Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Asteptam un raspuns ok, nu glume de coltul blocului

nu am facut nici o gluma,dar am o vorba cand vreau sa obtin ceva pun mana pe telefon si sun simplu de ce sa ma complic aiurea?pot obtine detalii telefonic fara sa stie si altcineva ce fantezii am

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: valericavalerika
  • Oras:ploiesti
  • Telefon: valericavalerika
  • Oras:ploiesti

vizitat si eu de curand pe alina.am sunat la nr din titlu si in 30 min eram programat.am ajuns in zona  mall vitan .nu are rost sa mai spun ca pozele sunt reale despre intalnire nu dau detalii  doar niste note aspect 8,5 tinand cont de varsta servicii 9 locatie 9,5 tarif150 ron/ora gfe 9  de revenit doar pt cei care prefera femeile mature

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vizitat si eu de curand pe alina.am sunat la nr din titlu si in 30 min eram programat.am ajuns in zona  mall vitan .nu are rost sa mai spun ca pozele sunt reale despre intalnire nu dau detalii  doar niste note aspect 8,5 tinand cont de varsta servicii 9 locatie 9,5 tarif150 ron/ora gfe 9  de revenit doar pt cei care prefera femeile mature

esti sigur ca nu ai gresit pretul?! :thinking

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Primul meu post am zis sa fie de lauda :)

Fost azi la Alina. Merita toata lauda ptr efortul depus in a se face placuta. Munceste, se simte bine, te face sa te simti bine.

As pune-o mai repede in categoria Cougar decat la MILF, intrucat a trecut deja de perioada aia.

Corp excelent, merita un 9. Din pacate la fata se vede varsta, as da un 7. In rest: anal 10, oral 10 cu gemete, strigaturi, DP si tot ce ii trebuie. La normal trebuie sa recunosc ca-i un pic cam mica si avea probleme, deci un 8 ca nu-i vina ei :)

O fata super, real GF experience.

De repetat? Da!

Scorul a fost 200 plus un mic cadou (asta a fost din partea mea, ea nu a sugerat nimic).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

Primul meu post am zis sa fie de lauda :)

Fost azi la Alina. Merita toata lauda ptr efortul depus in a se face placuta. Munceste, se simte bine, te face sa te simti bine.

As pune-o mai repede in categoria Cougar decat la MILF, intrucat a trecut deja de perioada aia.

Corp excelent, merita un 9. Din pacate la fata se vede varsta, as da un 7. In rest: anal 10, oral 10 cu gemete, strigaturi, DP si tot ce ii trebuie. La normal trebuie sa recunosc ca-i un pic cam mica si avea probleme, deci un 8 ca nu-i vina ei :)

O fata super, real GF experience.

De repetat? Da!

Scorul a fost 200 plus un mic cadou (asta a fost din partea mea, ea nu a sugerat nimic).

Multumesc frumos pentru vizita si pentru recenzie :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...