Sari la conținut

Masaj senzual 0749622826


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ma bucur sa vad ca încă lucrează și și-a diversificat oferta pe fata, înainte era reticenta sa ofere sex de la prima ședință, eu am primit abia la a doua

dar calitatea și bunul simt vad ca nu s-au schimbat

ma bucur pentru ca e o lipsa masiva de fete pe segmentul asta de vârstă și oricum servicii de calitate sunt binevenite oricând

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

masajul senzual este in sine si o experienta de expansiune si de expresie a sufletului. Atingerea celui carea maseaza nu este numai fizica, ci si una psihologica: intelegerea persoanei aflate sub mainile mele dezvolta pe langa simtirea directa, o uimitoare empatie.: "sunt aici cu tine si te simt, ma simt, si ai toata atentia mea". Asta e o experienta pe langa una sexuala, una plin spirituala. E tantra. Avem o nevoie vitala de atentie si de mangaiere, caci acestea sunt primele limbaje ale iubirii. Contactul, relatia cu ceea ce se afla dincolo de periferia noastra, pielea, ne da vitalitate reinoita si forta, siguranta, caldura,placere, mangaiere, amintindu-ne ca nu suntem singuri. Sexul si masajul sunt un tandem de deschidere a sufletului, o poti face asta cu mine si arta de a savura un preludiu si sexualitatea te poarta catre momente bune de expansiune si bucurie de a fi, de a fi impreuna!:-)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bangkok
  • Oras:bangkok

am ales sa il infrumusetez asa, prin cuvinte, poze...e timp.

de asta vara te tot caut sa te fotografiez deghizata in sirena ,impreuna cu pestii din acvariu.

nu sint ironic, asta e fantezia mea.

si apropo, am apreciat enorm poza de la avatar.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

masajul senzual este in sine si o experienta de expansiune si de expresie a sufletului. Atingerea celui carea maseaza nu este numai fizica, ci si una psihologica: intelegerea persoanei aflate sub mainile mele dezvolta pe langa simtirea directa, o uimitoare empatie.: "sunt aici cu tine si te simt, ma simt, si ai toata atentia mea". Asta e o experienta pe langa una sexuala, una plin spirituala. E tantra. Avem o nevoie vitala de atentie si de mangaiere, caci acestea sunt primele limbaje ale iubirii. Contactul, relatia cu ceea ce se afla dincolo de periferia noastra, pielea, ne da vitalitate reinoita si forta, siguranta, caldura,placere, mangaiere, amintindu-ne ca nu suntem singuri. Sexul si masajul sunt un tandem de deschidere a sufletului, o poti face asta cu mine si arta de a savura un preludiu si sexualitatea te poarta catre momente bune de expansiune si bucurie de a fi, de a fi impreuna!:-)

Topicul tau incepe sa emane senzualitate!

bine ai venit pe forum "Sofica"! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

senzualitate, da! -menit sa starneasca pasiunea, sa trezeasca simturile si...in final sa se termine cu o explozie orgasmica, pe masura....hm, de masaj vorbesc, dar daca vreti voi, fie si forumul :-)

maine ma ascund, nu ma gasiti!

  • Like 3
Link spre comentariu
Salutare,

 

Saptamana aceasta am zis sa incerc si eu ceva mai "senzual", asa cum rezulta din descrierea doamnei. Mi-am zis ca un masaj senzual m-ar mai elibera un pic de stresul acumulat in timpul orelor de munca.

Am sunat la numarul afisat si mi-a raspuns o voce placuta si dupa o scurta conversatie am stabilit ora de intalnire. Locatia este pe Bdul Tomis langa Biserica Alba.

Ajuns in locatie ma intampina ascunsa dupa usa o doamna blonda cu parul ondulat, exact cea din pozele postate mai sus. Arata foarte bine tinand cont ca nu mai este la prima tinerete.

Apartamentul este unul cu 2 camere curat, modern si frumos mobilat. Doamna este singura in locatie.

Mi s-a prezentat oferta ce consta in masaj, oral si normal. Tariful care mi-a fost prezentat era de 150/h masaj, oral si normal si 200/h pentru aceleasi servicii cu extraoptiuni gen: FK, Cunnilingus si altele.

Desi eram indusat de acasa, am cerut la baie. Am primit prosop curat si am purces la baie. Baia curata, moderna in ton cu apartamentul, cu gel de dus ... de nota 10.

Inainte de a intra la dus i-am dat doamnei cadoul, care am decis sa fie 200.

Iesit din baie am purces in dormitor care nu trebuie sa mai specific unde ma astepta un pat mare.

Am uitat sa specific ca de la venire am constatat muzica relaxanta, doamna incercand sa creeze o atmosfera cat mai relaxanta; mi-a placut lucrul asta.

M-am asezat pe burta in pat si doamna a inceput printr-un masaj usor la talpi in timp ce discutam pe diferite teme. Doamna este deschisa si poti purta o conversatie. Are totusi tendinta catre discutii pe teme ezoterice sa zic asa cu energii de tot felul, tantra etc. si despre masaj. E si acum vine partea cu nota cea mica: GFE. Nici nu incepuse bine masajul talpilor ca suna telefonul la care ea se scuza si fuge in sufragerie sau unde era lasat telefonul si raspunde dand indicatii de revenire dupa o anumita ora celui de la celalalt capat ( STRIKE ONE! )

Revine scuzandu-se in dormitor si la masajul la talpi. Continua urcand de la talpi pe picioare, mijloc si pe spate timp in care au continuat discutiile cum spuneam pe temele de mai sus. Vrand sa imi dau si eu cu parerea la un moment dat despre unul din subiectele abordate de dansa, ma trezesc ca vorbesc singur. Doamna vorbea la telefon. Calare pe spinarea mea dadea iar indicatii de revenire dupa o anumita ora. ( STRIKE 2 !!! )

De aici mi s-a cam taiat. Si-a cerut din nou mii de scuze, dar imi cam pierise cheful.

Intors pe spate a urmat apoi un oral cu mici atentii la zonele adiacente. Mie mi s-a parut mai timid sa zic asa oralul dar probabil ideea era sa fie mai senzual ( poate si din cauza celor doua "lovituri fulgeratoare" de mai devreme care mi-au cam dat perceptiile peste cap :) ).

A fost si un pic de FK dupa care am pus caciulita si am zis sa incerc un lady on top. Nu este una din pozitiile mele favorite dar am vrut sa vad cum se misca doamna. Nu are niste miscari "tantrice" sa zic asa, desi zice ca mai nou e pasionata de asa ceva, dar e ok si completat de mici gemete si un pic de FK. Poate ca nu am "rezonat" eu cu doamna ci mai mult cu telefonul care incepu sa zornaie in dreapta mea pe pat ( atunci am observat si eu ca dupa cea de a doua intrerupere lasase telefonul pe pat langa mine ) De data asta nu a mai raspuns. Cei drept era pe vibratii telefonul dar ...  imi aminti de fazele de mai devreme si imi mai pieri inca oleaca din chef. "Gogutzu" incepu sa bata in retragere si i-am propus sa scoatem prezervativul si sa continue cu un oral urmat cu finalizare prin masaj. Am fost sters cu servetele umede dupa care am fost la dus. Spalat, imbracat, schimbat inca cateva vorbe si luat la revedere dupa 60 de minute DTD.

 

Ca note:


Masaj - 7

Oral - 8

Normal - 8

Locație -10

Look - 8 ( pentru amatorii genului milf )

Igiena - 10

GFE - 6 (Poate ca e prea mare nota. Eu am zis sa fiu mai ingaduitor pentru ca dupa cele intamplate tendinta a fost catre o nota mult mai mica la capitolul GFE. Doamna este o prezenta placuta dar am cam trebui sa "remedieze" problema cu raspunsul la telefon - eventual sa isi angajeze secretara precum Anna Ana - "bruneta sexy si atragatoare de asta vara" :) )

Cadou - 200

 

Numai de bine !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Intalnirea dintre mine si tine este o intalnire dintre sine si sine, suflet si suflet si de multe ori aceaasta intanire poate fi bruiata de factori imprevizibili. Imprevizibilul este farmecul vietii, caci este surpriza necunoscutului. Poti sa te plangi de imprevizibil, sau poti sa te amuzi....una din atitudini e plina de rezistenta si nemultumire, alta te face sa mergi in continuare senin valsand cu dansul vietii.

Intalnirea dintre mine si tine este o inatlnire bazata pe rezonanta femininului meu si energia masculinului tau. Nu este afacere, ci o comunicare intima, intima intre aceste forte miraculoase.

Afacerile probabil au nevoie de secretare, insa comunicarea intima este un joc al bucuriei de fi, al iubirii, mai mult sau mai putin bruiate. De multe ori universul exterior reflecta starile noastre interioare si daca ceva se interpune in comunicarea noastra intima este poate rezultatul lipsei de relaxare a planului mental, al egoului. Daca sexul este incorsetat de anumite asocieri si asteptari si nevoi secundare, el nu mai este liber.

"Pentru a-ti imbunatati experienta sexuala,

elibereaza-te mai intai de asteptarile tale''

Deepak Chopra, in Calea spre iubire,p.131

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

M-ati rugat sa vorbesc cate ceva despre serviciile mele.

Am sa incep cu masajul, ca o impartasire a atingerii, si care este un tip de masaj mai holistic si intuitiv. Este diferit de cel sportiv si cel suedez, pt ca se concentreaza asupra starii generale a fiintei, atingerea nu se opreste la piele si muschi, ci patrunde pana in miezul fiintei. Miscarile sale sunt in general mai lente si meditative.Este o comunicare preludica intre receptor, care esti tu, si daruitor. Receptorul se relaxeaza, e minunat sa fie atent, concentrandu-se asupra atingerii daruitorului si astfel pe langa relaxarea si usoara tonifiere a muschilor, stimularea fluxului venos si limfatic, si calamarea sistemului mervos, receptorul va descoperii zonele sale erogene, senzatii senzuale la nivelul intregului corp.Se elibereaza energia sexuala, insotita de o stare de bine si aceasta elibereaza la randul ei tensiunile din corp...prin explozia orgasmica.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

sincer nu exista o lista de servicii, pot sa spun doar ca masajul este prima parte a sedintei...restul se dezvaluie de fiecare data unic, irepetabil. Deci fara asteptari....doar deschidere si descoperim impreuna "lista" apoi cei cu chef o pot publica...asa cum au perceput-o ei, aici

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...