Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
  • Oras:București
  • Oras:București

Salut,

Nu recomand sa mergeți la această doamna din următoarele considerente: 

1. Trage cat poate de mult de timp, de intreaba de 100 de ori inainte daca ajungi la ora programat(cu toate ca ii confirmi de fiecare dată) si cand ajungi asteapta sa treaca de ora programata si te lasa sa astepti prin fata blocului 7, 8 minute. Exemplul meu concret, programare facuta la ora 23, anuntat dameza cand am plecat, confirmare din partea ei ca ma așteaptă si cand am ajuns m a tinut 16 minute in fata blocului.

2. Masajul este foarte slab, parca e facut de cineva fara niciun fel de pregatire si timpul de efectuare al masajului este foarte scurt, nicidecum o ora asa cum pretinde doamna.

3. La partea erotica este dezastru, cu toate ca doamna sta semi dezbracata iti arata ea ce sa ii faci, cum sa ții degetele iar finalizarea de care ai parte nu are nicio treaba cu eroticul.

Concluzie: am achitat 200 de lei pentru 25 de minute de masaj eșuat, sa fiu murdarit cu ulei si sa am parte de o laba tristă. Băieți, chiar nu recomand.

Toate cele bune !

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Am fost la elena la masaj, acum 2 săptămâni,  am fost mai mult pentru masaj, total dezamagit, habar nu are sa faca masaj, este jalnica, sta in fosta locatie a elenei siliconata unde am avut parte numai de întâlniri reusite, acum este un jeg de nedescris acolo . Părerea mea este ca trebuie evitata, mai bine te duci la mall si te pui pe un fotoliu de masaj si pleci mai mulțumit de acolo.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...