Sari la conținut

"roscata skinny"


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

http://www.pitestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/Ofer-Tot/33089

acesta e anuntul de unde am luat nr de telefon, 0740437324, m-am intalnit cu ea laintrare in smeura si ne-am dus pe campul de deasupra cartierului trivale unde locuieste intr-o casa construita ca vai de mama ei. ca aspect este o tanara de cca 30 ani, 1.70m si cam 48-50 kg, slaba sani micuti, care ca serv ofera oral si normal 100 de ron pt o ora cate finalizari poti. Intaritat de alinuta, am negociat cu ea o finalizare la 50 ron. Am intrat in casa care este in constructie la interior unde are o camera amenajata la mansarda, si aici m-a lasat un pic singur, ea coborand pana jos unde nu stiu daca s-a spalat sau nu, dar a urcat imbracat doar in bikini si tricou. M-a dezbracat si m-a sters cu servetele umede dupa care a avut o tentativa de oral, dupa care mi-a pus prezervativul si a trecut la aparat ea deasupra unde s-a miscat foarte bine, placandu-mi aceasta poazitie incat nu am mai renuntat la ea pana la final desi m-a intrebat de cateva ori daca nu vreau si alta pozitie.

NOTE:

oral 8 a fost putin si ii dau nota de incurajare si nic nu face CIM

normal 9 mi-a placut ca stie sa se miste deasupra si este si stramta

aspect 8 , daca ar avea inca cateva kg in plus ar fi frumoasa

poze nu am gasit nicaeri sa atasez

  • Like 4
Link spre comentariu

'' Cristina : Ofer placeri nebanuite,sunt blonda,inalta si slabuta,am cercel in limba si lindic ;) Tel. 0740437324.  ''

 

Nr. tel. :  0740 437 324
 
Tarife : 50 ron / fin ; 100 ron h .
 
Locatie : Locatia este in Smeura , undeva la sfarsitul unui drum care cred ca se infunda , intr-o casa modesta care nu este in totalitate terminata . Acolo se poate ajuunge si din cartierul Trivale , deoarece locatia acestia nu este departe de capatul de linie din cartier ; este putin mai dificil de gasit drumul , dar nu-i bai ca te indruma fata telefonic  .

 Locatia este aceiasi in care a prestat si  Flori  0751875649 http://nimfomane.com/forum/topic/8656-flori-0751875649/ , dar din fericire nu este vorba de aceiasi persoana .

 
Prima impresie :  Am luat legatura cu ea telefonic , mi-a oferit cateva detalii , servicii , tarife si locatie . Cand am auzit de cam pe unde e locatia m-a pus putin pe ganduri, dar, totusi am mers inainte in mare parte datorita postului facut de colegul ''manu777'' .
 
Servicii :

sex oral neprotejat ; sexul oral este foarte slabut , nu-i acorda mare atentie si nici mult timp . De scurte durata si superficial .
sex normal protejat , se umezeste natural , are un piercing pe la piersicuta care arata foarte sexy ; La sexul normal  este cooperanta, dispusa sa schimbe multiple pozitii, se urca si deasupra, am impresia ca ii face mai multa placere decat la oral . Piersicutza domnisoarei este micuta , stramta si umeda dar labiile mari destul de vizibile .
 
Aspectul fizic : Domnisoara Cristina este roscata acum , cu tenul alb si ochii verzi . Are 25 de ani . Este genul acela de gagica inalta si slaba , are in jur de 1.70 m , poate chiar mai inalta , si undeva la 45 de kg cu tenul alb precum laptele .

Skinny , slabutza , cu sanii sanii mici dar foarte frumosi ( fermi si jucausi ) si  fundu micutz si o pereche de picioare lungi si drepte  .

Manechira si pedichiura erau ok , ingrijita domnisoara , dar nu erau recent facute . Domnisoara era rasa total la pasarica si curata  .
Dantura o are completa si zambetul frumos , insa e de mentionat ca doi dinti din fatza sunt pusi .

Tipa arata bine , genul skinny redhed , si are si o atitudine degajata .
 
Detalii despre serviciile prestate :  Am ajuns la domnisoara unde aceasta m-a asteptat la poarta intr-o tinuta casual , blugi mulati si tricou iar acolo ma invita in casa sa discutam mai multe .

Casa dupa cum am spus este aceiasi in care a prestat si Flori , dar care am aflat ca nu are nici o legatura cu domnisoara aceasta si ceea ce face ea acum (greu de crezut ) .

Domnisoara era singura in locatie asa ca am purces in casa , unde m-a invitat la urcam la mansarda intr-un dormitor cam mic si zugravit albastru . Acolo are un pat generos in mijlocul camerei , pat care scartie urat si un televizor pe o noptiera , dar cam atat in materie de mobila .
Am hotarat sa raman pentru un numar , oral si normal . Am facut plata iar apoi  fata a plecat din camera , m-a rugat sa o astept acolo ca se va intoarce imediat . Nu a durat mult si aceasta s-a intors in niste chilotei albi cu dantela si un tricou , dar gata de ''joaca'' .

 

Am inceput cu  sex oral neprotejat, asta dupa o igienizare cu servetele umede . La oral nu este deloc priceputa , am avut senzatia ca nu-i place si ca face asta pentru a starnii erectia partenerului . Face superficial , doar maseaza cu buzele usor capul penisului , nu incearca sa o ia mai adanc si dupa cateva momente  s-a aplecat dupa prezervativ , zicandu-mi ca trecem la normal .Nu acorda nici pic de atentie zonelor invecinate .

 

Dupa un oral care a durat cel mult doua minute am trecut la normal unde fata a fost cea care a montat cauciucul si tot ea a inceput ''ostilitatile'' urcand deaspupra , dar nu inainte de a ii mangaia trumul si ai ii saruta sanii cu pofta si patima .

Am inceput usor , gentil , tandru deoarece Cristina este totusi stramta , dupa cateva momente era deja uda asa ca lucrurile au decurs frumos, intr-un ritm din ce in ce mai alert , cu ruperi de ritm si participare la actiune si din partea ei .Fata se misca frumos deasupra si ii si place . La sugestia mea am schimbat pozitia si am treut eu deasupra , unde aveam mai mult control si unde am pompat pret de cateva minute bune in timp ce ii mangaiam coapsele si ii sarutam sanii . Am mai incercat si alte pozitii cu domnisoara , gen ea intoarsa pe burtica sau lingura ca in cele din urma sa finalizez , extenuat in prezervativ .

 

Inlalnirea a durat cam 30 de minute , iar ca bani am platit 50 de ron pentru o finalizare  .
 

 

 

Locatie - 5 ( casa neprimitoare , intr-o zona periferica , greu accesibila . Insa mentionez ca totul a decurs fara probleme )

 

Fata - 8 ( fata este frumusica , slabuta , inalta , flexibia , cam pe gustul meu )

 

Igiena - 8 (  nu am detectat nici un miros de suspect , era proaspat epilata , manechiura decenta , dantura este toata acolo )

 

Oral - 5 (  o experientza mediocra , un sex oral slab )

 

Normal - 7 (  pasarica este curata are si cercel , stramta si se umezeste natural )

 

GFE - 7 ( o persoana sociabila )
 
Concluzie : In concluzie merita incercata .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:piteÅŸti
  • Oras:piteÅŸti

http://www.pitestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/Ofer-Tot/33089

acesta e anuntul de unde am luat nr de telefon, 0740437324, m-am intalnit cu ea laintrare in smeura si ne-am dus pe campul de deasupra cartierului trivale unde locuieste intr-o casa construita ca vai de mama ei. ca aspect este o tanara de cca 30 ani, 1.70m si cam 48-50 kg, slaba sani micuti, care ca serv ofera oral si normal 100 de ron pt o ora cate finalizari poti. Intaritat de alinuta, am negociat cu ea o finalizare la 50 ron. Am intrat in casa care este in constructie la interior unde are o camera amenajata la mansarda, si aici m-a lasat un pic singur, ea coborand pana jos unde nu stiu daca s-a spalat sau nu, dar a urcat imbracat doar in bikini si tricou. M-a dezbracat si m-a sters cu servetele umede dupa care a avut o tentativa de oral, dupa care mi-a pus prezervativul si a trecut la aparat ea deasupra unde s-a miscat foarte bine, placandu-mi aceasta poazitie incat nu am mai renuntat la ea pana la final desi m-a intrebat de cateva ori daca nu vreau si alta pozitie.

NOTE:

oral 8 a fost putin si ii dau nota de incurajare si nic nu face CIM

normal 9 mi-a placut ca stie sa se miste deasupra si este si stramta

aspect 8 , daca ar avea inca cateva kg in plus ar fi frumoasa

poze nu am gasit nicaeri sa atasez

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai
  • Oras:Dubai

Vizitat saptamana trecuta. De abia acum am ajuns sa fac recenzia.

Confrim spusele colegilor. Slaba, relativ inalta, stramta. Pare genul de fata careia ii place "sa munceasca".

Locatia este o casa in afara orasulu, cu grad de accesibilitate mediu. Nu stiu daca are baie sau nu.

Prelufiul a fost bun din partea ei, saruturi umede pe tot corpul, urmate de un oral slab.

Igienizarea mea s-a realizat cu servetele umede (un minus pentru locatie).

Fata este stramta si nu prea se umezeste, nici nu are lubrifiant. Senzatie misto.

Oral nepro., fara anal, normal pro. Se misca bine deasupra, accepta diverse pozitii.

Tarifele 50 de lei fin; 100 ora.

 

Locatie - 6 ( casa in afara localitatii, greu accesibila, fara baie(nu am vazut sau incercat), camera curata)

 

Fata - 8 ( fata este frumusica la fata, slabuta , inalta , flexibia)

 

Igiena - 8 (  nu am detectat nici un miros de suspect , era proaspat epilata , manechiura decenta , respiratie de fumatoare )

 

Oral - 5 (  o experientza mediocra , un sex oral slab )

 

Normal - 7 (  pasarica este curata are si cercel , stramta)

 

GFE - 6 ( o persoana sociabila, zambareata, dar nu filozofica )
 
Concluzie : Merita incercata fiind date datele. raportul calitate/pret este foarte bun. alt ceva mai bun in pitesti la pretul asta nu exista.

 

 

VA PUP PE TOTI! CIOCANE TARI!

  • Like 4
Link spre comentariu

 Confirm cele spuse de colegul  ''mcdonalds'' , pozele nu reflecta realitatea, domnisoara din aceste poze nu este aceiasi cu cea din thread .

 Sanii cu siguranta nu sunt asa de mari , domnisoara nu are cicatricile acelea de pe mana stanga si mai ales semnul de pe spate (pata).

 Cristina este cel putin la fel de sexy ca cea din poze in plus are si cercel in buric dar si in lindic ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...