Sari la conținut

domina ungaria


Vizitator brunetel

Postări Recomandate


Vizitator brunetel
Reputație: 0

http://m.rosszlanyok.hu/member/18196

Am luat nr de telefon din acest site si am sunat pt urma sa trec prin Debrecen si vroiam putina relaxare.

Vroiam de multa vreme sa trec pe la o domina dar in zona ardealului nu am gasit. Am sunat pe nr respectiv dar din pacate nu a rasp mai mult decat atat a trimis un sms ca nu i-a romani, dupa cateva zile am incercat dar tot nu a rasp si am trimis un sms ca voi trece prin debrecen in ziua urmatoare si as trece pe la ea dupa vreo 10 min a trimis un sms in care a scris sunama, am sunat si m-am programat pe ziua urmatoare. Am gasit cu ajutorul gps locatia si doamna m-a primit. Am stat putin la povesti dupa care am primit un prosop curat cu care am intrat in baie la dus. Locatia e destul de mica si stramta dar foarte curata. Pe cand am revenit m-a asteptat intr-o tinuta foarte sexy asa imbracata arata cu 10 ani mai tanara. Am trecut la actiune m-a intrebat de la inceput cum vreau mai fin sau dur am ales prima varianta. Actiunea a constat ca ma legat la perete si dadea cu biciu in mine dupa care a luat scula la mana si la gura dupa vreo 15 min m-a dezlegat si m-a dus in cealalta camera pe pat unde m-a trantit pe pat si sa urcat in scula se misca foarte bine am trecut apoi la un doggy si m-am si terminat. Am mai povestit putin si am plecat

Note:

Locatie 7 e destul de mic si stramt

Aspect 7 e se vede k au trecut anii

Oral 9 foarte bine se descurca

Normal 9 se misca bine

Domina 10 e profesionista

Plata 12000 forinti o ora

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...