Sari la conținut

0733529054 Masaj erotic [email protected]


gilfroro

Postări Recomandate

  • Telefon: gilfroro
  • Oras:Bucale
  • Telefon: gilfroro
  • Oras:Bucale
ACASA la mine, tanara 32 ani ofer masaj de relaxare profesional, masaj cervical, lombar, tonifiere, intretinere corporala, locatie centrala, curatenie, discretie. Experienta si profesionalosm. Program 12-24 100 Lei/ora,
 
Bucuresti
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Off, unde esti tu Eva de pe Campineanu, sau tu Camelia...

 

Au fost vremuri cand mergeai la masaj, gaseai o fata draguta care parca facea dragoste cu tine.

 

Sa revenim.

Zilele trecute, cu un chef de masaj (inclusiv erotic), foarte mare, caut prin biblie si gasesc anuntul de mai sus.

Sun, raspunde o voce care vorbeste destul de frumos si dezinvolt, imi spune ca pozele sunt ale ei, ca face tot ce scrie in anunt si ca halatul este 100 lei/ ora, cu ea topless si 130 cu ea nud.

 

Locatia pe Nerva Traian, intre Timpuri Noi si blocul Loto.

Ajung la destinatie, tipa raspunde, ma invita sus, sun, raspunde aproape din usa, doar corpul il ascundea.

 

Intru, constat ca pozele sunt ale ei, insa cand era cu cel putin 15-20 kg mai slaba.

 

Vazand-o ca este cam grasuta pentru gusturile mele stau doar la topless, ca sa nu vad si restul si dau banii, fara sa mi-i fi cerut.

 

Ma invita la dus, imi da papuci si un prosop ciudat, care scartaia. Aflu, cand am vrut sa ma sterg ca nu vazuse niciodata bumbacu si ca era din plastic sau un derivat, motiv pentru care doar intindea apa pe mine.

 

Baia este ... dificila. Desi destul de nou renovata (are totusi vreo 5 ani), mult mucegai in jurul cazii, pe faianta. In cada mult par de la duduie si jeg de la nespalatul cazii. Pe jos iar par si jeg... 

 

Camera vroia sa para mai curata decat baia, insa zugraveala murdara rau si mobilierul vechi si foarte uzat nu permiteau deloc.

 

Ma intind pe pat si incepe sa se chinuie la un masaj "profesional", gafaind de mama focului, de parca dadea proba de rezistenta, alergare 3km. Se misca relativ bine, insa clar fara experienta.

 

La un moment dat, incepe sa se frece cu sanii (foarte mari) de mine si o chinuie, de data asta, masjul "erotic". O frecare de tate pe piele, fara nici o mangaiere, fara nici un sunet, fara a incerca sa se faca placuta si ... mai ales... dorita. Mai mult, ii cade din parul ala lung si desfacut, intr-o veselie si incep sa il simt cum ramane pe mine.

 

Intors pe fata continua lipirea cu tatele si o laba executata cu dorinta de a ma face sa termin odata.

Intr-un final ma bucur ca termin, iar ea imi spune ca este "mare profesionista" doar de prin martie ac.

 

Ma dusez, ma imbrac si plec.

 

Clar nu mai revin.

 

Note:

Locatia 5-6 (pentru ca este accesibil). In rest prea mult jeg, prea... ca la tara.

 

Fata 6 - neingrijita, buhaita la fata si grasa.

 

Prestatia - 5. am descris suficient sus.

 

 

 

Baieti, va rog frumos, daca stiti o maseoza (care face si erotic) buna si nu prea Milf, dati-mi si mie un semn.

 

Bafta.

post-2-0-12691700-1470905957_thumb.jpg

post-2-0-65671600-1470905957_thumb.jpg

post-2-0-17940600-1470905958_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Am fost aici si iti pot recomanda deoarece ma duc des si face un masaj de nota 10 daca iei tot pachetul si sunt mereu fete diferite dar 70% din ele bunaciuni.200lei masaj,oral si normal si sa imi scrii cum ti s-a parut :D :pepsi                   http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/superbe-eva-delia-antonia-oana-roxana-te-asteapta-intr-o-locatie-de-vis-unde_10533631.html 

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Cred ca se pot uni cele doua topice este evident ca este una si aceeasi , o doamna la 40 de ani slabuta din toate punctele de vedere si un pic fitoasa . Cere 100 in anunt dar ajunge sa-ti ceara 200 la fata locului , de atatia ani pe piata si nu a reusit sa se cizeleze 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Salut,

 

mai baieti, nu este cumva Geanina......din Burebista, colega cu Laura, tipa cu tate mari, mutata undeva la parter, intre Decebal si Calarasi.....si parca mai era colega cu o tipa Mariana, foarte rau privita de catre noi si taxata corespunzator.

La Geanina si Laura am si fost si am si povestit despre ele - gasiti naratiunile prin scrierile mele......alese!

Daca ma insel, mi-o asum, dar pariez ca este Geanina

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Acum 6 ore, mr. oki a spus:

Salut,

 

mai baieti, nu este cumva Geanina......din Burebista, colega cu Laura, tipa cu tate mari, mutata undeva la parter, intre Decebal si Calarasi.....si parca mai era colega cu o tipa Mariana, foarte rau privita de catre noi si taxata corespunzator.

La Geanina si Laura am si fost si am si povestit despre ele - gasiti naratiunile prin scrierile mele......alese!

Daca ma insel, mi-o asum, dar pariez ca este Geanina

Miky se recomanda, era sau inca e pe Burebista in scara cu un service gsm - Servicio - si avea o colega Bella.

Mai are un topic deschis.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
Acum 10 ore, varud76 a spus:

E veche pe piața,… pentru extra oferă sex !

Ba aici te contrazic stimabile.......daca e Geanina si sunt convins ca ea este, la inceputuri, cu greu am reusit ca la sedinta de masaj, sa-i dau chilotii jos.

Cu timpul insa si i-a lipit de cur si nu a vrut neam sa-i mai scoata, moment in care si eu am zis, pas!

Daca intre timp, s-a mai orientat spre piata, e altceva, dar nu as paria. Daca tu insa ai fost in ea.......pardon, la ea.....greu sa combat. 

Asteptam pareri de la baieti

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
Acum 16 ore, sens a spus:

Miky se recomanda, era sau inca e pe Burebista in scara cu un service gsm - Servicio - si avea o colega Bella.

Mai are un topic deschis.

Probabil ca mai am si eu cateva mai multe primaveri de cand nu am mai fost la ea si atunci se intitula  Geanina, colega cu tzatze mari, Laura - daca stiti sa cautati in scrierile mele, veti gasi recenzii la amandoua, Geanina si Laura.

Si da, asa cum spune colegul, la parter era un service de laptopuri/calculatoare/telefoane, ceva p-aici, chiar vizavi de biserica

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Nuu!

Demult s-a suparat pe mine cu o chestie, din pacate fiind vina mea, am incercat sa-i explic, nu a inteles si nu am mai vizitat-o....

A fost in Burebista cu fata asta, cu Geanina, apoi s-a mutat sg in Basarab, la parter - de acolo am pierdut-o si nici ca am mai cautat-o

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
La 05.12.2021 la 5:59, airpuff a spus:

Am inteles, posibil s a retras definitiv din bucataria placerilor trupesti. Despre Geanina ce poti sa imi spui, are servicii ca Laura/Diana sau numai masaj cu slopy handjob ending?

https://nimfomane.com/forum/topic/74765-geanina-0726066981-0725791534/page/2/

Gasesti aici, tot ce te intereseaza.....

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 01.12.2021 la 15:47, varud76 a spus:

E veche pe piața,… pentru extra oferă sex !

@varud76, te-ai mutat pe strada asta ?😉🤗

Este parcă mai bine si mai interesant pe aici, nu-i așa ? 🤗😋

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Nu este Geanina , Geanina a ramas cu aceleasi apucaturi nu si nu , nu da chiloti jos , Asta este tipa care avea locatie intre Iosif Ranghet si Timpuri noi in blocul castigatorilor la Loto . 100 ora masaj 150 ora cu tot cu o finalizare fara anal 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 28.04.2014 la 23:20, gilfroro a spus:
ACASA la mine, tanara 32 ani ofer masaj de relaxare profesional, masaj cervical, lombar, tonifiere, intretinere corporala, locatie centrala, curatenie, discretie. Experienta si profesionalosm. Program 12-24 100 Lei/ora,
 
Bucuresti
 
email: [email protected]
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Off, unde esti tu Eva de pe Campineanu, sau tu Camelia...

 

Au fost vremuri cand mergeai la masaj, gaseai o fata draguta care parca facea dragoste cu tine.

 

Sa revenim.

Zilele trecute, cu un chef de masaj (inclusiv erotic), foarte mare, caut prin biblie si gasesc anuntul de mai sus.

Sun, raspunde o voce care vorbeste destul de frumos si dezinvolt, imi spune ca pozele sunt ale ei, ca face tot ce scrie in anunt si ca halatul este 100 lei/ ora, cu ea topless si 130 cu ea nud.

 

Locatia pe Nerva Traian, intre Timpuri Noi si blocul Loto.

Ajung la destinatie, tipa raspunde, ma invita sus, sun, raspunde aproape din usa, doar corpul il ascundea.

 

Intru, constat ca pozele sunt ale ei, insa cand era cu cel putin 15-20 kg mai slaba.

 

Vazand-o ca este cam grasuta pentru gusturile mele stau doar la topless, ca sa nu vad si restul si dau banii, fara sa mi-i fi cerut.

 

Ma invita la dus, imi da papuci si un prosop ciudat, care scartaia. Aflu, cand am vrut sa ma sterg ca nu vazuse niciodata bumbacu si ca era din plastic sau un derivat, motiv7 pentru care doar intindea apa pe mine.

 

Baia este ... dificila. Desi destul de nou renovata (are totusi vreo 5 ani), mult mucegai in jurul cazii, pe faianta. In cada mult par de la duduie si jeg de la nespalatul cazii. Pe jos iar par si jeg... 

 

Camera vroia sa para mai curata decat baia, insa zugraveala murdara rau si mobilierul vechi si foarte uzat nu permiteau deloc.

 

Ma intind pe pat si incepe sa se chinuie la un masaj "profesional", gafaind de mama focului, de parca dadea proba de rezistenta, alergare 3km. Se misca relativ bine, insa clar fara experienta.

 

La un moment dat, incepe sa se frece cu sanii (foarte mari) de mine si o chinuie, de data asta, masjul "erotic". O frecare de tate pe piele, fara nici o mangaiere, fara nici un sunet, fara a incerca sa se faca placuta si ... mai ales... dorita. Mai mult, ii cade din parul ala lung si desfacut, intr-o veselie si incep sa il simt cum ramane pe mine.

 

Intors pe fata continua lipirea cu tatele si o laba executata cu dorinta de a ma face sa termin odata.

Intr-un final ma bucur ca termin, iar ea imi spune ca este "mare profesionista" doar de prin martie ac.

 

Ma dusez, ma imbrac si plec.

 

Clar nu mai revin.

 

Note:

Locatia 5-6 (pentru ca este accesibil). In rest prea mult jeg, prea... ca la tara.

 

Fata 6 - neingrijita, buhaita la fata si grasa.

 

Prestatia - 5. am descris suficient sus.

 

 

 

Baieti, va rog frumos, daca stiti o maseoza (care face si erotic) buna si nu prea Milf, dati-mi si mie un semn.

 

Bafta.

post-2-0-12691700-1470905957_thumb.jpg

post-2-0-65671600-1470905957_thumb.jpg

Sa inteleg ca Eva,Camelia (fata draguta care parca facea dragoste) este doamna pe care o denigrezi asa?

Nu a mai facut dragoste si ai dat cu ea de pamint!

Link spre comentariu

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
On 4/11/2022 at 6:45 PM, Dragos17 said:
On 4/28/2014 at 11:20 PM, gilfroro said:
ACASA la mine, tanara 32 ani ofer masaj de relaxare profesional, masaj cervical, lombar, tonifiere, intretinere corporala, locatie centrala, curatenie, discretie. Experienta si profesionalosm. Program 12-24 100 Lei/ora,
 
Bucuresti
 
email: [email protected]
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Off, unde esti tu Eva de pe Campineanu, sau tu Camelia...

 

Au fost vremuri cand mergeai la masaj, gaseai o fata draguta care parca facea dragoste cu tine.

 

Sa revenim.

Zilele trecute, cu un chef de masaj (inclusiv erotic), foarte mare, caut prin biblie si gasesc anuntul de mai sus.

Sun, raspunde o voce care vorbeste destul de frumos si dezinvolt, imi spune ca pozele sunt ale ei, ca face tot ce scrie in anunt si ca halatul este 100 lei/ ora, cu ea topless si 130 cu ea nud.

 

Locatia pe Nerva Traian, intre Timpuri Noi si blocul Loto.

Ajung la destinatie, tipa raspunde, ma invita sus, sun, raspunde aproape din usa, doar corpul il ascundea.

 

Intru, constat ca pozele sunt ale ei, insa cand era cu cel putin 15-20 kg mai slaba.

 

Vazand-o ca este cam grasuta pentru gusturile mele stau doar la topless, ca sa nu vad si restul si dau banii, fara sa mi-i fi cerut.

 

Ma invita la dus, imi da papuci si un prosop ciudat, care scartaia. Aflu, cand am vrut sa ma sterg ca nu vazuse niciodata bumbacu si ca era din plastic sau un derivat, motiv7 pentru care doar intindea apa pe mine.

 

Baia este ... dificila. Desi destul de nou renovata (are totusi vreo 5 ani), mult mucegai in jurul cazii, pe faianta. In cada mult par de la duduie si jeg de la nespalatul cazii. Pe jos iar par si jeg... 

 

Camera vroia sa para mai curata decat baia, insa zugraveala murdara rau si mobilierul vechi si foarte uzat nu permiteau deloc.

 

Ma intind pe pat si incepe sa se chinuie la un masaj "profesional", gafaind de mama focului, de parca dadea proba de rezistenta, alergare 3km. Se misca relativ bine, insa clar fara experienta.

 

La un moment dat, incepe sa se frece cu sanii (foarte mari) de mine si o chinuie, de data asta, masjul "erotic". O frecare de tate pe piele, fara nici o mangaiere, fara nici un sunet, fara a incerca sa se faca placuta si ... mai ales... dorita. Mai mult, ii cade din parul ala lung si desfacut, intr-o veselie si incep sa il simt cum ramane pe mine.

 

Intors pe fata continua lipirea cu tatele si o laba executata cu dorinta de a ma face sa termin odata.

Intr-un final ma bucur ca termin, iar ea imi spune ca este "mare profesionista" doar de prin martie ac.

 

Ma dusez, ma imbrac si plec.

 

Clar nu mai revin.

 

Note:

Locatia 5-6 (pentru ca este accesibil). In rest prea mult jeg, prea... ca la tara.

 

Fata 6 - neingrijita, buhaita la fata si grasa.

 

Prestatia - 5. am descris suficient sus.

 

 

 

Baieti, va rog frumos, daca stiti o maseoza (care face si erotic) buna si nu prea Milf, dati-mi si mie un semn.

 

Bafta.

post-2-0-12691700-1470905957_thumb.jpg

post-2-0-65671600-1470905957_thumb.jpg

Sa inteleg ca Eva,Camelia (fata draguta care parca facea dragoste) este doamna pe care o denigrezi asa?

Nu a mai facut dragoste si ai dat cu ea de pamint!

Expand  

Prietene are aproape 45 de ani activează de prin 2010 și de atunci tot 32 de ani are. Uite la ce ai distribuit în 2014 avea 32 de ani pana în 2022 a crescut doar cu 2 ani 🤣🤣🤣

https://m.anuntul.ro/anunt-tanara-34-de-ani-experienta-atestat-eov8x2#37YNmG 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...