Sari la conținut

Bancuri cu nimfomane :)


Postări Recomandate

  • Oras:Romanica
  • Oras:Romanica

O nimfomana la sexolog

 

<   Va rog sa ma ajutati, domnule doctor, ii spune o nimfomana sexologului. Ce sa ma mai fac? Niciodata nu-mi ajunge sexul, intotdeauna vreau mai mult...

- Bine, am sa vad ce pot sa fac, spune medicul o dar sa stiti ca sunt un medic scump. O ora va costa cincizeci de euro !

- Si cat costa  .... o noapte ?  > 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

O nimfomana super-bogata da un anunt intr-un ziar national: 
- Nimfomana, ofer 1.000.000$ celui care imi va oferi 100 de orgasme intr-o noapte.
A doua zi se prezinta la ea un american: 
- Eu sunt rau, da' rau de tot si-am sa te rup in doua!
Si trece americanu la treaba si-i da bataie o data, de 10 ori, de 20 de ori... cand ii moare 'problema'.
A treia zi vine un rus: 
- Cucoana, fii pregatita de ce-i mai rau! Beau o vodca si tin-te bine!... si incepe rusul: o data, de 10 ori, 20, 30 ... 70 si il lasa si pe el 'treaba'.
Intr-un tarziu vine si un ardelean: 
- Domnita draga, mai e valabil anuntul cela?
- Normal ca mai este!
- No, bine, c-am venit si io sa te dezmierd itel, da' am o problema: nu stiu defel a numara.
- Pai, nu-ti fa probleme, la fiecare orgasm tragem o linie cu creta pe podea.
- No bine dara...
Si incepe si ardeleanu sa 'traga la vasle', de 10 ori... 30... 70... 90... Nimfomana se sperie si-si spune in gand: 'Mai, da' cum sa-i dau eu nespalatului astuia 1.000.000$ si am si obosit'. Si incepe sa triseze: 91, 91, 93, 93, 93, 93.
- Dar bine, domnita, dara n-o mai fost 93 o data?
- Nu, ma tarane.
- Bineeee conita. Stii ce zic io, domnita draga, vezi ca ne-am incurcat. asa ca hai sa stergem totul si s-o luam da la capat :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

La o tipa nimfomana vin vreo 5 "amici", dintre care unul politist. In toiul actiunii vine acasa ... sotul. Fiecare se echipeaza cat de cat, dar foarte sumar, si se ascunde, in afara de politist , care reuseste sa se echipeze complet si care se ascunde in dulap. Vine sotul, iar politistul sare din dulap: 
- Politia! Ai vazut cumva un infractor pe aici? 
- NU ! raspunse sotul stuperfiat. 
- Ok, echipa anti-tero dupa mine, mars...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

La psihiatru: 
- Doctore, sotia mea este nimfomana. In fiecare seara merge la un bar, agata primul barbat care ii iese in cale si se culca cu el! Ce sa fac? 
- Relaxeaza-te si incearca sa te calmezi... Buuun! Acum spune-mi exact unde este barul asta. :laugh2  :laugh2 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0730430819
  • Oras:Timisoara

Diferenta dintre o prostituata, o nimfomana si o blonda in privinta actului sexual: 
Prostituata spune: "Inca nu ai terminat?!" 
Nimfomana: "Deja ai terminat?!" 
Blonda: "Bej. Am sa vopsesc tavanul bej. Asta e... :slap2 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Doi prieteni care nu s-au vazut de mult, la o bere.

- Si, cum a fost noaptea nuntii?
- Ma, sincer, un dezastru...
- Cum asa? Nu ti-a placut, nu ai facut fatza?
- Nu, nu e asta....totul a fost superb pana cand, pe la 5 dimineata, din reflex ii las o suta de dolari pe perna...
- Aoleu, nu pot sa cred! Si? A facut scandal, nu?
- Nici macar asta...Pe jumatate adormita, mi-a multumit, a scotocit in poseta si mi-a dat inapoi 50 de dolari...    :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

nu e cu nimfomane  , dar e funny  :)

 

<<  O tipa in fusta stramta si scurta vrea sa se urce in autobuz. Da , sa ridice piciorul pe scara... dar intalneste privirea calatorilor atenti la miscare. Asa ca discret, duce mana la fermoarul de la spate si il descheie putin sa-si coboare usor pe solduri fusta. Incearca din nou sa urce... la fel. Se descheie mai mult la fusta... la fel.

In spatele ei, un cioban. 

In cele din urma, ciobanul o apuca de umeri si o urca in autobuz. Revoltata, femeia striga la el: 
- Nesimtitule, cum iti permiti sa pui mana pe mine?!!?
Ciobanul:
- Apoi domnita draga, dupa ce m-ai descheiat de 3 ori la pantaloni ... am crezut ca suntem prieteni .  >>   :laugh2 

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

O nimfomana se duce la ginecologie pt o indispozitie locala  Doctorul o  aseaza pe scaun si baga un deget in organ !

   Va mai doare ? Da,zice ea !

    Baga doctoral toata palma . Cum e ?

    Tot rau !

   Mai baga doctorul mana ....  Cum e ?

     Tot rau zice ea !

    Baga doctoral toata mana ....Cum e ?

      E foarte bine domnule doctor !!!

     Atunci doamna trebuie sa va operati  de ...amigdalita !

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Daca crezi ca viata fa e complicata...gandeste-te la Macron ...presedinte al  Frantei ,

El are 41 de ani , primul sau fiu vitreg are 44 de ani , al doilea fiu vitrg are 42 de ani , sotia lui are 66 de ani ,

Practic , el e ....ultimul nascut din propria  familie ! Si tu te gandesti ca viata ta ...e complicata !!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...