Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Este clona cuiva

Nu ești singura atacată si acuzata ca are peste etc

Eu zic sa îl ignori , ca altfel o sa facă un lung Off topic la fiecare postare a oricărui alt membru sau chiar a ta

Scuze de intervenție :*

Daca nu este băgat in seama se potoleste , va zic din propria exerienta cu individul

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este clona cuiva

Nu ești singura atacată si acuzata ca are peste etc

Eu zic sa îl ignori , ca altfel o sa facă un lung Off topic la fiecare postare a oricărui alt membru sau chiar a ta

Scuze de intervenție :*

te pup Roxy o v-a lasa in pace pana la urma 

  • Like 20
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Sa stricat biroul :)

omul mai are si probleme care nu se pot rezolva sambata si duminica

 

Daca nu este băgat in seama se potoleste , va zic din propria exerienta cu individul

exact asta am sa fac

 

Este clona cuiva

Nu ești singura atacată si acuzata ca are peste etc

Eu zic sa îl ignori , ca altfel o sa facă un lung Off topic la fiecare postare a oricărui alt membru sau chiar a ta

Scuze de intervenție :*

clar este clona cuiva care face spume si clabuci ca nu are recenzii,oricum l-am bagat la ignore,multumesc de sfat :kiss2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Si eu ma stiu cu Alina demult si vreau sa va spun ca intotdeauna sunt multumit de ea. Clonelor, va rog, incetati odata, este de-a dreptul oribil sa acuzi pe cineva cu ceva. Alina nu a gresit cu nimic, este o Doamna super corecta si amabila! Te pup!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca nu este băgat in seama se potoleste , va zic din propria exerienta cu individul

Asa individule proxenet sfatuieste fetitele ce sa faca. Apoi sa nu uiti recenziile pozitive de pe haita de clone. Mancamia-ti pula de proxeneti.

 

Individul asta, e una dintre clonele "celebrului" fotograf esuat rebel. Baietasu a pozat si el cateva rapciugi, a vazut ca merge treaba sa le faca si niste recenzii pozitive de pe clonele sale ca oamenii pun botul si acum se crede mare proxenet.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Domnul "barbul" de ce crezi ca banii ar fi problema? Te ai intrebat cati dintre noi sunt cu "jandarmii" acasa si nu pot lipsii mai mult de doua sau trei ore? Sau cati dintre noi ar vrea ca ziua sa aiba 30 de ore? Cand ai o Alina la tine in oras e mult mai practic, o ora iti poti rapii din timpul tau. Asa ca hai sa nu jignim inainte sa stim programul fiecaruia. O zi buna sa aveti. Alyna felicitari, esti minunata. Respect.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Domnul "barbul" de ce crezi ca banii ar fi problema? Te ai intrebat cati dintre noi sunt cu "jandarmii" acasa si nu pot lipsii mai mult de doua sau trei ore? Sau cati dintre noi ar vrea ca ziua sa aiba 30 de ore? Cand ai o Alina la tine in oras e mult mai practic, o ora iti poti rapii din timpul tau. Asa ca hai sa nu jignim inainte sa stim programul fiecaruia. O zi buna sa aveti. Alyna felicitari, esti minunata. Respect.

multumesc frumos :hug1  :girly

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...