Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca

1 decembrie cu Alina!

Având zi liberă, m-am tot gândit unde găsesc o shaorma cu de toate și mi-am amintit de Alina. Sunat, PM, watss și plecat la treabă. Vă rog să citiți cu atenție ce urmează să scriu și vă asigur de faptul că nu voi intra în polemici.

Locația este undeva pe lângă Mall București. O garsonieră ok, pat rotund, numai că în hol persistă un miros înțepător de la litiera unui motan.

Alina este la această oră o femeie la 55+, minionă, skinny. CNP-ul a acționat dur asupra fizionomiei ei. Este colega de serviciu care își așteaptă pensionarea, dar care nu deranjează pe nimeni, ba din contră, încearcă să se facă plăcută și utilă. Pe toată durata acțiunii s-a comportat ireproșabil. 

S-a trecut direct la fapte. Oral intens și lung cu tot ce trebuie (umed, adânc, lins peste tot, ținut pula la amigdale, scuipături, facefuck lent, poziții diverse). Direct anal în poziția umeri/craci. Paradoxal, este foarte, foarte strâmtă (la faza pregătitoare nu reușeam să-i bag două degete în cur). Cu ajutorul ei am intrat în tunel și ușor, ușor s-a umezit și dilatat. De aici, dăi cât cuprinde ... sky is the limit. După ce ne-a ajuns de atâta futut în cur, din poziția aia, am trecut la normal, unde mi-a servit două squirt demențiale. Îmi spunea s-o scot și ... bum, jetul cald sărea pe burta mea. Am scos cauciucul, m-am poziționat în stânga ei la oral și cu degetele de squirt îi penetram scoica. Încă un squirt, până pe perete ... Am terminat CIM. Tot ce v-am povestit a durat mai mult de o oră. M-am dus la baie, am mai fumat o țigare împreună, la plecare i-am zis să o mai sugă puțin (de la revedere) și s-a închis ușa după noi, cu urări de sărbători fericite.

Locația: 7 (datorită mirosului de pisică).

Alina: mă abțin să notez, din cauza discrepanței evidente dintre fizionomie și serviciile oferite, adăugând aici și atitudinea.

Oral: 8 (intră dinții, din cauza configurației feței ei).

Normal: mult prea puțin pentru a nota, însă nu uitați de cele două episoade de squirt, consecutive.

Anal: 9. Foarte strâmtă, te ajută să intri, apoi merge până la cotor și dai până te plictisești sau termini. 

Overall: 8. Dacă poți face abstracție de fizionomie, ai parte la 0,4 k de oral de calitate, anal cât cuprinde și squirt peste tot. Piesele ei de rezistență sunt sexul anal și squirt în forță (pentru cine apreciază așa ceva).

DTD: o oră și jumătate.

Tarif: am spus mai sus.

Vă salut și să auzim numai de bine.

CIMCOF.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

@CIMCOFin primul rand multumesc de vizita,ma bucur ca serviciile au fost ok....

daca s au simtit usor dintisorii a fost din cauza formei instrumentului,ti am si spus,nu stiu daca te ai documentat inainte sa vi dar am spus ce varsta am,in fine la varsta si fizionomie suntem chiar la fel,o zi buna

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

La birou pana la ora 20.00IMG-20221006-WA0003.jpg.e928bb277aa1c4b219a6278d54ede46e.jpg

 

-Sunt o persoana matura,am 50ani,1.65cm inaltime si 55kg
Ce pot oferii:-oral protejat sau neprotejat cu  finalizare orala  sau corporala,Fk(daca exista chimie de ambele parti)
-normal si anal ambele protejate
-squirt,uro(activ).anilingus pasiv,activ(aici numai daca esti ras,tuns si frezat)

tel:0721061652/0729263393
Cadoul este:

100lei-1fin -footfetish-20min

150lei-1fin-oral,normal,anal ,squirt-30min

200lei -1 ora (2fin)-oral si normal,squirt-60min

250lei-1 ora (2fin)-oral,normal,anal si squirt-60min

300lei-1.30 (3fin)-oral,normal,squirt-90min

400lei-1.30(3fin)-oral,normal,anal,squirt(90min)

Va rog sa specificati cat vreti sa stati

Uitati-va si la varsta ,nu numai la poze, asa nu ne incurcam timpul reciproc

Cadoul se va da in primele 5 min

 

-Show-uri web doar pe whatsapp, nu am skype.

Preturile vor fii in functie de ceea ce ti doresti, Plata se face prin Paypal,Transfer bancar.Revolut

Dupa ce se confirma plata, ne putem vedea pe whatsapp, vreau sa va atrag atentia ca nu imi voi arata fata din motive personale, pentru ce i ce ma cunosc nu a r trebui sa fie o problema.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...