Sari la conținut

Masaj senzual 0749622826


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare,

Zilele trecute am fost la doamna. Am luat legătura prin mesaje, după care am sunat-o și am stabilit serviciile și prețul.

Mi-a trimis prin mesaj adresa undeva aproape de pescărie la intrarea în Mamaia.

M-am deplasat la apartament , unde sm stat puțin de vorbă, apoi dusul de rigoare. Baia ok cu tot ce trebuie, are prosoape de unica folosință. Nota 10.

Am mers in dormitor unde a inceput cu masaj de relaxare urmat de un masaj erotic. Nota 9.

In timpul masajului erotic m-a întrebat cum vreau oralul și i-am răspuns sa fie neprotejat și așa la executat.oralul a fost ok, cu atenție la oo, adânc cat poate, s-a oprit când i-am spus. Nota 9

A pus prezervativul și s-a urcat pe mine, după am pus-o capră și am finalizat misionar. La normat se mișcă vine, da contre, geme plăcut , te mângâie. Nota 9.

După un nou dus și la plecare i-am lăsat cadoul 150 , fara sa te grăbească.

De recomandat da, celor care vor masaj de relaxare, masaj erotic și finalizare prin sex. Colegii care vor sa meargă la doamna să știe că este din categoria +50, la corp este ok , având în vedere vârstă.

 

Spor și 🔨 tari.

  • Like 5
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Săptămâna trecuta cand am sunat era! Locația undeva aproape de intrarea in Mamaia! Serviciile și locația la fel ca de fiecare data..nota 9.5 din 10) O oază de relaxare, bună dispoziție si înțelepciune!)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...