Sari la conținut

Ella - 0727524262


Postări Recomandate

  • Oras:cta
  • Oras:cta

Salutări tuturor ,


Prins cu treaba prin Constanta zilele astea , am prins o portita de 2 ore in care ma plictiseam putin , pun mana pe telefon si incep sa studiez putin piata locala , cand dau peste un anunt nou . Ma uit la poze si imi place ceea ce insa , insa era sceptic in privinta lor insa decid totusi sa ma deplasez pana la locatia fetelor , pe IC Bratianu , in spate la scoala nr 8 .Am avut parte de o surpriza placuta,pozele erau reale facute in locatia in care presteaza, sunt doua fete , una pare de etnie si nu ma interesat am ales sa raman cu Ella . Fata este prietenoasa, atitudine foarte buna, fizic relativ placut. Este bruneta, chiar draguta si foarte vorbareata .


Dupa o scurta discutie de acomodare, Ella a scapat repede de echipamentul vestimentar si a inceput cu un oral foarte ok, placut, normalul cu schimbari de pozitii atat din partea mea cat si din partea ei , foarte ok din punctul meu de vedere , chiar un coeficient ridicat GFE pentru pretul care il cere . A venit in vacanta din Spania dupa spusele ei si din plictiseala , placere si nevoie de bani face ceea ce face . Eu am ales o singura finalizare, terminat in gurita ei jucausa


Note:


Ella: îi dau 8,5 desi sunt foarte exigent. Bruneta, slabuta proportionata ok .


Oral np: 9


Normal: 9


Atitudine și gfe: 9,5


Cadou: 60 lei/fin.


 


Eu o recomand si cu siguranta am sa mai trec pe la ea.


Sper ca v-am fost de ajutor. Vă salut!


post-57675-0-41852500-1400352533_thumb.jpgpost-57675-0-76564700-1400352535_thumb.jpgpost-57675-0-13650900-1400352539_thumb.jpg


  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Va salut dragii mei. O sa incep prin a confirma pozele expuse atat de "Sef" cat si cele a lui Obiectiv. Domnisoara Ella (sau Mihaela, asa cum mi s-a prezentat mie), este o domnisoara inalta, bruneta si din pacate plina de cosuri. La corp arata binisor exceptand faptul ca are o usoara celulita pe fund. Sper sa nu fiu inteles gresit, fata nu este urata, insa are o problema cu acneea. In rest aceasi poveste cu Spania, descrisa de colegul care a inceput topicul.

Un alt aspect negativ ar fi reprezentat de faptul ca atunci cand am intrat eu in apartament, domnisoara Mihaela a intrat de vreo 2-3 ori peste colega ei, care asa cum intuiti, avea client. Fata mi-a zis de la inceput ca toata actiunea se va desfasura pe canapea pentru ca dormitorul era ocupat. Am acceptat datorita conduitei ei bunicele, si datorita faptului ca imi facea cu ochiul ce se putea ascunde sub acel halat care ii acoperea corpul feciorelnic

Zis si facut, Mihaela a inceput cu un oral bun, care s-a continuat cu un normal chinuit de locul in care se desfasura si si-a gasit deznodambantul intr-o finalizare orala. Legat de banalitatea cu care s-a desfasurat totul nu voi spune nimic, dar in schimb voi aminti faptul ca domnisoara cealalta din apartament a iesit la un moment din camera, suprizand-o pe Ella cu membru in gura si exclamand: "Fata asta vrea si cu tine, vezi ca i-am spus ca nu intram decat la ora si e 2 milioane"(referindu-se la domnul ramas in camera alaturata).

Deci una peste alta, fast fuck si nimic altceva

Note:

locatie - 7

Aspect - 6 sa fim seriosi si sa facem o diferentiere reala prin aceste note

Oral - 8

Normal - 6 i-ar fi iesit mai bine probabil in dormitor

GFE -  6 sa zicem

Pret platit pentru o finalizare oral si normal 60 lei.
 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am ajuns si eu la d-ra saptamana trecuta . Ce sa zic o experienta per total ok , fata prietenoasa , intr-adevar nu e vreo frumusete dar e inalta , vorbeste frumos si pana la urma la 60 de lei nu poti sa ai prea multe pretentii . E vorba de nici 15 euro  prin alte locuri europene nu iti arata nici o tata de banii astia ...

Cand am ajuns nu era acasa Ela era doar colega mai tuciurie , dar foarte tare a fost ca in timp ce o astepatam sa vina  a sunat un client la colega si fiti atenti - zice ca trimite si el pe cineva la Ela neaparat la ea ca a citit de bine dar sa-i ceara 120 lei pe nr. nu 60 si ca vine si el dupa aia sa futa moca   :)   asta-i maxima frate omu vroia si el sa futa si n-avea gloante asa ca a regizat ceva .    

oricum de la asta si pana pa pescarie nu mai e decat un pas si isi face rost si de meserie ca lumea .-data viitoare zice sa puna 200 lei sa futa si el si sa-i ramana si bani de cheltuiala :)

 

Revenind la Ela atitudine ok , oral cu meniu  m-a intrebat cum doresc mai adanc , mai incet , mai tare - Finalizare orala   pt 60 lei e bine nu?  Banu-i ban la fata asta .

Locatia ok , curata ,

Recomand la pretul asta , de revenit .

Colega nu recomand cam dubioasa ...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ma numesc Ella !


Iti cauti partenera perfecta pentru momente de relaxare..clipe de neuitat si fantezii erotice pe care inca nu le-ai incercat?! Aici ai gasit persoana ideala!


 Alaturi de colega mea..iti pot oferii :- sex oral ( protejat sau nu)


                                                        -sex normal


                                                     -finalizare -orala


                                                                    -pe corp 


  Te ajung 60 de lei o finalizare- 120 de lei o ora.   Deplasare- 200 de lei .


post-123010-0-04244100-1402420575_thumb.jpg

post-123010-0-52078300-1402420582_thumb.jpg

post-123010-0-22706300-1402420585_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

                                                          DRAGII MEI...

Numarul de telefon pe care pot fi contactata este urmatorul : 0721 198 461  

                                                               0761 041 345

Numarul lasat la comentariile date de baietii de mai sus..nu imi apartine din acest moment!  

                                             MULTUMESC..!!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare tuturor,

 

Avand liber vreo 2 zile m-am decis sa o vizitez pe domnisoara ELLA . Citisem aici pe forum numai lucruri bune despre ea si am zis sa verific si eu daca serviciile oferite de ea sunt chiar asa de bune . Zis si facut...sun la domnisoara...imi da coordonatele locatiei...ajung la fata locului...locatie curata , baie ok , prosoape curate ...

Despre ELLA pot sa va spun ca este draguta , prietenoasa , vorbareata . Este inalta , foarte bine proportionata , sanii sunt superbi , fundul foarte frumos , pasarica foarte frumoasa . Pozele sunt reale .

Dupa putina socializare (15 minute) am trecut in dormitor . La inceput am ales un numar . M-a intrebat ce imi doresc , a igienizat cu un servetel umed obiectul muncii si apoi a trecut la fapte . Oralul foarte bine executat , cu atentie la zonele adiacente , cu priviri aruncate din cand in cand . Pus prezervativul si trecut la normal cu ea on top . Prima data cu fata la mine , apoi cu spatele . Se misca foarte bine .  Privelistea e minunata . Scos prezervativul , putin sex oral si apoi finalizarea orala .

Fiind incantat de prestatia ei am decis sa mai stau un numar . A inceput cu un oral la fel de bun . Pus prezervativul si trecut la normal , de data asta in pozitia caprita . Cateva contre din partea ei , gemete placute . Scos prezervativul , iar putin sex oral (ea in fund pe marginea patului , eu in picioare) si decid sa finalizez pe sanii ei superbi .

 

NOTE:

Ella - 8.5 (corp foarte frumos)

Oral - 9 (neprotejat, finalizare orala si pe corp)

Normal - 8 (se misca bine, pasarica stramta)

Atitudine - 9 (nu face fite , asculta tot ce ii spui ,nu te grabeste, nu sta cu ochii pe ceas)  

 

Cadoul : 120 ron .

 

O recomand . Eu cu siguranta o sa revin.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ma numesc Ella !


Iti cauti partenera perfecta pentru momente de relaxare..clipe de neuitat si fantezii erotice pe care inca nu le-ai incercat?! Aici ai gasit persoana ideala!


 Alaturi de colega mea..iti pot oferii :- sex oral ( protejat sau nu)


                                                        -sex normal


                                                     -finalizare -orala


                                                                    -pe corp 


  Te ajung 60 de lei o finalizare- 120 de lei o ora.   Deplasare- 200 de lei .


 


     DRAGII MEI...


Numarul de telefon pe care pot fi contactata este urmatorul : 0721 198 461  


                   


                 0761 041 345


post-123010-0-76388900-1402480750_thumb.jpg

post-123010-0-26731000-1402480756_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

     Ella si Anna sau Anna si Ella. Noi ti-am observat inda de la prima ta postare schimbarea numarului de telefon. Repetarea acestuia nu face bine ochiului, ba din contra devine obositoare. Mai bine socializeaza cu noi pe aici sau pe alte topice si poti avea mai mult succes.

    Sper ca nu te-a deranjat acest sfat. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...