Sari la conținut

Mary nimfomana 0763838565 si 0723869361


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Hei dar ce voiai sa iasa crema de zahar ars?!

Nu imi doream sa iasa crema de zahar ars,dar preferam sa fie curata , nu sa scot eu pe pula tot ce a mancat ea....Iti doresc si tie o asemenea experienta neplacuta,ca apoi sa imi dai dreptate....:) ...

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

         Buna!Ups o veste rea si pe aceasta cale tin sa spun ,ca  am fost  nehotarata in alegerea locatiei si a  numarului  personal de munca.

Am gasit, in sfarsit locatia   cea mai potrivita si numarul personal ,adica  urmatorul:0763838565.Locatia e tot pe Decebal ,e un apartament discret ,frumos si foarte curat.

        Sper sa  mai am placerea sa mi intalnesc vechi prieteni ,nu clienti,e un cuvant  urat.!Va pupic!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

         Buna!Ups o veste rea si pe aceasta cale tin sa spun ,ca  am fost  nehotarata in alegerea locatiei si a  numarului  personal de munca.

Am gasit, in sfarsit locatia   cea mai potrivita si numarul personal ,adica  urmatorul:0763838565.Locatia e tot pe Decebal ,e un apartament discret ,frumos si foarte curat.

        Sper sa  mai am placerea sa mi intalnesc vechi prieteni ,nu clienti,e un cuvant  urat.!Va p

 

 

         Buna!Ups o veste rea si pe aceasta cale tin sa spun ,ca  am fost  nehotarata in alegerea locatiei si a  numarului  personal de munca.

Am gasit, in sfarsit locatia   cea mai potrivita si numarul personal ,adica  urmatorul:0763838565.Locatia e tot pe Decebal ,e un apartament discret ,frumos si foarte curat.

        Sper sa  mai am placerea sa mi intalnesc vechi prieteni ,nu clienti,e un cuvant  urat.!Va pupic!

 

Sa inteleg ca lucrezi cu Mary? Facem un treesome?

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Nu lucrez cu ea... dar nu toti citesc pe la anunturi ca sa afle toate schimbarile de numar de telefon, topicul trebuie actualizat cand sunt schimbari

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu lucrez cu ea... dar nu toti citesc pe la anunturi ca sa afle toate schimbarile de numar de telefon, topicul trebuie actualizat cand sunt schimbari

O adevarat industrie dom'le. Si pe tine te gasesc in Bucuresti?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am fost acum 2 saptamani la ea, locatia de pe stribei voda.

Sunat si programat, ora 18. cu 5 minute confirmat, si urcat la etal unde era un cuib,interesante damezele. m-am salutat cu ele.

Curatenie impecabila.

Acum dameza:

Genul de femeie casnica dar cu multe perversiuni in cap, adaptabila la client.

Dat banul inainte,facut comod. si a venit dra care arata ca n poze: zambet larg, atitudine proclient.

A inceput cu un oral bunicel: mi a zis ca I place, cu atentie sporita la anexe si NP

Normal orice pozitie: Protejat, ii place deasupra si te rupe in draci, pat cam subred, dar si eu nu am dat 2 bani pe el, doar m am dus sa mi fac de cap

Anal protejat: lubrefiat bine, ii place ei deasupra, m am conformat, initial a zis too big, apoi s a adaptat si a incercat, pana cand mi a zis gata.

am continuat nomal, cu o finalizare glorioasa pe fata fetei.

Am facut dush si ne am salutat la plecare:

FK=0

locatia stirbei voda=9

dameza=7

oral= 8

normal =9

anal=10, ii place

per global o nota 9

Poate o voi mai incerca, in locatia noua.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   Bruneta dulce,ador sexul total,sa ti simt sperma pe  buze apoi in gurita.Nu conteaza marimea la anal.Daca esti   barbat  cu initiativa impartaseste cu  mine fanteziile tale sau asculta le pe ale  mele.Imi place sa  fiu dominata si sa te domin.

   Dusul impreuna cred ca ne ar uni,ar fi inceputul   apoi sfarsitul   s ar petrece in dormitor.Locatia  mea este pe Decebal,este un ap . intim si discret .Numerele  mele de  tel sunt doar acestea:0723869361 si 0763838565..(alte  nr de tel nu  mai detin).Va pup!!!!!!!    

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

      Buna!!! O sa  vedeti un  nr  :0761592622 ,nu  raspund eu si pozele le a furat  aceea  fata.O  cheama Ana   sau REBELA ,a postat anuntul  si  le spune    tuturor ca   sunt plecata  din Bucuresti.

     Eu  la alte  numere de telefon  nu  voi  mai  raspune  ,decat la nr urmatoare:0763838565 si 0723869361. Daca o sa  vedeti poze  cu  mine   si un alt  nr   ,nu s eu in acea locatie.Ana se  foloseste de  mine pentru a  face  banii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuze ca scriu aici dar nu pot trimite mesaj privat.Esti cumva din Chitila si te cheama Cristina?

 

Scuze ca scriu aici dar nu pot trimite mesaj privat.Esti cumva din Chitila si te cheama Cristina?

Vino sa ma intrebi real!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Are acelasi numar de telefon?Daca este schimbat postezal si pentru noi.Mie personal m-ia placut gagica.

Buna!Ma  bucur  ca ti am placut ,ai intrebat de  nr de tel.Iti  raspund eu personal  sunt:0763838565  sau 0723869361...!Sper sa  mai am placerea  sa te revad.Te  pwp!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mmm adica abia astept sa ne strangem in brate la dus...

Buna!Am facut  cumva dus  impreuna?Daca  nu , te   rog   fa ti timp si  treci pe la mine  ,si  n   acel timp   ..spune mi:Eu sunt xexes!Mi as dori sa mi spui acest  lucru.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am vorbit cu o colega dea ei astazi si mi-a spus ca de astazi nu mai lucreaza.

 

si eu am sunat astazi pe numarul din titlu si asa am aflat ca citez" Nu mai lucreaza de astazi Mary la noi"..

Buna!!Nu  m am retras  ,sunt  pe Decebal,cum  vii  de la  p ta Muncii   ,langa Ana  Pan   fata  n fata n  cu  cafeneau Gatto.Iar  nr de tel sunt:0763838565 sau 0723869361.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!Am facut  cumva dus  impreuna?Daca  nu , te   rog   fa ti timp si  treci pe la mine  ,si  n   acel timp   ..spune mi:Eu sunt xexes!Mi as dori sa mi spui acest  lucru.

Nu fata. Voiam sa te am la dus dar nu am mai reusit sa ajung. Probleme cu radarul si banii

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

    Buna!!M am gandit sa mi iau  un ,,concediu,, de cateva  zile.Nu m a obosit munca doar am nevoie de  o scurta  pauza.Voi scrie aici   noua  locatie(nu Decebal) numerele cu siguranta sunt aceleasi:0763838565 si 0723869361.

    Multumesc frumos pentru mesajele cu urarile de  ,,La multi ani,,de   Sfanta  Marie,celor care  mi au scris si celor care pur si simplu au incercat sa ia legatura cu mine.Va pupic pe toti !!!!!!!!1 :rolleyes: :kiss2

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna!!Nu  m am retras  ,sunt  pe Decebal,cum  vii  de la  p ta Muncii   ,langa Ana  Pan   fata  n fata n  cu  cafeneau Gatto.Iar  nr de tel sunt:0763838565 sau 0723869361.

Buna!!M am laudat ca sunt acolo dar  mi am luat un concediu  si pentru cateva zile nu  voi lucra.Uitasem  cat de scurta si frumoasa este viata.Numerele sunt aceleasi:0763838565 si 0723869361.Locatia ,nu Decebal. Te pupic unde ti place TIE!! :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...