Sari la conținut

Postări Recomandate

Fratiorilor,

 

A mai vizitat-o careva pe doamna in ultima vreme? Stie cineva ceva de ea? Tot incerc zilnic de vreo zece zile la ore diferite, pe telefoane diferite, sa dau de dumneaei si nu reusesc... Oare e chiar asa de solicitata si am eu ghinion sa n-o prind disponibila?

V-as fi recunoscator daca ati oferi oarece informatii despre ea si mai ales recenzii (fie ele pozitive sau nu) ca sa ma conving daca merita sa mai insist (am eu o nostalgie pt. dansa...) sau sa ma orientez catre alta milf.

E veche milfa in bransa si chiar daca are acum poze doar asemanatoare cu realitatea si e destul de controversata poate ca isi face treaba bine (pentru tarifele respective) si atunci poate ca merita sa beneficiem de serviciile dumneaei.

Va multumesc!

Sa fiti ever green!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Fratiorilor,
 
A mai vizitat-o careva pe doamna in ultima vreme? Stie cineva ceva de ea? Tot incerc zilnic de vreo zece zile la ore diferite, pe telefoane diferite, sa dau de dumneaei si nu reusesc... Oare e chiar asa de solicitata si am eu ghinion sa n-o prind disponibila?
V-as fi recunoscator daca ati oferi oarece informatii despre ea si mai ales recenzii (fie ele pozitive sau nu) ca sa ma conving daca merita sa mai insist (am eu o nostalgie pt. dansa...) sau sa ma orientez catre alta milf.
E veche milfa in bransa si chiar daca are acum poze doar asemanatoare cu realitatea si e destul de controversata poate ca isi face treaba bine (pentru tarifele respective) si atunci poate ca merita sa beneficiem de serviciile dumneaei.
Va multumesc!
Sa fiti ever green!

 

Sal'tare!!!

Doamna este plecata in concendiu.Mi-a comunicat ca revine pe "frontul de lupta" saptamana viitoare.

Eu am fost in vizita la "DOMNIA SA" de doua ori in acesta luna.

Totul este la superlativ...face "un bradut" de ti se ridica parul in cap.

Se fute de rupe in toate pozitiile si geme de-ti sar creierii din cap, iar gemetele nu sunt false.

Iti recomnad sa nu dezarmezi si sa insisti pana iti raspunde...recomndad sa o suni incepand cu ora 12.

Link spre comentariu
Multumesc mult, colegu gogudelabragadiru!

 

Scuza-mi inocentza in materie dar nu stiu ce inseamna expresia ,,face un bradut,,...

Nu vreau sa te stresez dar si pt. mine si pt. comunitate ar fi utila o recenzie cu unele detalii despre locatie, aspect, servicii prestate, etc... Evident, daca ai timp si rabdare...

Oricum voi merge pe mana ta si voi insista pt. ca si mie mi-a placut candva, dar unii o vorbesc de bine, altii de rau, iar la ce tarife are sunt cam nehotarat. Chiar ar fi incurajator de stiut ce inseamna superlativ.

Are si poze reale postate pe undeva?

Multumesc si bafta in viata!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Multumesc mult, colegu gogudelabragadiru!
 
Scuza-mi inocentza in materie dar nu stiu ce inseamna expresia ,,face un bradut,,...
Nu vreau sa te stresez dar si pt. mine si pt. comunitate ar fi utila o recenzie cu unele detalii despre locatie, aspect, servicii prestate, etc... Evident, daca ai timp si rabdare...
Oricum voi merge pe mana ta si voi insista pt. ca si mie mi-a placut candva, dar unii o vorbesc de bine, altii de rau, iar la ce tarife are sunt cam nehotarat. Chiar ar fi incurajator de stiut ce inseamna superlativ.
Are si poze reale postate pe undeva?
Multumesc si bafta in viata!

 

"bradut"=o muie,

Doamna arata intr-un mare fel slaba, sani foarte mari nr.5, locatia foarte curata, foarte sociabila, GFE ridicat

Link spre comentariu

La 21.10.2010 la 13:48, bogdan a spus:

DOAMNA, 40 de ani, sani nr. 6, fundulet rotund, frumoasa, apetisanta si pasionala ofer momente de placere domnilor manierati si curati la mine, discretie, curatenie si seriozitate, poze reale, vineri liber, 21 Oct 15:25 0724.673.677 Pret 100LMa bate gandul sa o-i fac o vizita la batrana tatoasa.post-15-133409700419_thumb.jpgpost-15-133409700421_thumb.jpgpost-15-133409700422_thumb.jpgpost-15-133409700423_thumb.jpgpost-15-133409700424_thumb.jpg

În a doua poză se vede un hemoroid de toată frumusețea la cur🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...