Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

deci e fals mitul care spune ca aspirina saracului te tine departe de boli?

da,este fals :laugh2

nu imi creste nasul pentru ca in cazul meu nu a functionat aceste mit na :laugh2 :laugh2 :laugh2 :no2 :no2

Eu zic să nu vă grăbiți să trageți concluzii!

Piața este invadată de "medicamente" contrafăcute! :laugh2

Sau "medicamentele" erau ieșite din perioada de "valabilitate? :ras

 

PS. Postarea nu este un afront la cineva, ci un "medicament" de descrețire a frunților! :hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Eu zic să nu vă grăbiți să trageți concluzii!

Piața este invadată de "medicamente" contrafăcute! :laugh2

Sau "medicamentele" erau ieșite din perioada de "valabilitate? :ras

 

PS. Postarea nu este un afront la cineva, ci un "medicament" de descrețire a frunților! :hihat

:laugh2 sa inteleg ca ustensila a fost expirata? :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

:laugh2 sa inteleg ca ustensila a fost expirata? :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Nu am afirmat nimic,am spus doar că "aspirina săracului" vindecă doar dacă nu este "contrafăcută" sau ieșită din termenul de valabilitate!

Dacă acest "medicament" nu te-a vindecat a fost pentru că nu ai verificat cele mai sus aminte sau nu a fost luat la timp sau în doză suficientă! :laugh2 :ras

 

Pe viitor,pentru a maximiza efectele ar trebui să iei direct doza de șoc pe toate căile: :feet :doggystyle :sexanal :felatie :atm :laugh2 :ras

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Nu am afirmat nimic,am spus doar că "aspirina săracului" vindecă doar dacă nu este "contrafăcută" sau ieșită din termenul de valabilitate!

Dacă acest "medicament" nu te-a vindecat a fost pentru că nu ai verificat cele mai sus aminte sau nu a fost luat la timp sau în doză suficientă! :laugh2 :ras

 

Pe viitor,pentru a maximiza efectele ar trebui să iei direct doza de șoc pe toate căile: :feet :doggystyle :sexanal :felatie :atm :laugh2 :ras

Pe viitor,am sa fiu un pic mai atenta la detalii,o sa verific mai amanuntit problema,promit :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...