Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 04.11.2021 la 11:07, alyna42 a spus:

Opaaaaaaaaaaaaaaaaa....pai chiar hai sa ne dam cu reveneala.....frustacel de ce nu spui adevarul?la mine nu ai intrat decat pana in hol,nu ai facut nici dus si nici nu ai platit ceva pentru ca te am dat afara,stiu este rusinos sa te dea o femeie afara din casa,dehhhhhh ,te ai dat de gol cu cateva vorbe spuse aici si acum 3 ani tot pe usa ai iesit asa ca ce sa facem daca uitam unde mergem.......daca nu iti spuneam ca ultimele poze sunt cu rochita care o aveam pe mine ,habar nu aveai,imi tot spune ai ca nu sunt pozele reale hmmmmmm,deci despre ce vorbim?vrei sa iesi tu in evidenta cu ceva pe aici,imi spune ai ca tu esti cel m ai iubit dintre pamanteni,pardon cel m ai iubit din Bucuresti ,pardon

daca ave ai sange in instalatie trebuia sa spui ce s a intamplat nu sa blamezi,in casa nu este nici un miros incins deoarece geamul de la camera de lucru este in permanenta deschis si sunt odorizante in toata casa,hai sa fim seriosi,bay mincinosule,spune in puii mei adevarul nu m ai fi pizdelcea,macar recunoaste ce mi ai spus ....pasarica este la tine,banii sunt la mine,corect dar ce crezi eu nu ti am vrut bani,ha ha ha ,asa ca ...sa nu m ai o lungim,vorba multa saracia omului,apropo asta s a intamplat ieri nu acum ceva timp,hai sa ai o zi buna

 

Alina, vino la Constanța și nu o să-ți pară rău. Te pwp si te așteptăm la mare.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

acum cu mastile astea, ar merge o cagula si se rezolva toată treaba cu fața, in rest cred ca devenit un gilf excelent, eu am bifat-o de mult cand inca era milf insa as mai lua-o tura, dupa pandemie 

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan

La birou pana la ora 20.30

Preturile sunt scrise in semnatura

 

Sunt o persoana matura,am 50ani+,1.65cm inaltime si 55kg
Ce pot oferii:-oral protejat sau neprotejat cu  finalizare orala ,faciala sau corporala,Fk(daca exista chimie de ambele parti)
-normal si anal ambele protejate
-squirt,uro(activ).anilingus pasiv,activ(aici numai daca esti ras,tuns si frezat)

tel:0721061652/0729263393

Zona :Mall Vitan

Program:L-V=10.00-20.30,S_D=in functie de starea de spirit
Cadoul este:

100lei-1fin -footfetish-20min

150lei-1fin-oral,normal,anal ,squirt-30min

200lei -1 ora (2fin)-oral si normal,squirt-60min

250lei-1 ora (2fin)-oral,normal,anal si squirt-60min

300lei-1.30 (3fin)-oral,normal,squirt-90min

400lei-1.30(3fin)-oral,normal,anal,squirt(90min)

Va rog sa specificati cat vreti sa stati

Uitati-va si la varsta ,nu numai la poze, asa nu ne incurcam timpul reciproc

Cadoul se va da in primele 5 min

 

-Show-uri web doar pe whatsapp, nu am skype.

Preturile vor fii in functie de ceea ce ti doresti, Plata se face prin Paypal,Transfer bancar.Revolut

Dupa ce se confirma plata, ne putem vedea pe whatsapp, vreau sa va atrag atentia ca nu imi voi arata fata din motive personale, pentru ce i ce ma cunosc nu a r trebui sa fie o problema.

NU EXISTA ALTE PRETURI DECAT CELE AFISATE

IMG-20210606-WA0010.jpg.a832ea7a556d1dec24104ccc04f66749.jpg.a7ba47052811b12a8ea711c68420715f.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan
La 13.03.2022 la 1:50, Cristi_40 a spus:

60 finalizatea. 150 ora

sa mori tu infipt in par ca am eu 60 finalizare,mars ma la cotet,nu m am futut niciodata pe acest pret si nici sa fie criza crizelor tot nu ma fut pe 60,asa ca stai in banca ta 

Link spre comentariu

  • Oras:mall vitan
  • Oras:mall vitan
La 24.03.2022 la 17:29, Cristi_40 a spus:

Foarte urâtă expresie Alina,dar asta denota probabil anturajul si modul tau de viata. Ma repet acestea au fost prețurile ce mi le-ai prezentat. 60 ron finalizarea 120ron ora.

pe bune?scutestema ,i a m ai incearca odata si suna sa vedem ce iti spun,filozofule,vezi de viata care o duci tu nu de a mea,,hai l a revedere,nu m ai ma deranja cu aberatiile tale

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...