Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

ROSCATA sexy, Ramona 24 de ani, sexy si pasionala, te invit la mine pentru o ora de vis cu 2 finalizari, oral neprot, cu fin, 69, normal, cunilingus, body masaj, locatie centrala, 04 Nov 00:38 0763.312.547 Pret 100L/orapost-779-133409700916_thumb.jpgpost-779-133409700917_thumb.jpgstiti ceva de ea? Numarul asta de telefon apare si aici

https://nimfomane.com/forum/

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Salut!Am fost eu la "domnisoara" acum vreo 2 luni. Locatie undeva pe Nerva Traian daca-mi amintesc bine.Poze reale, mi s-a parut ca arata chiar mai bine in realitate, era si aranjata cand m-a primit. Oral foarte bun neprotejat, as tinde spre nota 10.Normal bun, 8-9, gafaie, se implica, un pic grabita.100 ron / ora sau 2 finalizari.Minusuri:- mai statea cu inca 2 fete daca-mi amintesc eu, era cam mare traficul pe acolo pt. gustul meu :). N-am vazut-o decat pe una din ele in treacat, o tigancusa, cu corp de nimfa insa fata cam strica peisajul asa ca nu m-am mai agitat sa-i iau telefonul;- are o dantura genul "lipsa-pauza-dinte-gaura" dar a fost ok...nu zgarie la oral :);- baia si prosopul nu tocmai ok.O recomand la pretul asta, e printre cele mai bune la 100 ron/ora.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...