Sari la conținut

0751672580 Camelia


Postări Recomandate

  • Oras:ce se poate
  • Oras:ce se poate

pentru cei care nu stiu informativa mai bine si o sa vedeti cum arata o femeie bolnava de siffilis ar trebuii sa aibe leziuni foarte acute in parte inghinala ,....

 

 

indr adevar ..dar asta e in cazul in care ai facut sex normal neprotejat..daca ai facut sex oral neprotejat acele leziuni de care zici tu apar pe cavitatea bucala adica mai pe romaneste in gura sau pe cerul curii ..zone care nu sunt vizibile ochiului..dar cum ziceau unii mai sus cel mai bine e sa faci un test.

eu in primu rand nu fac sex neprotejat ,iar daca fac oralul sunt foarte atenta la om si la obiect.....dar nu inteleg ce sunt atatea speculati pe seama mea ,cei care ati comentat pe seama mea ,ati fost sa ma vizitati macar sa vedeti cum sunt si dupa  aia aveti liber sa tot speculati de mine

Va doresc o seara linistita si frumoasa

Link spre comentariu

Draguta, putem veni la tine si sa ne uitam 2 zile si 3 nopti, nu avem ce sa descoperim decat ca arati bine.

Bolile  venerice nu se observa decat rareori cu ochiul liber si se confirma la analize.

Asa-s mai a  dracu' bolilele astea lumesti,  mai greu de depistat vizual.

Un set de analize, RPR pentru sifilis, chlamydia si ce o mai fi  si  e maxim 100 de lei, ti se dau a 2-a zi si poti sa demontezi orice acuzatie.

Daac vrei sa faci asta. Probabil mizezi pe faptul ca nu orice clienti iti trece pragul citeste forumul.

Deja apar semne de intrebare, de ce ai parasit Constanta si Bucuresti, locuri mult mai bune de facut bani decat Iasi. Deveneai prea cunoscuta din varii motive?

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Camelia draga mea ;din pacate nu intelegi nimic din tot ce vrea lumea sa zica pe aici .E clar la cat kkt au mancat unii pe topicuri ca fetele iau imbolnavit (sunt satura ti si veteranii acestui forum de nebunii cum sunt Vasile ;90la suta din oamenii care citesc acum nu i mai crede nimeni pe acesti nebuni;fara probe fara nimic doar vorbe sa faca rau).Analizele daca le faci sunt pentru binele tau ;cand le postezi nu o sa mai poata aparea vreun nebun sa te acuze de nimic orice acuzatie adusa la adresa ta nu va mai fi credibila niciodata daca tu acuma iti postezi niste analize (si moderatorii pe viitor vor lua alte decizii;daca vor mai fii chestii din astea ).Tu oricum esti privilegiata aici nu sa facut atata scandal cum s-a facut pe alte topicuri (pentru ca cei inteligenti stiu sigur ca e vorba de un nebun care vrea sa faca rau)

Consider ca la asemenea acuzatii moderatorii trebuie sa ia niste decizii omul nu a venit cu nici o dovada doar cu vorbe.

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Daca asta ai dedus tu ...foarte bine .Eu nu ma agit doar ca trebuie sa fim corecti ;omul a venit doar cu vorbe iar eu nu am zis nimic altceva decat sa isi posteze analizele

Link spre comentariu
  • Oras:ce se poate
  • Oras:ce se poate

Draguta, putem veni la tine si sa ne uitam 2 zile si 3 nopti, nu avem ce sa descoperim decat ca arati bine.

Bolile  venerice nu se observa decat rareori cu ochiul liber si se confirma la analize.

Asa-s mai a  dracu' bolilele astea lumesti,  mai greu de depistat vizual.

Un set de analize, RPR pentru sifilis, chlamydia si ce o mai fi  si  e maxim 100 de lei, ti se dau a 2-a zi si poti sa demontezi orice acuzatie.

Daac vrei sa faci asta. Probabil mizezi pe faptul ca nu orice clienti iti trece pragul citeste forumul.

Deja apar semne de intrebare, de ce ai parasit Constanta si Bucuresti, locuri mult mai bune de facut bani decat Iasi. Deveneai prea cunoscuta din varii motive?

DA nu cred ca trebuie sa dau explicati dece mam mutat in iasi ,iar pentru ca esti curios ....sunt moldoveanca si am stat in constanta din motive persoana si am combinat ....si lucru asta sa fac bani .....

dar eu nu inteleg ce tot aveti cu mine nici macar nu ma cunoastesti si vorbiti voi .....care e curios sa stie il poftesc cu mine la doctor ca mie nu imi este rusine sa merg insotita..

Va doresc o zi buna si nu mai discutati atat despre mine daca nu ma cunoastesti ,cred ca in lipsa de ocupatie stati la taclale si mai lasati si mesaje de prost gust !!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:ce se poate
  • Oras:ce se poate

Tu ce te agiti ca oul in galeata? Esti casierul    :shrk   fetei si scad incasarile ? Sau vreun exemplar deja banat reloaded?

da te poftesc sa mergem la doctor daca tot de iei de domni care lasa mesaje ,nu am casier si nici nu caut eu nu fac fundu mare la trantori ...care nu sunt capabili si asteapta de la sotii sau iubite etc ....

Link spre comentariu

da te poftesc sa mergem la doctor daca tot de iei de domni care lasa mesaj

 Vad ca va aparati unul pe altul :laugh2

 

poate am fost casatorita poate am avut iubit etc ,trebuie eu sa spun viata mea persoana de ce am stat in constanta sau nu mai stiu eu ce .......

Motivele astea  enumerate de tine chiar nu ne privesc. Ma gandeam doar la acuzele legate de diversi microbi transmisibili sa nu te fi obligat sa schimbi orasele.

 

Nu ai priceput  ce am vrut sa spun, asa ca nu-mi bat capul. :slap2

Spor la combinatii, ca vad ca-ti place termenul.

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Domnisoara/doamna draga. Incepi cu stangul "activitatea" in Iasi. Nu-ti fac bine aceste acuze si nici polemicile create. Cand esti acuzat de ceva ai 2 solutii:

- nu raspunzi acestora, riscand banuielile sa se mentina;

- dovedesti "nevinovatia" si in acest caz prezinti rezultatul analizelor.

Nu vad de ce efectuarea analizelor este conditionata de prezenta unui "client". Ai nevoie, ulterior, de un "avocat"?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

din pacate pt mine, am fost la fata asta, vinerea sau joia trecută, si simt o usturime la urinare, nu stiu ce e si nu acuz pe nimeni(am primit oral neprot de la dumneaei), faptu ca nu intelege ca e mai corect sa afiseze niste analize, e foarte nasol pt mine, eu personal maine voi face analize si va voi anunta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cristi08
Reputație: 0

Daca analizele au fost facute acum 3 luni, ce ti-a luat atat de mult sa le postezi? SAU ?

SAU abia acum ai reusit sa faci rost de analize de la cineva?

Link spre comentariu
  • Oras:ce se poate
  • Oras:ce se poate

Daca analizele au fost facute acum 3 luni, ce ti-a luat atat de mult sa le postezi? SAU ?

SAU abia acum ai reusit sa faci rost de analize de la cineva?

mai am si alceva de facut decat sa stau non-stop pe net
Link spre comentariu

  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Pai era ma credibila daca analizele erau dupa acuzatie (in tot timpul asta se putea duce la un cabinet si facea un test pentru gonoree ;ne comunica la toti ca a fost la racoltat si asteptam rezultatul )dar asa ......Poate face maine :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...