Sari la conținut

Madalina - 0735739410 (Rond Alba Iulia)


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare ,

 

Vreau sa va fac cunoscuta o caprioara slim, noua in bransa, ce activeaza de doua saptamani in rond Alba Iulia.

 

Am vizitato in data de 4 mai ora 2AM de pe anuntul.ro . Pozele sunt reale . Mai sta cu cineva in apartament.

 

Dupa ce am ajuns in locatie , am fost invitat in dormitor unde mi s-a prezentat oferta . Masaj erotic si de relaxare, oral, normal(ambele protejate),  69, 100lei /finalizare 200/h Am ales varinta scurta (o finalizare ) deoarece ma gabeam. Dupa un 69 de exceptie gata gata sa-mi dau drumul am continuat cu pozitia misionar (ea a vrut deasupra dar nu am lasato deoarece am vrut eu sa controlez actul artistic fiind foarte incalzind si ne dorind sa termin foarte rapid) urmat bineinteles de o caprita pregatit fiind pentru finalizare.

 

Note:

 

Locatie : 9 - pat mare , radio in camera

Aspect : 9 - arata bine si la fata si la corp (22 ani, 48 kg, 170, ten brunet si foarte fin , sani micuti si putin lasati, sfarcuri ce se intaresc instant la atingere, fund superb, pasarica: curata, dulce, micuta, epilata corespunzator )

Oral: 9 - chiar daca a fost protejat

Norma: 9 - se misca , geme natural 

GFE: 9

FK: nu stiu

Anal: NU

 

In concluzie : o experienta placuta .

Halatul: 100/1fin , 200/h

 

O recomand! Eu sigur am sa mai merg.

 

 

 

 

post-58923-0-18562900-1399200149_thumb.jpg

post-58923-0-60825900-1399200149_thumb.jpg

post-58923-0-80007400-1399200149_thumb.jpg

post-58923-0-02799800-1399200150_thumb.jpg

post-58923-0-26385300-1399200150_thumb.jpg

post-58923-0-52989000-1399200150_thumb.jpg

post-58923-0-73591700-1399200150_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am zis ca atunci cand o fata merita voi scrie o scurta recomandare.Madalina merita aceasta scurta scrisorica de recomandare.

Puteti sa va ofticati, am fost primul ei client si am executat-o in ziua de debut.Am asteptat sa deschida cineva pentru ca nu puteam sa fiu eu acela nefacand o recenzie ca la carte.

Fata e slim, inalta, frumoasa, bronzata, zambet placut, cred ca atinge totusi 50 de kg.Cu mine a facut si fk si oral neprotejat, fara finalizare.E la inceput de drum si pare putin timida, dar in pat e mai mult decat ok mai ales la varianta de 100 de lei finalizarea.O recomand cu incredere.

 

Madalina, multumesc pentru experienta avuta!

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: -441
  • Oras:...
  • Oras:...

Stimate OldGeorge,

 

Cat se poate de colegial, te rog sa vii cu o recenzie ca la carte. Si un SMS e mai lung decat ce ai scris tu aici.

Te rugam note, detalii, etc etc

 

Multumesc anticipat,

 

Roamer

 

PS: Recunosc futodromul. Sta cu Ema  http://nimfomane.com/forum/topic/17894-ema-0731482143-sala-palatului/

 

Numa bunaciuni se aduna acolo :)

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Momentan sunt in Silentio Stampa, nu fac recenzii.

Am zis ca cine merita cu adevarat primeste o scrisorica de recomandare, un fel de certificat de calitate marca giorge69.

Deocamdata doar Erika si Madalina au primit acest certificat, asa ca puteti merge pe mana mea.

Roamer daca insisti fac o recenzie completa special pentru tine si ti-o livrez cum doresti tu.Prin posta, porumbel zburator.....sau viu grai.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

Joi pe la pranz fiind in zona Unirii si avand ceva timp liber incep sa butonez telefonul si ma opresc la Madalina o sun si stabilim o intalnire in aproximativ 15 min.Locatia undeva in zona rond Alba Iulia,intr-un bloc pe b-dul Unirii.Apartamentul aflat la un etaj superior,curat,baia este OK.Usa imi este deschisa de o fata draguta destul de inalta cam 170 cm,pielea creola bine proportionata.dupa ce mi-a prezintat serviciile optez pentru o finalizare si decartez banii la cererea ei.Ma duc la baie,unde pot sa aleg intre cateva geluri de dus,dar nu primesc papuci(-1)asa ca drumul de la baie in camera unde se desfasoara actiunea l-am facut in picioarele goale.Am uitat sa va spun ca oralul si normalul sunt protejate.Incepem actiunea cu cateva saruturi timide pe corp fara FK.Trecem in pat unde sunt pregatit pt oral(pus preze)un oral care a durat cam 10 secunde dupa care se urca peste mine sa trecem la normal,ii spun ca se cam grabeste si o pun pe spate unde incep sa o gust macar eu.Pasarica curata,frumos mirositoare si proaspat epilata.Trecem si la normal cu ea deasupra in prima faza unde sr misca destul de bine cu cateva incercari de gemete dupa care o trec in pozitia caprita unde privelistea este foarte placuta unde si finalizez si am parte si de niste gemete mai natutale din partea ei.Pot sa spun ca a fost o experienta placuta tinand cont numai de prestatia de la normal.

Note:

Madalina:8,5-9 draguta bine facuta,slim sani nr.2

FK:fara

Oral:nu am avut parte

Normal:9 se misca bine

GFE:7 cu indulgenta,m-am simtit parca as fi fost la norma

Halat:100 roni o finalizare timp 25 min.

Cred ca am sa m-ai revin cand v-a inbunatatii atitudinea.

O zi buna sa aveti!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu cred că am multe de adăugat față de recenzia lui innamorate . Pe scurt ar fi cam asa: sunat, programat în 30 min. , urcat la un etaj (nu chiar superior), blocul pe bd. Unirii lângă Unicredit (care este lângă BCR ;-)). Îmi deschide ușa domnișoara din poze, drăguță, 20 si ceva ani, 170/53kg, bronzata. Hotărăsc să rămân, solicit și primesc papuci și fac un duș rapid (apa călâie, nu a apucat sa se încălzească). În dormitor acțiunea a început cu oral protejat, destul de aiurea deoarece ăla micu nu prea era în apele lui. Oricum știam că nu va dura mult acel oral și am așteptat răbdător să treacă minutul și să se urce pe mine. Aici a fost ceva mai bine dar tot nu se lega ceva, parcă eram în contratimp. Am schimbat în normal și până la urmă am finalizat. Nu trec 2 secunde și îl extrage pe responsabilul cu scuipatul afară să-l șteargă la gură că nu-i frumos să stea așa, murdar, ce-o să zică lumea? Destul de corect dar cam brusc.... Să-i fi dat 5 secunde în plus acolo, că daia venise.... Ma rog, data viitoare.

Notele:

Locația 9 - nimic special, suficient (patul cam scârțâie)

Fata 8.5 - destul de ok (mici probleme cu dantura însă nederanjant, sâni micuți)

Gfe - 7 (doar amabila, no FK, no nimic)

Oral și normal - 8 (totul protejat) (feed-back fals, lubrifiant Durex)

Taxa - 100 lei /fin. (banii înainte)

Așa cum spunea și colegul de mai sus, de revenit probabil cândva, după școlarizare.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, nu am timp sa scriu acum o recenzie dar iti dau informatii pe scurt.

Arata foarte bine la corp, la fata nu prea, tenul ciupit.

Servicii oferite in sictir.Aproape orice o derenjeaza, asa nu nu poate, asa nu sta, ailalta nu o face...ca ea face doar normal si oral, ca sa nu o tin de maini ca ea nu e maimuta....

La oral e de un 8, gfe 4, atitudine naspa.

In aceasta locatie am descoperit fete superok, din pacate ea nu se incadreaza si are si pret foarte mare 150 finalizarea/250 ora

E colega cu lora.puisor care este cu 3 clase peste ea la aceleasi preturi fara ca lora.puisor sa fie de top sau macar sa se apropie, dar care ofera servicii ok decente.

Deci trage singur concluzia, nu o recomand.A fost un fastfuck la care m-am abtinut sa nu ma enervez.Singura scuza posibila e ca ora era inaintata, undeva la 4 dimineata.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator sexaddict
Reputație: 0

ALEXANDRA, 23 ani, satena, afinament, stil si eleganta, fara prejudecati, ofer experiente unice d-lor manierati care stiu ce vor, iti pot oferi ca servicii sex oral, normal, mici fantezii, speak english, Sala Palatului, 04 Oct 06:49

 

post-29782-0-04712500-1412414913_thumb.jpg

post-29782-0-59400300-1412414917_thumb.jpg

post-29782-0-77974000-1412414921_thumb.jpg

post-29782-0-15188000-1412414927_thumb.jpg

post-29782-0-90560000-1412414932_thumb.jpg

post-29782-0-20831900-1412414939_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...