Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

Sa nu iti luam noi cate o gogosica. :D Hai ca deja am pierdut prea mult timp sa iti raspund la postari.Ceau!http://1.1.1.1/bmi/media.tumblr.com/tumblr_m7did5JoQ31r7z9p8.jpg

Deh asa este cand ti se urca la cap! Ma bucur ca multi ti-au vazut adevarata fata. Chiar dintre cei care iti erau super apropiati. Te rog, tine-o tot asa, eu nu trebuie sa mai scri niciun cuvant, spui tu totul si ai si un ajutor de nadejdie!

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Anal-fabetule crezi ca iti spunea tie "chestii esentiale"/adevaruri?Ia zi, ai o revelatie acum? =))

Da, cred ca trebuie sa il platesc pe de ce? sa te futa in cur. Iarta-ma, pana acum nu mi-am dat seama ca esti si poponar! Mie mi-a spus-o dupa ce a dat-o un moderator in fapt cretinule. Am si pm-ul in care a recunoscut fraiere

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da nebunule, ai fost tras in teapa. =)) Cum te simti? Ustura?

Cine dracu avea incredere in comportamentul ala spasmatic? =)) Mare bolovan esti...

Hai ca ai fost batjocorit prea mult. Acum, ca m-am plictisit de tine, te arunc ca pe o carpa murdara. Pa pa! :D

 

Stiu foarte bine povestea mai pietroi greu...

=)) =))

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Da nebunule, ai fost tras in teapa. =)) Cum te simti? Ustura?

Cine dracu avea incredere in comportamentul ala spasmatic? =)) Mare bolovan esti...

Hai ca ai fost batjocorit prea mult. Acum, ca m-am plictisit de tine, te arunc ca pe o carpa murdara. Pa pa! :D

=)) =))

Normal, este replica omului ramas fara un raspuns logic. Pana la urma, cred ca m-ai detronat, esti mai nebun decat mine. Cat despre carpa... ok, mai bine asa decat o zdreanta ca tine!
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

mi se pare corect, doi idioti ramasi fara replica. Hai ca va las in nemernicia voastra, oricum va fute in gura tot forumul. Nu trebuie decat sa stau sa citesc si si admir prostia voastra.

Tu ai fost futut in gura de amandoi. =))

 

ivire

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...