Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

STUDENTA SEXY, cu forme apetisante,vin la tine sau poti veni tu la mine pentru a petrece clipe de vis impreuna.Nu ezita sa ma suni si iti promit ca nu vei fi dezamagit.POZELE IMI APARTIN 100%.PUPICI 04 Oct 00:03 0721550647 Pret 100Lpost-779-133409699881_thumb.jpgpost-779-133409699883_thumb.jpg


stie cineva ceva de donsoara... am gasit-o pe anuntul.ro ... la cautare pe google nu gasesc absolut nimic despre ea.. nici macar alt anunt pe alt site... nimic... ceea ce e cam ciudat
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Salut,Nu am fost la ea, insa era un anunt pe E.S.RO era un anunt acum mai bine de 6-7 luni cu cateva din aceste poze. Comentariile de acolo erau de genul: seamana cu cea din poze dar nu baga nimeni mana in foc ca e chiar ea pt. ca existau diferente fata de realitate, neimplicare, servicii de calitate medie.Totusi incearca, daca apare vreo maimuta la usa cand ajungi, zici nu merci si ai tirat-o :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
Salut' date='Nu am fost la ea, insa era un anunt pe E.S.RO era un anunt acum mai bine de 6-7 luni cu cateva din aceste poze. Comentariile de acolo erau de genul: seamana cu cea din poze dar nu baga nimeni mana in foc ca e chiar ea pt. ca existau diferente fata de realitate, neimplicare, servicii de calitate medie.Totusi incearca, daca apare vreo maimuta la usa cand ajungi, zici nu merci si ai tirat-o :)[/quote']Salut, o stiu eu si personal zic ca se merita. Fata se implica si poti avea o experienta chiar foarte placuta cu ea. E foarte comunicativa, oral neprotejat (fara finalizare daca retin bine). Accepta FK, 69. Tariful era 100 RON/fin, apoi stiu ca zicea ceva de genul 150/h, acum am inteles ca e 200/h (2 finalizari). Statea undeva la Cora Militari, acum sta pe langa Camera de Comert. Pozele-s reale, are vreo 23 de ani. Are niste sani foarte misto si e buna ca si pizda de futut. Probabil ca sunt altele mult mai bune la banii astia insa ca si GFE mie mi-a placut foarte tare.Have fuN! Nu mai las link cu profil si poze si altceva de genu ca iar imi iau avertisment de la "agentul de paza al forumului" pentru reclama si link-uri externe neconcludente si irelevante cu topicul.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...