Sari la conținut

Ce se intampla cu voi oameni buni?!?!!?


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E simplu. Nu sunt oameni buni.

Si-au gasit unii pe aici sa faca pe desteptii si sa se ia de o persoana care respecta pe ceilalti. Tipic. Deja de ceva timp se vede o atitudine agresiva constanta.

Bineinteles ca cine a postat poza falsa e cineva de aici, cineva cu vechime,  cineva care nu o cunoaste si cineva cu un retard avansat. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: strigoiul.erotic
  • Oras:CIMITIR
  • Telefon: strigoiul.erotic
  • Oras:CIMITIR

Foarte urat gestul facut, ca si cel prin care s-au publicat videoclipuri cu Irina Ruxandra. Oare voua v-ar place sa vi se puna poze cu fata pe forum, sa va vada sotia si copiii vostri?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca EA asa a considerat ca e bine sa puna poze pe topicul meu (crezand ca sunt eu), si pe topicul Alexandrei(Alexandra.Mia), este fix problema ei, dar nu uita scumpa mea, ca mai devreme sau mai tarziu se intoarce roata...eu nu urasc pe nimeni, si n-o sa urasc niciodata oricat m-ar supara,

M-ai cunoscut pe forum atat, si poate ti-a aratat cineva poze cu mine, si ai crezut ca pozele de pe simpatie sunt ale mele...dar ai crezut PROST!

 

Numai incercati sa-mi faceti rau, eu n-am facut rau la nimeni, si n-o sa fac NICIODATA, si sunt f linistita asa, fiti si voi mai buni... Mai mult nu stiu ce sa va mai zic...

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -551
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Daca poza/profilul era fals, nu trebuie sa ingrijoreze pe nimeni.

Asta da dovada ca cel care a postat este retardat.

Daca poza /profilul era adevarat, asta trebuie sa ingrijoreze pe Laurica, sa fie mai atenta pe viitor in cine are incredere si cui arat paginile ei de facebook,simpatie si/sau alte site-uri de socializare.

Sunt multi care se "lauda" la altii  cand o fata le arata/spune date particulare despre ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:priza
  • Oras:priza

Daca poza era falsa nu disparea de la profil si nu se mai agitau atat apele pe aici.

Asta nu inseamna ca gestul republicarii aici nu este josnic.

 

Singura parte pozitiva este ca multi/multe pot invata din greselile altora. Nu pot sa nu remarc, deasemenea, diferenta de reactie fata de cazul TK.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Laura, eu cred ca este un EL....de fapt sunt 95% sigura ca este acest individ, extrem de periculos, extraordinar de priceput in ale IT-ului. Nu as vrea sa intru in detalii acum, insa parerea mea ca nu este "ea", de care am crezut ;)

 

Mai ai putina rabdare, iubita, minciuna are picioare scurte...intre timp, nu uita ce am vorbit: Nu te (mai) increde in ABSOLUT nimeni !!!!!

 

Te rooooog  :bow 

 

P.S. Fetelor, terminati-va cu programarile pe mess, terminati cu web-ul daca nu va vreti moacele p-aici!!! Cine va cere web, e clara treaba, e ceva in neregula cu el. Ce inseamna asta, auzi confirmare web?!? O confirmare a calitatii muiei nu se doreste?!?!  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:caelum et infernus
  • Oras:caelum et infernus

De ce ar fi un el neaparat?

 

Femeile sunt MAI CURVE decat barbatii!!!! PUNCT!!

 

 

Si pe un site de curve si in Absolut toate, dar toate, meseriile si circumstantele pe care le gasim pe planeta noastra, Femeile sunt, indubitabil, mai Rele decat barbatii!

 

A existat si un studiu daca nu ma insel in acest sens. Culmea este ca si ele, Femeile, recunosc ca sunt mai Rele si mai ipocrite decat barbatii..

 

 

Vorbesc de Femeile cu alte joburi in afara de prostitutie.

 

Aparent voi sunteti neprihanite si fara de pacat Deci nu ma refeream la minunatele de aici de pe forum..ma refeream la toate celelalte femei, care se barfesc si se injunghie pe la spate..

 

 

Ca sa nu se mai inteleaga gresit, replica a fost la postul Sorinei, care este extrem de sigura ca persoana in cauza a fost barbat! Mai mult decat atat nu pot sa nu observ trendul de pe acest Forum, trend caruia ea ii canta in struna ori de cate ori are ocazia. Care este trendul?

 

Barbatii sunt niste nespalati, neepilati, nesimtiti, care nu au alta treaba decat sa "dea" si sa ocarasca virtual multitudinea de domnisoare pline de virtuti, cum ar fi moralitatea, verticalitatea si obiectivitatea, ca sa enumar numai un infim dintre ele..

 

 

Mai mult, Nu pot decat sa observ un alt lucru care mie mi se pare extrem de neplacut si ipocrit:

 

Ori esti cu noi ori esti impotriva noastra! (ori esti cu noi ori esti un ipocrit misogin!)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Angel mi-am promis sa nu te mai bag in seama. Iti dau cuvantul meu de onoare ca este pentru ultima data cand interactionez cu tine:

 

Am spus ca este un barbat pentru ca STIU cine este. Clar?!?! De unde stiu, cum de sunt sigura si de ce nu spun in gura mare, NU este treaba ta. 

Mai bine, ti-ai vedea de treburile tale si nu te-ai mai baga in ce habar nu ai...

 

:bye

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ala isi da cu parerea,aia-s idioti,aia stie,...bagami-as pula-n gura mea(xoxo,doare cand iti futi coastele? ),mi-e si sila cand ma gandesc ca am scris cateodata,cam zi de zi,si am interactionat cu unii din voi.Bine ca m-am protejat si am purtat pezervativ(la oral nu l-am pus,decizie proasta)...oameni simpli si falsi,ca unii din voi,nici in viata reala nu gasesti.

Sunteti de pe alta planeta,jur,acum chiar cred in existenta extraterestrilor!!!

Link spre comentariu
  • Oras:caelum et infernus
  • Oras:caelum et infernus

Angel mi-am promis sa nu te mai bag in seama. Iti dau cuvantul meu de onoare ca este pentru ultima data cand interactionez cu tine:

 

Am spus ca este un barbat pentru ca STIU cine este. Clar?!?! De unde stiu, cum de sunt sigura si de ce nu spun in gura mare, NU este treaba ta.

Mai bine, ti-ai vedea de treburile tale si nu te-ai mai baga in ce habar nu ai...

 

:bye

 

Exceptional...ignora-ma!

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Initial am zis ca am pierdut firul cat am lipsit, dar se pare ca lucrurile merg la fel aici...

Aceleasi comploturi, paranoia e la ordinea zilei, se tot da in bobi si speculatii...

Lumea e rea acum? Si pana acum nu era? Sau nu era cu anumite persoane?  :slap2

Fetelor, proaste nu sunteti, dar naive sigur.  :hug1

Cine, ce si cum, nu stiu, dar ce stiu sigur este ca trebuie sa nu va doara nici in funduletz de minti bolnave... :wink2

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113801
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Initial am zis ca am pierdut firul cat am lipsit, dar se pare ca lucrurile merg la fel aici...

Aceleasi comploturi, paranoia e la ordinea zilei, se tot da in bobi si speculatii...

Lumea e rea acum? Si pana acum nu era? Sau nu era cu anumite persoane?  :slap2

Fetelor, proaste nu sunteti, dar naive sigur.  :hug1

Cine, ce si cum, nu stiu, dar ce stiu sigur este ca trebuie sa nu va doara nici in funduletz de minti bolnave... :wink2

:hug1

 

pre_1399821089__37185311.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Putini stiu cu adevarat ce inseamna sa ai drame majore in viata si in cantitati industriale...

Ciondanelile astea pe forum sunt doar prostii.

S-au postat poze, se ataca, se promoveaza, denigreaza, bla, bla... banare, delete si mergi mai departe, nimicuri.

Drame sunt atunci cand ti se intampla ceva real sau celor apropiati... atunci forumul devine egal cu zero.

No offence.

Daca prin forum poate sa si-o ia cineva si real, pai hai sa ne asumam raspunderea pentru ceea ce facem, nu poti primi fara sa platesti de multe ori mai mult decat costa...

:hug1

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.dulcica
  • Oras:Bucuresti

Ingerica fatarnicica, 

Mai citeste o data ce am scris, hai sa nu ne victimizam in stanga si in dreapta cand ceva nu ne merge chiar asa de bine...

Si daca lumea e bolnava psihic, ai de ales, ori te duci cu capul, ori iti bagi putza in creierii bolnavi...  :laugh2

Nu mai scriu ca incep iar cu glumele mele...  :slap2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...