Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Am fost si eu azi la d-na Alina,

Programare prin sms respectata de ambele parti. Am fost servit cu un pahar cu apa, conversatia ok, baia decenta cu gel de dus si prosop curat.

ON cu finalizare, normal si anal protejat.

200 o ora

De revenit ;)

Multumesc de vizita :hug1  :girly

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Buna dimineata domnilor!   :kiss3 .

 

Incepand de astazi se vor relua showuri-le cu Loredana ( https://nimfomane.com/forum/topic/3597-loredana-0769976912-mall-vitan/page-151?do=findComment&comment=5073782 ).

 

Programarile se fac cu cel putin 2 ore inainte deoarece Loredana nu sta in locatie cu mine si in acest mod evitam neintelegerile si intalnirea cu noi va fii de efect. 

 

Detalii despre show-ul nostru:

 

1. Oferim servicii clasice : show-ul dintre noi doua : French kiss, cunilingus una alteia , jocuri erotice cu vibratorul , frisca, ciocolata si banane si participarea invitatului nostru.  

 

    - O ora in trei cu servicii clasice este de 400 de lei cu doua finalizari.

 

2.  Oferim si servicii totale :  Show-ul nostru erotic , oral, normal si anal cu amandoua.

 

     - O ora in trei cu servicii totale este de 500 de lei cu doua finalizari.

 

    Anuntul este valabil doar pentru domnii si armasarii dornici de o relaxare discreta in trei , la un pahar de vin spre seara, un masaj de relaxare , sau pe timp de zi...la o cafeluta in trei si voie buna.

 

   Programarile  se fac telefonic pe numarul meu de telefon( Alina : 0721061652  ....sau pe numarul ( Loredanei de telefon:  0769976912 ).

 

   Va pupam, dragilor si ne vedem la o cafeluta pe timp de zi sau pe seara la un pahar de vin si voie buna in trei.

:hug1  :hug1  :hug1  :hug1

 

post-408-0-82900800-1538030596_thumb.jpg

post-408-0-61347200-1538030618_thumb.jpg

  • Like 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...