Sari la conținut

criss

Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU
http://www.villadelp...ontact.htmlstie cineva ceva despre locul cu pricina? cica e pe baza de pacate... si cam ce pacate se pot intampla acolo?asteptam ceva detalii de la cei care au fost... locul arata cu adevarat bine.. piscina.. sauna.. jacuzzy.. tot tacamul... daca ai multi bani de cheltuit presupun ca aici e prima statie la care trebuie sa te opresti.. dupa cum arata pe site cel putin... deci asteptam ceva recenzii...
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
http://www.villadelpeccato.ro/contact.htmlstie cineva ceva despre locul cu pricina? cica e pe baza de pacate... si cam ce pacate se pot intampla acolo?asteptam ceva detalii de la cei care au fost... locul arata cu adevarat bine.. piscina.. sauna.. jacuzzy.. tot tacamul... daca ai multi bani de cheltuit presupun ca aici e prima statie la care trebuie sa te opresti.. dupa cum arata pe site cel putin... deci asteptam ceva recenzii...
Nu stiu ce sa zic de locul asta...nu am fost..dar iti spun atat:Este pe calea grivitei, un pic inainte de intersectia cu mircea vulcanescu si b-dul dacia.Gandeste-te ca in zona aia...grivitei cu buzesti parca e locul unde stau cele ca presteaza pe strada...si se intind pana la intersectia mai sus mentionata,deci pana langa salon..Asa ca nu stiu exact ce o sa gasesti acolo dar eu unu nu o sa ma duc, desi suna tentant rau de tot.
Link spre comentariu

  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

am fost acum aproape un an si jumatate locatia este intradevar pe grivitei unde stau toate drogatele alea(zona rau famata),inauntru este ceva gen striptis dar si salon de masaj (intr-o vila),cand am ajuns eu era gol acolo tipul de la bar - (bodyguard) a chemat cateva fete dar toate raspunsurile lor erau evazive : gen consumatie etc. fetele nu m-au convins si nici nu aratau pe masura pretentiilor pe care le aveau probabil 100-200 € deci nu am stat ,POATE ACUM OR FI ADUS CEVA MAI DE SOI.......

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...