Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

@Mihai_2705

 

Cand are telefonul inchis poate sa insemne ca nu este la birou. Pentru programari sun-o la telefon si daca vezi ca nu raspunde lasa-i mesaj si iti raspunde ea cand se elibereaza. Si eu am fost la ea si este super de treaba, nu o sa-ti para rau deloc.

 

O recomand !

Link spre comentariu
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti

BUna dimineata

Astazi ne putem vedea dupa ora 18.00

o zi buna

 

 

 

Zici ca ne vedem dupa ora 18:00....????? Te-am sunat si imi zice Momentan clientul nu poate fi contactat...De aseara tot incerc sa te sunt :(

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Zici ca ne vedem dupa ora 18:00....????? Te-am sunat si imi zice Momentan clientul nu poate fi contactat...De aseara tot incerc sa te sunt :(

Sun-o maine la telefon, azi este duminica si dupa cum spune si ea in semnatura ei, nu este la birou intotdeauna in weekend sau incearca si azi acum dupa ora 18, dupa scrie in anuntul postat de ea de dimineata.

Link spre comentariu
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti

Sun-o maine la telefon, azi este duminica si dupa cum spune si ea in semnatura ei, nu este la birou intotdeauna in weekend sau incearca si azi acum dupa ora 18, dupa scrie in anuntul postat de ea de dimineata.

 

 

 

Pai tot o sun dar nimic... A zis ca ne auzim dupa 18:00 dar vad ca merge nr asta poate are altul

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Pai tot o sun dar nimic... A zis ca ne auzim dupa 18:00 dar vad ca merge nr asta poate are altul

Nr. de tel este bun, eu dupa acesta o sun ca sa ma programez. Mai incearca sa o suni, este o Doamna foarte de treaba, cine stie nu o mai fi putut azi, are si ea viata ei personala, familie... (citeste recenziile mele, daca nu ma crezi), nu dispera, stai calm, maine cu siguranta o gasesti.

 

Alina, te pup si abia astept sa ne revedem!

Link spre comentariu
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti

Nr. de tel este bun, eu dupa acesta o sun ca sa ma programez. Mai incearca sa o suni, este o Doamna foarte de treaba, cine stie nu o mai fi putut azi, are si ea viata ei personala, familie... (citeste recenziile mele, daca nu ma crezi), nu dispera, stai calm, maine cu siguranta o gasesti.

 

Alina, te pup si abia astept sa ne revedem!

 

 

Da frate zice ca ne auzim dupa 18:00 si eu o sun inca de aseara de pe la ora 23:00, 00:30 si imi zicea ca, clientul nu poate contactat ii trimit si mesaje, dar degeaba

 

Daca zice ca ne auzim azi dupa 18:00 de ce nu ii merge telefonul

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Da frate zice ca ne auzim dupa 18:00 si eu o sun inca de aseara de pe la ora 23:00, 00:30 si imi zicea ca, clientul nu poate contactat ii trimit si mesaje, dar degeaba

 

Daca zice ca ne auzim azi dupa 18:00 de ce nu ii merge telefonul

pentru ca a fost inchis,nu am ajuns la timp in locatie,o sa verific mesajele maine dimineatamo seara buna

Link spre comentariu
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti

pentru ca a fost inchis,nu am ajuns la timp in locatie,o sa verific mesajele maine dimineatamo seara buna

 

 

Nu aveam de unde sa stiu ca e inchis telefonul, ai mai apucat sa spui ca ne auzim dupa18:00 dar tu de fapt aveai telef inchis Te Puppppp Alina

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Nu aveam de unde sa stiu ca e inchis telefonul, ai mai apucat sa spui ca ne auzim dupa18:00 dar tu de fapt aveai telef inchis Te Puppppp Alina

hai sa nu intram in polemici da,omul stie cand pleaca de acasa ce se intampla pe drum nu are de unde sa stie,nu a fost vina mea ca am fost blocata in trafic si nu am ajuns in timp util la locatie,oricum cred ca am explicat in sms ce,cum si de ce nu am ajuns

o zi buna

Link spre comentariu
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: mihai_mihail2003
  • Oras:Bucuresti

hai sa nu intram in polemici da,omul stie cand pleaca de acasa ce se intampla pe drum nu are de unde sa stie,nu a fost vina mea ca am fost blocata in trafic si nu am ajuns in timp util la locatie,oricum cred ca am explicat in sms ce,cum si de ce nu am ajuns

o zi buna

 

 

 

Nu are rost sa ne certam Te pupppp Cand ne putem vedea??? :* :*

Link spre comentariu

  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Salutare tuturor dar si Alinei,

 

Astazi, am ajuns din nou la Alina, pentru a nu stiu cata oara in binecunoscuta zona de la Mall Vitan. As putea sa ma consider deja un client fidel al Doamnei, dar nu eu apreciez asta, o las pe frumoasa Doamna Alina sa aprecieze asta, dar eu sper ca da. Deci, am ajuns in locatia ei, m-am bucurat enorm sa o revad, am intrat in camera si am stat de vorba despre orice, am glumit, am ras, pe urma "cel mic" nu mai putea stea cuminte, striga intr-una Aliinaaa, Aliinaaa si ca sa se linisteasca a inceput Alina un oral (protejat, la alegerea mea), pana cand a ametit de bucurie...., pe urma am trecut la normal in mai multe pozitii mai obositoare, mai relaxate pentru amandoi, intre sani, pana cand hooop, cand am finalizat abundent pe  corpul frumoasei Alina. Oau, cum a fost actiunea azi... super, m-am simtit super bine, mi-a placut foarte mult, am sa mai revin la Alina (mereu, mereu) pentru ca o indragesc ffff tare, nici nu pot spune cat de mult, enooorm si pentru senzatii tari care mi le ofera scumpa Doamna. Alina, te indragesc (sunt foarte sincer) si de abia astept sa ne revedem din nou, o sa numar zilele.

 

Si acum, trebuie sa lasam si juriu sa-si faca treaba, nu?!:

Asa, deci:

 

Alina ca persoana: 10+++

Oral: 10

N:10

Cadou: 150 ron o finalizare (cum a fost si in cazul meu) sau 200 ron 1H cu 2 finalizari

Zona: o zona linistita, frumoasa, parcare la discretie, multa verdeata, de asemenea in locatia ei frumos amenajat, placut mirositor.

 

Si cam asta pentru ziua de azi.....va mai povestesc altadata cand voi mai merge la frumoasa Doamna Alina.

 

O recomand cu cea mai mare placere! Alina, ma bucur enorm ca ne cunoastem, si de abia astept sa ne revedem din nou. Te pup!

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...