Jump to content

Blonda matura -dimitrie cantemir-budapesta- 0764228629

Guest scrat

Recommended Posts

Salut ! Am reușit astăzi să o revizitez pe Alice și a fost o experiență la fel de plăcută că și celelalte de dinainte ! 

Am vorbit cu ea de aseară a rămas că o să confirm de dimineață . Am ajuns la locație , fiind o locație foarte accesibila și găsești și locuri de parcare ! Alice m a întâmpinat îmbrăcată intr o rochiță neagra mulata și pe tocuri , arata foarte bine și este foarte sexy , fix pe gustul meu puțin voluptoasa ! Acțiunea a început cu sărutări mângâieri cu oral și din partea ei și din partea mea , 69 ....

Pe urmă am pus căciulița și am trecut la un anal in pozitia doggy după care am pus o pe spate și urmat și puțin normal unde am și finalizat ! Am mai stat puțin la bârfă și pe urmă am plecat ! Totul a fost foarte ok pt mine , acum clar că sunt și persoane mai răutăcioase deoarece nu poate să îi împace pe toți ! Mulțumesc Alice😘

Sport la futut tuturor ! 

• Like 3
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lasa-l ca este peste si isi prtejeaza investitia care probabil este vecina cu tine. 

Alice    Nu stiu din ce motiv am evitat-o pe doamna Alice din tara nimfomanelor aproape un an Dupa experienta nereusita de la Alina Red am zis hai ma tata sa imi calc instincul in picioare si a do

Pana mea    Am sunat. Mi-a raspuns. Tipa a fost draguta la telefon, dar nu cumva sa depasim limita de entuziasm. Mi-a placut ca a raspuns imediat si ca programul ni s-a sincronizat. Am ajuns repede l

Posted Images