Sari la conținut

Bianca roscata hot


Postări Recomandate

  • Oras:palermo
  • Oras:palermo

ba neica , tu ai servici sau tai frunza la ciini pa la pecineaga sau la albesti da pa unde te tragi de pamint?

pa la voi p-acolo pin sudul judetului in afara de martzagoneala de la Daewoo nu mai e neam de munca .

sau cureti si talica chila pa la vapoare pin santier ori pasti oili pa la limanu?

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

ba neica , tu ai servici sau tai frunza la ciini pa la pecineaga sau la albesti da pa unde te tragi de pamint?

pa la voi p-acolo pin sudul judetului in afara de martzagoneala de la Daewoo nu mai e neam de munca .

sau cureti si talica chila pa la vapoare pin santier ori pasti oili pa la limanu?

Scuza ma ca te intreb dar cand ai fost tu la mine ???

  • Like 1
Link spre comentariu

Da a fost...se mai intamp sa ai o mica intarziere...se decaleaza lunar. de la o mica raceala e posibil. St oamenii toti nu trb sa exageram. Ea nu se ast...posibil. Eu stiu cu 2 sapt inainte ca trb sa,mi vina ca ma dor sanii f rau.

ps: Bianca,exista un calendar care il poti folosi pe tel,si te va anunta mereu când iti va veni. e f bun... :kiss3

:kiss2

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Scuza ma ca te intreb dar cand ai fost tu la mine ???

:bow

 

ba neica , tu ai servici sau tai frunza la ciini pa la pecineaga sau la albesti da pa unde te tragi de pamint?

pa la voi p-acolo pin sudul judetului in afara de martzagoneala de la Daewoo nu mai e neam de munca .

sau cureti si talica chila pa la vapoare pin santier ori pasti oili pa la limanu?

Eu cand iti spun ca esti papagal, tu nimic, Batman, Batman ! Papagalule! =))

Link spre comentariu
  • Oras:palermo
  • Oras:palermo

pai fusai de citeva ori pe la talica , de cind ai inceput, ba pa la rally hot la parter , pa la t -uri pa lapusneanu ,chiar si la parterul care locuiesti acu, pa linga aurel vlaicu.

inseamna ca e de bine daca fusai de mai multe ori ,nu-ti bate capul .ramasai cu amintirea ta de cind erai mica si dulce.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

N ai inteles nimic nici tu. Tu o dai cu scuzele pentru fosta ta colega, in timp ce noi ne chinuim ca idiotii sa va facem sa intelegeti altceva: NU PRESTEZI , NU ESTI REMUNERAT! ( SAU MAI PE INTELESUL VOSTRU, NU DAI PIZDA, NU IEI BANI!!!!!!) Daca tu te duci la fast-food si primesti in loc de shaorma 2 flegme in fata, ce faci? =)) Mai platesti shaorma?

Imi pare rau de ex ta...nu o dau cu scz ca nu ma inter...am sp doar de prb fetei. Eu una nu lucrez cand st pe .......de restul nush.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

pai fusai de citeva ori pe la talica , de cind ai inceput, ba pa la rally hot la parter , pa la t -uri pa lapusneanu ,chiar si la parterul care locuiesti acu, pa linga aurel vlaicu.

inseamna ca e de bine daca fusai de mai multe ori ,nu-ti bate capul .ramasai cu amintirea ta de cind erai mica si dulce.

:*

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

ba neica , tu ai servici sau tai frunza la ciini pa la pecineaga sau la albesti da pa unde te tragi de pamint?

pa la voi p-acolo pin sudul judetului in afara de martzagoneala de la Daewoo nu mai e neam de munca .

sau cureti si talica chila pa la vapoare pin santier ori pasti oili pa la limanu?

Scuze de raspunsul intarziat, eram ocupat sa mi castig painea. Am tras in maica ta pana la ora asta, plateste bine, dar e de munca cu ea...asta e, nu ne plangem ca muncim,mai rau daca nu muncim. =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A plecat nefinalizat din vina lui nu la m dat eu afara din contra ia m zis sa ramana sa ii fac oral dar nu a vrut asa ca a fost alegerea lui

Stii cum e ? Te duci la un restaurant cu o pofta sa mananci o ciorba, si in ciorba gasesti un gandac. Mai ai pofta sa mananci doar painea de la ciorba ?

  • Like 4
Link spre comentariu

Desi in ultima recenzie am recomandat-o , azi m-am anuntat la 19,30, am fost la ea la 19,32 , am sunat si ...degeaba. Am mai stat vreo 20 minute...sunat..degeaba. Bianca... chiar am crezut ca reusesti sa fii alta decat au scris toti aici, si e pacat pentru ca esti o fata atat de placuta ....ai fi castigat mult daca te-ai fi straduit sa iti respecti clientii, sa nu chemi aiurea, sa fii corecta. Eu am sa fac o pauza in ceea ce te priveste si, nu te stradui sa postezi ceva cu scuze bla bla bla ca e dejaba.La tatzi ni-i greu !

  • Like 8
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...