Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

pentru ca noapte si ceata si frig si inca o ora pana la intalnirea cu cativa prieteni, am zis sa....Alyna ! si bine am zis, ca de obicei (asa le zic eu...)

garsoniera langa mall vitan coheta frumoasa primitoare si calda (si la propriu si la figurat)

pat rotund ! (n-am mai vazut de la marina rusoaica cand statea langa mariott, sau in forma de inima ! ca nu stiu geometrie)

intalnire stabilita cu 4-5 ore inainte. multumesc Alyna ! ...stii tu pt ce

m-a asteptat intr-un desuu negru...mmm..

sani superbimari tari Fermi, fund de ...fatuca de liceu, picioare asijderea

dupa cateva tigari si ceva vorba....dus

ea: te descurci? sau ai nevoie de ajutor?

eu nu refuz niciodata ajutorul cuiva asa ca am acceptat si a intrat in cada/dus cu mine: ea a avut grija de "gogu" eu de sanii ei

cand a simtit ca e cazul a inceput sa-l pupe si sa-l ...linga pe "junior moraes"

apoi ne-am mutat in pat

super fata, SUPER ORAL !

dupa minute bune (unul din cele mai lungi orale ale mele) de deepthroat sustinut cu tinut respiratia secunde bune, scuipaturi si batai peste limba si iar .....deep...sfarseala CIM

pppfffff.......

noroc ca am gasit taxi imediat langa blocul ei pt k picioarele mele.....se inmuiasera

aprecierile mele:

garsoniera=10

alyna=10 (categoria 40+)

atitudine=10+

oral=10++++++++++++++=

taxa de intalnire: pt ~45 min=200 lei (nu RONI, asa mi-a dat mie bancomatul ! ) :laugh2

pupy !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Buna ziua Alina ,in orasul lui Caragiale cand vi? , te asteptam cu mare drag, cel putin eu , te doresc mult,imi placi sper ca intr-o buna zi  sa vi si pe aici

te pup unde vrei tu. o zi buna sa ai

Esti din Clanu' Caragiale?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Buna seara Dl-e no_body ma referam la orasul lui Caragiale mai exact Ploiesti daca nu stiai acest lucru si nu inteleg ce te bagi si vorbesti neintrebat

 

1.  :angry: Te rog frumos sa nu ma faci domn!

2. Caragiale ie mai multi.

3. Am depasit demult stadiul la care sa vorbesc doar cand sunt intrebat.  ;)

4. Nu ma enerva, ca sunt foarte irascibil in perioada asta a anului.  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

1.  :angry: Te rog frumos sa nu ma faci domn!

2. Caragiale ie mai multi.

3. Am depasit demult stadiul la care sa vorbesc doar cand sunt intrebat.  ;)

4. Nu ma enerva, ca sunt foarte irascibil in perioada asta a anului...in pula ta  :)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Va salut camarazi. Saptamana trecuta am vizitat-o pe Alyna. Programarea am facut-o telefonic si am ajuns in locatia bine cunoscuta de la Mall Vitan in aproximativ 15 minute.

 

Nu ne mai vazusem de ceva timp si pot sa spun ca Alyna arata din ce in ce mai bine. Sani tepeni, carne tare pe ea, miros placut etc. M-a intrebat daca merg la dus si mi-a dat un prosop curat. Dupa ce am revenit in camera am asteptat-o sa termine tigara si ne-am bagat in pat. Am inceput cu un 69 delicios. Dama este foarte curata si nu am simtit niciun miros suspect la pasarica. Dupa ce m-am saturat de oralul ei adanc, i-am propus sa punem prezervativul si am trecut deasupra. La normal este foarte pasionala; cu gemete, frecat clitoris etc. Mi-am dat drumul glorios in prezervativ si am mers la dus din nou.

 

La plecare am mai stat putin de vorba, i-am lasat 150 lei pentru prestatie si am plecat multumit, mai "plin de mine", mai "fitos" si mai "carcotas".

 

Si uite asa decurge o intalnire normala fara peripetii si fara certurile de dupa. Sau urmeaza sa ma iei si tu la 13-14, Alyna? :))

 

Sanatate multa.

 

Locatie: 9 (baie curata, dotata cu gel de dus, prosop curat)

Aspect: 9

Oral: 9 (executat foarte bine, cu DT)

Normal: 9

Pret: 150 lei / finalizare

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...