Sari la conținut

Antonia, satena


Postări Recomandate

  • Oras::)
  • Oras::)

Cata pula ai supt si ai cumparat doar un cauciuc? Sau e al fraierului de iubi? :laugh2

 

 De obicei tind sa nu va bag in seama pe voi, trolii, dar azi ma plictisesc teribil. Te rog, fa-mi o favoare: intreab-o pe mama ta care e cea mai neagra zi din viata ei. O sa-ti raspunda ca e ziua cand te-ai nascut.

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

iata cu ce specimene se fute selecta Antonia

unu a scos capu la suprafata, care mai indrazneste? 

 

Daca o fut sau nu pe antonia e fix problema mea, si a ei. 

 

De ce lansezi provocari retardate, sa "indrazneasca" si altii, faci recensamant ? Boss, nu fi invidios, nu-i frumos.

 

De ceva vreme, oriunde ma uit pe forumu' asta, te vad cum te agiti, sa nu zic altceva. Ori ai prea mult timp la dispozitie, ori tre'  sa scoti "otrava" afara, asa ca iti propun un deal: daca cumva, printr-un act divin,  antonia te primeste, fac eu cinste, poate asa te mai relaxezi si ne scutesti si pe noi, macar o vreme, de a citi ce scrii pe aici.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Daca o fut sau nu pe antonia e fix problema mea, si a ei. 

 

De ce lansezi provocari retardate, sa "indrazneasca" si altii, faci recensamant ? Boss, nu fi invidios, nu-i frumos.

 

De ceva vreme, oriunde ma uit pe forumu' asta, te vad cum te agiti, sa nu zic altceva. Ori ai prea mult timp la dispozitie, ori tre'  sa scoti "otrava" afara, asa ca iti propun un deal: daca cumva, printr-un act divin,  antonia te primeste, fac eu cinste, poate asa te mai relaxezi si ne scutesti si pe noi, macar o vreme, de a citi ce scrii pe aici.

 

:laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Daca o fut sau nu pe antonia e fix problema mea, si a ei. 

 

De ce lansezi provocari retardate, sa "indrazneasca" si altii, faci recensamant ? Boss, nu fi invidios, nu-i frumos.

 

De ceva vreme, oriunde ma uit pe forumu' asta, te vad cum te agiti, sa nu zic altceva. Ori ai prea mult timp la dispozitie, ori tre'  sa scoti "otrava" afara, asa ca iti propun un deal: daca cumva, printr-un act divin,  antonia te primeste, fac eu cinste, poate asa te mai relaxezi si ne scutesti si pe noi, macar o vreme, de a citi ce scrii pe aici.

 

schimba-ti mentalitatea, "vezi" prost!

si, atat de naiv esti sa crezi ca Antonia nu s-ar fute cu mine?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

schimba-ti mentalitatea, "vezi" prost!

si, atat de naiv esti sa crezi ca Antonia nu s-ar fute cu mine?

Mi-e imi place sa par naiva si sa evit persoanele rău intenționate!
  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

ratatule, pupo-n pizda!

ca drept rasplata antonia se va pisa pe tine

 

N-am pupat-o niciodata, dar cine stie, poate se va intampla. Promit sa-ti povestesc, dupa.

 

Cred ca te-am diagnosticat eu, nu mai e nevoie de Dr House. Te-ai indragostit de o fata ca antonia, te-ai dus de cateva ori la ea, i-ai dus flori, bomboane, ciocolata, i-ai spus ca o iubesti, si apoi s-a pisat pe tine, este ? Tare sarac cu duhu' tre sa fi de nu poti purta o discutie, fie ea si in contradictoriu sau la misto, fara sa folosesti cuvinte de ghetou.

 

Nu stiu cum si pe ce sau cine se pisa antonia, dar eu consider ca ma pis pe mine si pe educatia mea daca te mai bag in seama.

 

Nu dispera, mai exista o speranta chiar si pentru tine.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...