Sari la conținut

Masaj senzual 0749622826


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

buna Sofia si un An Nou plin de realizari. Eu am incercat sa dau de tine pe 1 ian pe la h12 dar ai raspuns tarziu (cu ..La Multi Ani).... eram deja in drum spre Otopeni ...am plecat in voiaj. :angry asta e viata ....plecam mai ... "linistit' daca ne vedeam .... Dar e timp cand vin. Pt mn oricum ai un loc special .Toate bune si ... nu te supara pt comentarii rautacioase lasate de unii aici pe forum.Nu toti stiu sa aprecieze o ... "real milf" :inlovee

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Mah tu iejti Danez...sau mai Danez ? :)))))))

 

Lasa...sa nu iti para rau sa ai ratato pi Sofi anu asta...am prinso io. Ie aceiasi fumeie erotica frumoasa si iegzotica !!! ;)

Auzi ...nepoate ... a *lu ..amelia* ... nu te fute grija de altzii... vezi tzi de treaba ta ca e .. mai iginienic...

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Este disponibila doamna,un masaj slabut,sexul oral interesant dar foarte putin ca timp.

Sex normal,nu comenteaza dar nu este nici implicare din partea doamnei.

Este ok pentru ce oferta are Constanta la acest capitol,daca citeste aici poate sa imbunatateasca serviciile:sa nu mai fie grabita,putina comunicare nu strica,sa fie epilata si cand iese clientul cel care iese din apartamentul de langa sa astepte pana pleaca clientul de pe scara.

Pretul 150 ron

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...