Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Corlatele
  • Oras:Corlatele

Moș Crăciun a sosit mai târziu pentru unii.

 

Programat de ieri pentru un trio savuros cu Alina și cu Loredana, m-am dus azi tuns regulamentar la cele două fete adorabile.

 

Acțiunea a fost atât de mișto încât primul număr s-a terminat mult prea repede și pe neașteptate pentru subsemnatul. Fetele sunt absolut lipsite de inhibații și fac echipa foarte foarte buna. Mai ales pentru cei care au o fantezie cu MILF și TEEN in același timp. Oral deep, sex normal si anal cu Loredana in timp ce Alina era peste tot, nu mai stiam ce s-o pun sa mai facă. Oral deep si normal cu Alina și, din păcate, la primul număr nu am apucat și anal cu Alina. Apoi a venit surpriza mea și am fost trădat cu o decartare direct in căciuliță.

 

Am fugit la duș, apoi am mai stat de vorbă și am reluat ostilitățile. Foarte rar reușesc și a doua finalizare într-o oră, dar fetele și-au dat toată silința. A venit inclusiv squirtul Alinei. Cu toate eforturile comune de a avea un CIM explosiv, din păcate nu s-au întâmplat.

FK-ul a fost din belșug, oralul NP si restul protejat.

 

A rămas pe data viitoare. Recomandarea mea este sa vizitați cele două tipe, iar eu cu siguranță voi reveni, macar o data pe lună.

 

Cadoul clasic 450 - 1h.

 

Locatia: lângă Mall Vitan.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Buna dimineata domnilor,doamnelor si domnisoarelor

 

In penultima zi a anului 2017 vreau sa va urez: Sarbatori fericite si tot ce va doriti in noul an

Domnilor va multumesc pentru increderea acordata si pentru vizitele dumneavoastra

Anul ce vine sa va aduca numai satisfactii si impliniri

La multi ani!

Ne revedem pe data de 03.01.2018 :hug1  :girly

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Buna ziua domnilor

Vreau sa lamurim cateva aspecte referitoare la relatia mea cu Loredana

1.-Loredana nu sta in locatie cu mine,vine doar la show-uri si intotdeauna dupa ora 20.00,programarile se fac telefonic pe nr meu si confirmate cu cel putin 30 de minute inainte de ora programata

2.-daca vreti programare doar cu loredana trebuie anuntat din timp si in limitata timpului meu disponibil(in functie de ce programari am in ziua respectiva)

Acestea fiind spuse va doresc o zi faina :girly

post-408-0-35964100-1515588474_thumb.png

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare ! Ma uit pe topicul Alinei de ceva timp si cand mi am facut curaj sa o vizitez nu s-a putut ( avea deja programari ) . Diferenta de varsta ma tenteaza sa o vizitez, dar in acelasi timp parca ma si franeaza putin . Sunt in dilema :slap2

Link spre comentariu

Salutare ! Ma uit pe topicul Alinei de ceva timp si cand mi am facut curaj sa o vizitez nu s-a putut ( avea deja programari ) . Diferenta de varsta ma tenteaza sa o vizitez, dar in acelasi timp parca ma si franeaza putin . Sunt in dilema :slap2

Salut. Dacă ești curios, nu da înapoi. Am avut și eu sexperienta cu o tipă de vreo 47 de ani, mai plinuța totuși. Bine, eu n-am platit pentru ca prinsese drăgan, însă pot să-ți spun că merită. Merită o dată. Atât. Din punctul meu de vedere, desigur. Dar la cum arată, eu zic să nu stai pe gânduri. Baftă și așteptăm recenzii.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...