Sari la conținut

Masaj senzual 0749622826


Postări Recomandate

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Buăăăăăăi. Sa innebunesc.

Dna Sophia are corp de prim solista la Opera Romana. Fara misto. LA peste 40 de primaveri ... :no2  :no2  :no2 ?

Faza e ca e greu d eprins. Am incercat si prin primavara, si prin vara. Hai ca poate odata cu venirea frigului ...sta si doamna mai mult prin casa.

Sau pleaca cumva ...in tarile (mai) calde ...? Ca randunelele ... :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Pai si cum naiba sa-i zic acestei actiuni, ca nu-i pot spune sex oral. Poate doar sex  "fingerall" ...?

 

Sa nu-mi spui ca "te si finalizezeaza" doar din suptul falangelor. Daca totusi se intampla ...clar trebuie incercat.

 

Asa ca Dna Sophia ...cand sunteti disponibila ???

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Pai si cum naiba sa-i zic acestei actiuni, ca nu-i pot spune sex oral. Poate doar sex "fingerall" ...?

 

Sa nu-mi spui ca "te si finalizezeaza" doar din suptul falangelor. Daca totusi se intampla ...clar trebuie incercat.

 

Asa ca Dna Sophia ...cand sunteti disponibila ???

Daca o gasesti,eu zic sa nu ratezi,ca nu o sa-ti para rau,asa ca...succes!
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Salut dragi colegi,

 

Ieri am vizitat-o pe doamna Sofia care este la fel neschimbata atât ca stare de spirit cât și fizic .. aceeași doamna drăguța , primitoare și cu un trup gingaș.

Dând la o parte aceste 2 aspecte hai sa va povestesc despre momentul acțiuni.

Am intrat la dus la intenția mea chiar și a doamnei , după care când am revenit in camera de nebunii doamana Sofia m-a aștepta zâmbind intr-o pereche de chiloței și fără sutien , m-a invitat sa m-a întind in pat unde deja îmi pregătise toate cele necesare pentru masaj.

A început cu un masaj foarte relaxant când a ajuns cu masajul in zona palmelor a început sa îmi sugă unu dintre degete cea ce mi-a plăcut și m-a excitat.

După masajul de relaxare a început sa execute masajul erotic care de-altfel a fost foarte incitant și provocator.. dupa aceste clipe de plăcere alături de doamna Sofia , am avut parte și de un oral foarte bine Execut , nu am simțit-o pe doamna Sofia sa se grăbească sau ca nu ii face plăcere ce face nici 1 secunda .. după acest oral minunat am rugat-o sa trecem și la normal , la care doamna Sofia a fost de-acord sa încercam poziția Misionarul, când m-am urcat pe dansa , am simțit-o foarte plăpândă și foarte senzuala .. după câteva momente de sex .. am finalizat glorios in dansa fiind protejat de prezervativ , după toate acestea am mai făcut un dus sa elimin tot ulei după corp , i-am achitat doamnei suma de 150 Lei ... ne-am zâmbit.. doamna Sofia mi-a mulțumit pentru vizita făcută acesteia și Eu la rândul meu i-am mulțumit pentru timpul Ei care mi la acordat.

Și cam asta a fost vizita mea cu Doamna Sofia

 

Sper din tot sufletul Doamna Sofia sa Rămâneți pe acest drum care sunteți și sa ne bucurați de fiecare data cu prezenta Dvs și nu tot odată și cu serviciile oferite.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...