajuns in asemenea hal...numai bine...

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

...eu sunt de vina ca m-am bagat in seama cu asemenea specimen...

...4 clase???...daca erau 4 clase, ne dadea lectii de inteligenta si lectii de gramatica limbii romane, dupa 4 clase primare, compui eseuri, poezii, insa tot ce a scris doamna, am citit de cateva ori, sa inteleg ce a vrut sa spuna...

Ma scuzati ca am intrat intr-o asemenea polemica...nu o sa se mai intample...numai bine...

Link spre comentariu
  • Telefon: danaserban747
  • Oras:pitesti
  • Telefon: danaserban747
  • Oras:pitesti

UN FORUM PLIN DE NUMAI PROSTI DACA NU STITI SA CITITI NU MAI COMPLECTA CE NU TREBUIE ASTA INSEAMNA CA PE AICEA NU ESTE ADMIN

 

 

 

Nr. telefon : 0758758614

Program: 09:00 - 20:00

Orasul : Pitesti

 

Tarif : 80 ron / ora

Locatia : zona Trivale

Serviciile : sex oral si sex normal  .

Aspect fizic : 36 de ani , 1.60 m , 60 kg , par blond scurt ochi caprui.

  http://eroticchat.in/magdalena35

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...