Sari la conținut

Sorina4u prin....Galati


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

 

Despre servicii :

  • sex oral (neprotejat doar in functie de igiena),

 

Despre preturi:

 

  • 30min - 1fin - 100ron;
  • 60min - 2fin - 150ron.

 

In concluzie, in functie de igiena, putem face cam orice exceptand finalizare faciala / sex anal / swallow. 

 

Ar fi bine sa-si adapteze serviciile, astazi a anuntat si o restrictionare in servicii plus o posibila modificare de tarife. Sau schimbarile se aplica doar pentru Bucuresti?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Vad ca e destul de importanta femeia aceasta pentru tine de o urmaresti pe toate sectiunile.

Parca te-am mai intrebat odata...cand esti ocupat ce faci?

Probabil e la fel de importana , cum este si Clontosul de important pentru tine , de il urmaresti cum el o urmareste pe toate sectiunile .

Dar tu ....tu ce faci cand esti ocupat .

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -551
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Probabil e la fel de importana , cum este si Clontosul de important pentru tine , de il urmaresti cum el o urmareste pe toate sectiunile .

Dar tu ....tu ce faci cand esti ocupat .

 :))))

 

makavely, dar tu te-ai intrebat ca poate toti patru urmarim aceesi femeie? :)))))   

 

Oare cand NU suntem ocupati, ce facem ? :P

Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

  :))))

 

makavely, dar tu te-ai intrebat ca poate toti patru urmarim aceesi femeie? :)))))   

 

Oare cand NU suntem ocupati, ce facem ? :P

Cand nu suntem ocupati , ar fi bine sa o tinem pe Sorina ocupata .

:doggystyle

  :felatie

:sexanal

Si la urma ..... :beex2

:iagree

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Deoarece tot sunt sunata din Bucuresti, stabilesc programari pentru saptamana viitoare am vrut sa va anunt inca de acum ca intervine o schimbare in serviciile mele:

 

incepand de luni, 19 mai 2014 nu mai fac oral neprotejat si nici CIM (finalizare orala) decat persoanelor care imi fac la randul lor sex oral. Imi place sa sug pula de mor :atm , nu ma innebunesc dupa CIM (fac asta pentru voi, cu mici exceptii cand chiar am eu chef de asta) insa nu pot accepta sa fiu WC-ul nimanui care vrea sa ma viziteze doar ca sa-mi umple gura :no2 Exista insa posibilitatea sa fac CIM in prezervativ :D

 

Asemenea, cine vrea oral in genunchi, no problem, fac. Chiar imi place :D dar mai intai va trebui sa-mi aratati voi cum ar trebui sa fac asta ;)

 

Sunt convinsa ca vor veni o caruta de carcotasi sa comenteze ce aleg eu sa fac cu corpul si cu timpul meu, asta este, imi asum. Dragilor, nu va convine, sunt atat de multe alte fete care accepta tot ceea ce vreti voi: LIBER, mergeti acolo. :girly

 

In speranta ca m-am facut inteleasa, va astept sa ne iubim, sa ne-o tragem sau....sa ne injosim reciproc daca asta alegeti. Pretul, DEOCAMDATA, ramane neschimbat.

 

Va sarut si va iubesc! :hug1

Sa fiti sanatosi: cui nu-i convine, am spus: sunt atat de multe fete....go for it !!!

 

Angel, ipotetic, tu nu ai cum sa ajungi la mine. ;), la mine ajung doar domnii cu bun simt... iar despre tine Shaowrma, idem...just ignore me, pentru voi nu exist decat in vis :laugh2

Este o metoda de a filtra oamenii care vin doar sa se simta bine, de restul idiotilor si retardatilor care vor sa vina doar sa ma umileasca.

 

@Sfantu: nu, nu ma cred importanta. SUNT importanta. Succes!

 

Va ofer spre analiza postarile Sorinei de pe topicul din sectiunea Bucuresti, aveti grija sa fiti domni si nu cumva idioti si retardati, mai sus vi se spun conditiile.... ATENTIE SORINA NU (MAI) ESTE WC-UL VOSTRUL.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se pare ca vine Contosul la Galati sa va ofere servicii :atm , nu Sorina...

 

Oameni buni (ma refer la cei din Galati), daca aveam ceva sa va comunic, nu credeti ca o faceam personal?!?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Ma indoiesc ca ai fi comunicat informatia completa. Oricum, poate ar fi bine ca sa postezi informatiile, daca nu se intampla si sunt interesati, pot face eu o sinteza a informatiilor. Tinand cont de gradul de expunere al Sorinei pe forum, s-au strans informatii destule, daca intereseaza pe cineva, le pot aduce sub forma condesata si pe acest sector.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Surprizaaaaaaa:

 

Vin cu  TinaDiamond....venim sa va innebunim baieti, pregatiti-va!!!! :D

 

@Clontosule, nu vrei sa mergi in locul meu la Galati sa oferi servicii domnilor?!?!? Be my guest :D

 

Oameni buni, repet, ce am de transmis, va transmit personal, in rest sunt balarii. Va puuuuuup pe unde vreti voi (cu mici exceptii :P), epilati sa fiti va roooog  :bow

 

P.S. Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tina se duce in Cluj pentru un concert, ramane cateva zile acolo, apoi merge cu mine in Galati.

 

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia =)) uitati, pe acest topic, dovada perfecta ca acest proverb este cat se poate de real.  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

OK. Putin imi pasa de parerea ta, voi face putina sinteza, cel tarziu maine voi posta informatiile plus concluziile deduse, asta ca sa respectam rolul primordial al forumului: CEL DE INFORMARE

Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Tina ce gen canta?

Tina se duce in Cluj pentru un concert, ramane cateva zile acolo, apoi merge cu mine in Galati.

 

Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia =)) uitati, pe acest topic, dovada perfecta ca acest proverb este cat se poate de real.  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Sud Est - Nord Vest
  • Oras:Sud Est - Nord Vest

Surprizaaaaaaa:

 

Vin cu  TinaDiamond....venim sa va innebunim baieti, pregatiti-va!!!! :D

 

@Clontosule, nu vrei sa mergi in locul meu la Galati sa oferi servicii domnilor?!?!? Be my guest :D

 

Oameni buni, repet, ce am de transmis, va transmit personal, in rest sunt balarii. Va puuuuuup pe unde vreti voi (cu mici exceptii :P), epilati sa fiti va roooog  :bow

 

P.S. Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia ;)

 

 

Ce putem spune decat : VA  ASTEPTAM .

Dar pana cand ajungeti la noi , si cat timp noi ne pregatim sa ne inebuniti , poate primim si niste poze cu TinaDiamond si cu serviciile oferite de ea . Iar daca o sa locuiti impreuna si exista si un meniu cu amandoua in el , poate ne trimiteti si o oferta speciala ,ALL  INCLUSIVE.

 

Multumim 

 

P.S.  poate nu muriti pe drum sau va rataciti pana aici .....ca ,.....deh ...pana la GALATI ......e drum lung

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Da chiar asa... lasati-o sa vina sa o vizitam si sa ne dam si noi cu parerea. Sorina stii cumva ce tarife si servicii are Tina? Eventual "lucrati" si impreuna?

 

Se pare ca faci treaba buna de starnesti atata invidie in jur, si te urmaresc "fanii" pe tot forumul. ;)

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

. Sorina stii cumva ce tarife si servicii are Tina? Eventual "lucrati" si impreuna?

 

 

 

Cred ca are acelasi servicii ca si mine. Nu am fost curioasa sa aflu... :laugh2

 

Da, exista posibilitatea sa lucram si impreuna :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...