Sari la conținut

0751672580 Camelia


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Hello! I visited Camelia today. Called and setup the appointment, arrived at the block in Dacia. I was skeptical about the area and when I went upstairs I was surprised by the beautiful apartment and then was blown away by this absolutely gorgeous girl. She is a bit short but cute and has big breasts and and a beautiful face.  

 

She put me at ease offered me the bathroom. Paid and started, she did oral covered and then got on top, we switched and then she took over, sucking then on top again and I finished in the condom in 69 position. I am not a fan of 69 but with this girl I just had to do it. Amazing. Her skin is so smooth. Very polite and friendly. 

 

I will definitely going back again. 

 

Location: 10+

GFE: 8/9 no FK or OWO

Appearance: 9 ( I am a guy, the first rule is that there is nothing like a 10!) Haha

Hygiene: 10+

Oral: 9

 

 

Paid - 100 for a number

 

Link to her advert and pictures:

 


  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Hello! I visited Camelia today. Called and setup the appointment, arrived at the block in Dacia. I was skeptical about the area and when I went upstairs I was surprised by the beautiful apartment and then was blown away by this absolutely gorgeous girl. She is a bit short but cute and has big breasts and and a beautiful face.  
 
She put me at ease offered me the bathroom. Paid and started, she did oral covered and then got on top, we switched and then she took over, sucking then on top again and I finished in the condom in 69 position. I am not a fan of 69 but with this girl I just had to do it. Amazing. Her skin is so smooth. Very polite and friendly. 
 
I will definitely going back again. 
 
Location: 10+
GFE: 8/9 no FK or OWO
Appearance: 9 ( I am a guy, the first rule is that there is nothing like a 10!) Haha
Hygiene: 10+
Oral: 9
 
 
Paid - 100 for a number
 
Link to her advert and pictures:
 

 

 

buna seara am intrat si eu sa vad unde mai dau de aceasta fata care a imblonavit tot bucuresti si toata constanta hoppp acum vad ca a sarit la iasi inseamna ca toata lumea de la constanta o cauta fugiti de eea cat puteti eu unul am fost cu ea de vreo 3 ori cand am fost sa ma controlez aveam sculament si 100% de la ea am loat ca nevastamea e plecata inafara si am apelat la ea de vreo 3 ori .... va zic fugiti de ea cat puteti 100% are si peste in iasi ca si la constanta la fel avea o seara buna va doresc. alungatio la albaneji ca sa nu va infecteze si tot iasul numai bine

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am uitat sa va mai zis si in plus la iasi cere suma de 200 ron h oral si normal 

Aici la constanta cerea 200 cu tot cu finalizare orala si cu anal in plus la iasi ce o fii zis ea ma duc la iasi ca acolo e lumea proasta nu e asa cum zice ea nu faceti nimic cu ea multumesc, numai bine...

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113801
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

buna seara am intrat si eu sa vad unde mai dau de aceasta fata care a imblonavit tot bucuresti si toata constanta hoppp acum vad ca a sarit la iasi inseamna ca toata lumea de la constanta o cauta fugiti de eea cat puteti eu unul am fost cu ea de vreo 3 ori cand am fost sa ma controlez aveam sculament si 100% de la ea am loat ca nevastamea e plecata inafara si am apelat la ea de vreo 3 ori .... va zic fugiti de ea cat puteti 100% are si peste in iasi ca si la constanta la fel avea o seara buna va doresc. alungatio la albaneji ca sa nu va infecteze si tot iasul numai bine

 

salut bogdan si bine ai venit pe forum

asteptam sa postezi dovada cum ca ai luat de la ea acea boala. Pana luni.

:wave

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salut asta care nu ai un nume si care zici sa-ti demonstrez tu stii ca e ala sculament sau sifilis... ???

 

Cine stie poate esti peste de ma pui sati demonstrez ca are sculament spunei sati dea analizele la zii si ai sa vezi ca o da la intors .. intreaba tot bucurestiul ca sigur o stie sau toata constanta unde sta ea sau statea ma rog.. si ai sa vezi .. peste nu mai zic 100% are peste oriunde ar fii .. ca si la constanta la fel avea FUGITI CAT PUTETI DE EA va garantez ca e bolnava!!!!

Link spre comentariu

Am uitat sa va mai zis si in plus la iasi cere suma de 200 ron h oral si normal 

Aici la constanta cerea 200 cu tot cu finalizare orala si cu anal in plus la iasi ce o fii zis ea ma duc la iasi ca acolo e lumea proasta nu e asa cum zice ea nu faceti nimic cu ea multumesc, numai bine...

Multumim pentru ca ne-ai informat, dar noi suntem obisnutiti cu acuzatiile neinsotite de probe. As dori, daca se poate sa postezi link-uri cu anunturi ce-i apartin d-soarei, din Bucuresti sau Constanta. Tu cum ai cunoscut-o ? Cum ai ajuns la concluzia ca e ea ? Te-ai uitat la tatuaj ? Eu am dat un search pe google cu pozele pe care le are pe http://www.anuntuldeiasi.ro , dar nu am gasit nimic relevant.

 

Poti sa descrii un pic fata ? Mai exact de unde ti se pare ca e (dupa accent, felul in care se exprima, etc) ?

 

Astept(am) un raspuns.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

da baieit ea este cu siguranta eu aveam un nr deal iei care avea anunturi cand eram ea la bucuresti atunci o contactam sau cand mai mergea la mare. la constanta 0748062343 bagal pe google si ai sa vezi cati apare anunguri si poze cu ea ai sa vezi ca ea ea 100% numi place sa vorbesc aiurea 

Link spre comentariu
  • Oras:ce se poate
  • Oras:ce se poate

nu stiu cine este aceasta persoana si nici nu ma cobor la nivelul lui dupa cum vorbeste ,este problema mea unde stau si ce fac ,dar eram bolnava asa cum a lasat aces personaj mesaj trebuie sa scrie pe net sunt bolnava sau ce mai spune el ,el cred ca nu stie cum se matifesta boala siffilis eu citesc foarte mult si am vazut pe net cum ar trebui  sa fie o persona care este bolnava de boala care am spusa si maI SUS ,pentru cei care nu stiu informativa mai bine si o sa vedeti cum arata o femeie bolnava de siffilis ar trebuii sa aibe leziuni foarte acute in parte inghinala ,

si dupa atata timp de cand nu mai stau in bucuresti sa gassit o persoana sa imi strice imaginia eu nu iau in consideratie tampenile pe care le posteaza fiecare despre mine ,eu stiu ce fel de persoana sunt !!!!

 

Cand vulpea nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii!!!

va multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:ce se poate
  • Oras:ce se poate

Am zis ceva de vreo problema ? ...doar ca baiatul de mai sus a facut o legatura intre poze si nr. de telefon. Spor.

dar fiecare e liber sa spuna ce doreste ,si cine vrea poate sa citeasca despre bolile are se transmit prin sex ,si vede fiecare ce leziuni trebuie sa ai la siffilis  ,si din pacate pt el si din fericire pt mn eu nu acele leziuni care le poti avea cand esti bolnava de siffilis.

multumesc ;)

Link spre comentariu

cand am fost sa ma controlez aveam sculament si 100% de la ea

Sculament nu e sifilis.

Cat despre leziuni la sifilis, in afara de ce apare la sifilisul primar, poti in rest sa ai sau nu niste eruptii, poti fi absolut normal, unii habar nu au ca sunt purtatori de sifilis, afla cu stupoare cand le cere vreun angajator sa faca analizele. Asta nu inseamna ca toti care intra in contact (sexual) cu ei, nu pot avea simptome.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Auzi cucoana nu mai minti toata lumea doar stii ce boli ai nu stau sa ti le insir mai fa si tu analize ca cine stie care boli ai ... si aduti aminte cand am fost la tine la bucuresti apoi cand am venit la mare au fost la tine la intare in constanta la un vapor mare erai . de 3 ori am fost la tine trebuie sa ma stii dar numi dau numele cine stie ce pesti ai si nu vreau sa am probleme .. asa ca iti urez sa te duci la doctor si sa le dai analizele in fata la fiecare client daca tot zici ca aberez eu aiurea . 

 

 

 

 

BAIEIT EU VA ZIC NU VA DUCETI DAR DACA VRETI SI VA DUCETI SI NU MA CREDETI CERETI ANALIZELE E CEL MAI BINE ASA ..

 

 

 

NUMAI BINE AVETI GRIJA DE VOI .DACA MAI AUD CEVA DE EA VIN AICI CU AMANUNTE NOI VAM PUPAM 

Link spre comentariu
  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui

eu nu dau importanta la ce se vobeste despre mine dar cei care vorbesc sunt niste frustrati.....

 

dar arunca cu noroi in mine si nu e frumos .....

multumesc

 

Eu zic ca cel mai bine ar fi, sa ne atașezi un set de analize...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ce se poate
  • Oras:ce se poate

Eu zic ca cel mai bine ar fi, sa ne atașezi un set de analize...

ok hai vii sa mergem impreuna la spital sa mi le platesti ......eu nu ma cobor la niste frutrati care nu stiti ce sa mai scrieti de fiecare domnisoara ,cine vrea sa vina sa se vada cu mine e bn primit cine nu vrea le doresc numai bn 

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Camelia cum sa mearga clientul cu tine la doctor ?????Mai uita te pe topicuri fetele care au fost acuzate si au postat analizele au demonstrat usor ca a fost vorba de un nebun ori indragostit (la asta se refera membru de mai sus ca asta ar trebuie sa faci si tu).Adica tot spre binele tau .

E clar ca omul e nebun dar nu strica niste analize sa le ataseziDar faci cum crezi

Link spre comentariu

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

pentru cei care nu stiu informativa mai bine si o sa vedeti cum arata o femeie bolnava de siffilis ar trebuii sa aibe leziuni foarte acute in parte inghinala ,....

 

 

indr adevar ..dar asta e in cazul in care ai facut sex normal neprotejat..daca ai facut sex oral neprotejat acele leziuni de care zici tu apar pe cavitatea bucala adica mai pe romaneste in gura sau pe cerul curii ..zone care nu sunt vizibile ochiului..dar cum ziceau unii mai sus cel mai bine e sa faci un test.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...