Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Intelege odata ca esti bataia noastra de joc. :D Venim seara si apoi ne punem la una mica cu tine. =))Am si o berica-n mana... offf. :) o placere!

Din pacate pt voi, va bateti joc de voi insiva si sunteti atat de tampiti incat nu va dati seama ca ati ajuns de rasul tuturor!

p.s. mai usor cu alcoolul ca ai luat-o razna oricum

Link spre comentariu
  • Oras:.......
  • Oras:.......

Din pacate pt voi, va bateti joc de voi insiva si sunteti atat de tampiti incat nu va dati seama ca ati ajuns de rasul tuturor!

Rasul cui? Persoane virtuale? Serios?

Lasa-ne!

 

Apropo ..

Poate am probleme cu gramatica dar le pot remedia...in schimb caracterul tau nu mai are rezolvare.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Rasul cui? Persoane virtuale? Serios?Lasa-ne! Apropo ..Poate am probleme cu gramatica dar le pot remedia...in schimb caracterul tau nu mai are rezolvare.

remediaza tu alte probleme, gramtica ... mai greu pt tine

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Uita-te si tu cum arata fraza de sus. :slap2 Nu ti-ar fi rusine... om batran... :slap2

Mie nu are de ce sa im fie rusine...sunt "om batran". In schimb, voua "oameni tineri", ar trebuii sa va fie rusine. Deh, vorbim cu o "retrasa" si cu unul care miroase al dracului de tare a peste

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Si cum ziceam... nu ti-ar fi rusine? Uita-te si tu cum vorbesti, cum injuri, cum scrii. :slap2 Te dadeai la fata asta de 20 si ceva de anisori. O vroiai amanta/iubita. Nesimtitule!

La cat de idiot esti, asta crezi. Laba suntem pe un site de curvari. Am platit-o sa o fut, nu ma dadeam la ea. La fel au mai facut-o inca 'nspe mii de barbati. Concluzia, ii pupi in pula pe toti care au platit-o sa o futa. Despre ce vorbim aici handicapatule? Crezi ca o aperi pe sfata sfintelor? Chiar nu iti dai seama cat de absurd esti?

Link spre comentariu
  • Oras:.......
  • Oras:.......

La cat de idiot esti, asta crezi. Laba suntem pe un site de cirvari. Am platit;o sa o fut, nu ma dadeam la ea. La fel au mai facut-o inca 'nspe mii de barbati. Concluzia, ii pupi in pula pe toti care au platit-o sa o futa. Despre ce vorbim aici handicapatule? Crezi ca o aperi pe sfata sfintelor? Chiar nu iti dai seama cat de absurd esti?

Normal ca ai platit..ca altfel nu aveai nici o sansa. :)

 

Edit: Mama ei de gramatica.

Cum faci cum nu faci ma intreci la limba romana. :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

La cat de idiot esti, asta crezi. Laba suntem pe un site de curvari. Am platit-o sa o fut, nu ma dadeam la ea. La fel au mai facut-o inca 'nspe mii de barbati. Concluzia, ii pupi in pula pe toti care au platit-o sa o futa. Despre ce vorbim aici handicapatule? Crezi ca o aperi pe sfata sfintelor? Chiar nu iti dai seama cat de absurd esti?

Ca sa intelegi (aduci aminte) trebuie sa intram in niste discutii... =))

Rusine sa-ti fie... om batran. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Normal ca ai platit..ca altfel nu aveai nici o sansa. :)

 

Edit: Mama ei de gramatica.

Cum faci cum nu faci ma intreci la limba romana. :laugh2  :laugh2

Bravo ca recunosti. Nici nu aveam pretentia sa ma ating altfel de tine iar acum, nici daca m-ai platii tu nu te-as mai fute. Cat despre gramatica, te rog, nu face confuzia intre o litera mancata si gravele dezacorduri pe care le comiti. Nu sti nici macar sa faci diferenta intre subiect si predicat. Ti-am sugerat mai devreme, mergi in Corabia si mai copilareste
Link spre comentariu
  • Oras:.......
  • Oras:.......

Bravo ca recunosti. Nici nu aveam pretentia sa ma ating altfel de tine iar acum, nici daca m-ai platii tu nu te-as mai fute. Cat despre gramatica, te rog, nu face confuzia intre o litera mancata si gravele dezacorduri pe care le comiti. Nu sti nici macar sa faci diferenta intre subiect si predicat. Ti-am sugerat mai devreme, mergi in Corabia si mai copilareste

Pa pa... :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Aia cu Corabia e prea tare! =)) Imi/ne demonstreaza cat esti de afundat in nebunie.Medgidia, Corabia, pesti... ai un intreg scenariu tu acolo. Ai vazut A beautiful Mind? Ti-l recomand! :D

Pune-o pe madra sa jure ca nu este asa!Hai ca saptamana viitoare cand ajung in Constanta va iau cate o acade cu ce forma vreti voi sa aveti ce ... face. Este clar, daca nu ti-a spus lucruri esentiale despre "cariera" ei, inseamna ca esti de tot rasul. Defapt, nu stiu de ce ma mira asta, se vede oricum. Hai, marsh la cotet ca la "tineretea" voastra mai aveti de invatat.

Link spre comentariu
  • Oras:.......
  • Oras:.......

Pune-o pe madra sa jure ca nu este asa!Hai ca saptamana viitoare cand ajund in Constanta va iau cate o acade cu ce forma vreti voi sa aveti ce ... face. Este clar, daca nu ti-a spus lucruri esentiale despre "careiera" ei, inseamna ca esti de tot rasul. Defapt, nu stiu de ce ma mira asta, se vede oricum. Hai, marsh la cotet ca la "tineretea" voastra mai aveti de invatat.

Sa nu iti luam noi cate o gogosica. :D

 

Hai ca deja am pierdut prea mult timp sa iti raspund la postari.

Ceau!

http://media.tumblr.com/tumblr_m7did5JoQ31r7z9p8.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...